Skocz do zawartości

skarga


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Los Kos
Nick oskarżonego: Gucio, Włodek
IP/SID oskarżonego: WŁODEK MURAŃSKI" 1325 STEAM_0:1:191492120 , "Gucio Mniszkowski" 1330 STEAM_0:0:465835125
Data zdarzenia: Dzisiaj, przed chwilą
Powód skargi: Działanie na szkodę serwera, spowodowanie iż serwer zdecydowanie szybciej stał się pusty
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2303290052-de_dust2.dem.zip  ---> Od 8 minuty rozpoczyna się akcja
Proponowana kara: 3 dni bądź nawet tydzień odpoczynku, ponieważ słysząc uciechę Gucia jak zmienił team, to wydaje mi się, że nie jest to pierwsza ich akcja, a takie działanie na szkodę serwera powinno być tępione.
Wyjaśnienia: Gucio zmienia team z ct na tt i rozpoczyna swoją akcję z Włodkiem, zaczynają trollować oraz wydłużać praktycznie każdą rundę ( od czasu zmienienia teamu przez Gucia ) poprzez kampienie na respie i ociąganie się w swoich
celach jako terroryści, co głównie skutkowało, że antyterroryści wygrywali po prostu czasem. 
  • Lubię to! 3

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zmienić regulamin bo błazenada nie ma końca ... 

 

 

Jak dla mnie dla zasady po tygodniu. Ludzie w wolnych chwilach wchodzą na serwer się zrelaksować a takie błazny wszystko psują. 

 

Osobiście jak wszedł bym pierwszy raz na serwer i miało by to miejsce nie wrócił bym już. 

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 1 gra w ciagu miesiąca w ostatni weekend i zamiast frajdy z gry uzeranie się z jakimis dziwnymi ludzmi ktorzy chyba wchodzą tylko po to zeby komus robic na zlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek muranski wchodzi na serwer i popisuje się zachowuje się skandalicznie też byłem kilku zdarzenia przy tym osobie  i mute nic nie daje bo na czat też pisze i to zazwyczaj jak nie ma Admina 

 

I odechciewa się grać jak ktoś obraża cały czas i nikt z tym nie robi i pusty serwer się robi jak on jest 

 

Muranski dużo razy do mnie się sapałes i to nie jeden dzień a zawsze jak jesteś na serwerze i jak gram dowody będę robił nie ma problemu  ale jak inni piszą że jak ty jesteś to zaraz pusty serwer dziwne przychodzę na serwer że by miło fajnie relaksować a nie się użerac się z tobą bo prowokujesz spine i odpuszczę jak ty przestaniesz się sapać do mnie na serwerze co nie powiem to ty komentujesz głupio i nie udawaj że nie bo ja nie mam powodu że by kłamac jak ty jesteś to pasujesz atmosferę na serwerze docinki do mnie 

 

I nie jestem uprzedzony do ciebie tylko do mnie się piszesz i prowokujesz głupio i Kampisz na respie utrudniasz grę innym dużo razy widziałem to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xdddddddddddddddd

 

wy serio jestescie pioerdolnieci ludzie xD szkoad serwera idzcie dywan wytrzepac przed swietami na pobliski trzepak oile wiecie co to jest. 2023 a ludzi skargi piszom w cs 1.6 24 lat ta gra ma wiec wezcie wyluzujcie, nie szkoda wam czasu na pisanie skarg ? XD

 

 

a i chlopaki to spox goscie, nie szemrane typki co bys pod zabka napadli, s/o Guci  s/o Wlodek. Dzieki wam chce mi sie wbijac na ten serwer :)

Edytowane przez bigA
Malinaa. ,

+1 post nic nie wnosi do tematu. 

Malinaa. ,

Na forum istnieje opcja edycji posta. Jak chcesz cos dodać to jej użyj, aby nie pisac post pod postem. :)

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SuChY napisał(a):

Chyba trzeba zmienić regulamin bo błazenada nie ma końca ... 

 

 

Jak dla mnie dla zasady po tygodniu. Ludzie w wolnych chwilach wchodzą na serwer się zrelaksować a takie błazny wszystko psują. 

 

Osobiście jak wszedł bym pierwszy raz na serwer i miało by to miejsce nie wrócił bym już. 

ostatnie zdanie to w jakim jezyku przepraszam bardzo?

Malinaa. ,

Spam.

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, przecież cele mapy są wykonywane w prawie każdej rundzie, niekiedy czasu brakło ale zdarza się.. Taka taktyczka, CT dobrze wie gdzie nas szukać więc w czym problem? Ja takich kamperków wyjaśniam podczas pierwszych 20sec rundy, to że oni nie mają odwagi i czekają aż skończymy grillować to już nie moja wina : )) Fajna skarga społeczniaku zafajdany

  • Haha 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może odniosę się do sytuacji. Dziwne, że pewnie w większości dorośli ludzie, zachowują się jakby skarżyli się do PANI  w 2023 roku.

 

To może odniosę się do zarzutów jakie tutaj ktoś rzuca  :D.

 

Jak można sobie zaobserwować to sytuacja miała miejsce, ale ile ona trwała ? 4/5 minut ? czyli ile 2 czy 3 rundy ? Nie przesadzajmy i nie zachowuj się Los coś tam jak dziecko. 

Argument, że ludzie zaczęli wychodzić ? Było to gdzieś około 1 w nocy wczoraj, gdy zazwyczaj już od 23/24 serwer jest pusty. Dziwne, że w środku tygodnia było tyle osób o tej godzinie.

 

LA CASA TOKYO DE PAPEL  - co ty potwierdzasz ?  Jaki weekend ? To było wczoraj (WE WTOREK) - więc szacun. Potwierdzaj coś z weekendu xd

 

Pietrekk32 - Jakieś dowody na Twoje słowa, które wyssałeś z palca ?  Wydaje mi się, że jestem lubiany bardziej niż Ty i nikogo nie obrażam. Może jesteś po prostu przewrażliwiony na swoim punkcie i próbujesz jakoś leczyć swoje kompleksy. Odpuść typie.

 

Jedną rzecz mam do dodania. Zacznijcie serio pisać po polsku. A jak nie potraficie, to wklejcie sobie tekst do Worda i dopiero później napierdalajcie na forum. POZDRO 60. 😉

 

  • Hajs się zgadza! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oj Panowie nie wiem po co brniecie w takie tłumaczenia jak specjalnie graliście na zwłokę. Nawet jak gracze Wam zwracali uwagę.

Resp TT obowiązuje do 1:30, w przypadku rashu można na nim siedzieć dłużej. Oczywiście rozumiem, że na samym początku rundy wiedzieliście, że bedzie rash ze strony CT? 

Dodatkowo polecam zapoznać się z tematem granic respa -> https://cs-maliver.pl/topic/33163-granice-respa-tt/

Skarga zasadna, trzeba się pogodzić z karą i stosować się do regulaminu. 

Dodając jeszcze usłyszałam pare wyzwisk. 

Ban dla obu na 30 minut dla zapamiętania. Mam nadzieje, że to ostatni raz. 

 

0Jb7moJ.png

  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.