Skocz do zawartości

[Podanie o admina] Dolores


Numero

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania :
♦️Znajomość regulaminu serwera,  forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, +
♦ Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym, +
♦ Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, +
♦ Minimum 15 h przegrane na serwerze, +
♦ Minimum 16 lat. +
☛ Co miesięczna składka* : 17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące. +
 
Imię: Oskar
Nick: Dolores
Wiek: 24
Link do gametrackera: [KLIK]
Link do banid-a: [KLIK]
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Przesiaduje codziennie na serwerze, nie raz są niestety takie bogdany które psują dobrą grę, siedzenia na respie tt po 1:30. Czy też wielu ludzi nie zachowuje kultury w stosunku do innych graczy lub znajdą się ludzie mający frajdę z cheatowania, powodów są setki...
Mikrofon(TAK/NIE): Jakiś tam jest, choć raczej preferuje(pisanie)
Czy miałeś kiedyś Admina?: Posiadałem ową rangę bardzo wiele razy, aż trudno mi zliczyć na palcach...
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Umiem
Znajomość Komend Amxx?(0-10): Dobra 8
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Jak wiele osób wiele nazywam się Oskar, Mam 24 lata itd.itd w wolnych chwili lubię sobie pograć w cska przy piwku totalny luz, lubię posłuchać sobie jakiś dobrych piosenek na Spotify,jestem otwartą osobą i jestem realistą 😄
Płatność: Obojętnie czym wygodniej 😄

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże Tak 

+ Aktywny 

+ Doświadczenie UBT też posiada 

+ Steam 

+ Wiek 

+ Pomocna dłoń 

+ Znany 

+ Chęci , pomoc się przyda 

Powodzenia i Pozdrawiam 

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.