Skocz do zawartości

#71 Wywiad z KURIEREM - Paczki, Żarty i pieniądze


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

1701311894_Zkurierem.png.84b2c4824eb0fd4fa1225d3729ccaf42.png
Mam zaszczyt w moim pierwszym wywiadzie po przerwie ugościć samego @ kurier 'a 
Sama byłam ciekawa, co to za osóbka i się dowiedziałam! - Wy również macie okazje czytając ten wywiad! 

 

To zacznijmy od tego, że ciekawi mnie bardzo Twój nick. 

Skąd pomysł na niego? Wiąże się z tym jakaś historia? 

 

No historia w ch*j. Po prostu jestem kurierem 🤣🤣

 

Krótka, ale z jakim przekazem! 
Jak kurier ma na imię, ile ma lat i skąd pochodzi? W jakiej firmie kurierskiej pracujesz?

 

Kurier ma na imię Piotr. Początkowo miał być Paweł, ale ojciec się nie zgodził xD to na bierzmowane wziąłem te drugie. Mam 25 i pochodzę z centralnego Podlasia. Firma jp oraz dhl.

 

Ulala rozchwytywany przez firmy kurierskie! 
Czy na Podlasiu posiadasz swoją ulubioną miejscówkę?

 

Niee, nie posiadam swego magicznego miejsca. Najbardziej chyba lubię być w kościele. Lubię miejsca całkowicie puste, oraz te przepełnione ludźmi, ale tylko wtedy gdy nikt na mnie nie zwraca uwagi i to ja mogę obserwować ludzi oraz ich zachowania. Wszystko zależy od humoru w danym dniu. 

 

Ciekawa postawa. Przybliżysz nam bardziej swoją osobę? Jakie masz wady i zalety? Co w sobie cenisz najbardziej, a co chciałbyś zmienić? 

 

Ciężko mi coś o sobie powiedzieć, bo tak jak mówią - najłatwiej ocenia się z boku. O zaletach nie będę mówił, to pytanie raczej do osób które znam. Co do wad... jestem cholernie niecierpliwy i bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, nawet bym powiedział, że bardzo łatwo. Chciałbym aby zapanował u mnie spokój, ale taki totalny i żebym przestał nadmiernie rozmyślać. W sobie cenie najbardziej szczerość (na maxa), lojalność oraz uczciwość. Prawdopodobnie rzadko spotykane cechy.

 

Tak to prawda, rzadko spotykane i bardzo cenne. 

Czym się interesujesz? Posiadasz hobby, bądź pasje? 

 

Właśnie to chyba ludzie mnie najbardziej interesują, to moje hobby XDDD zaraz wyjdzie, że jestem jakimś stalkerem, ale nic z tych rzeczy. Po prostu lubię patrząc na człowieka zastanowić się kto tam siedzi i co czuje. Fajny jest też nasz mózg, a najbardziej uwalniają jego potencjał rzeczy prawnie zakazane. Nie mówię tu o jakimś mefedronie, bo to jest katastrofa. Czy z tego wynika, że się właśnie tym interesuje? Chyba tak. Ciekawe jest co potrafi nasz organizm i jak się zachowuje.

 

Nie myślałeś, aby studiować psychologię? A może studiujesz coś obecnie? 

 

Myślałem, ale musiałbym się przeprowadzić do innego miasta (średnio mi się samemu chce). Kolejna sprawa to jakbym był na studiach dziennych to również bym musiał pracować i to wszystko łączyć. Jesteś średnio ogarnięty w przyswajaniu pieniądza i coś czuje, że w przyszłości mój majątek nie będzie zbyt pokaźny XDDD więc nie wiem czy bym po prostu sobie poradził. Ludzie sobie radzą. A jakbym miał studiować weekendowo to by kosztowały sporo siana XD pieniądze, pieniądze, pieniądze...

 

Pieniądze szczęścia nie dają, ale są potrzebne żeby to szczęście zdobyć 🤷

Co jest Twoim mottem przewodnim życia? 

 

Jakoś to będzie xD

 

Dosyć częste motto u ludzi. 

Jako, iż interesujesz się ludźmi to pytanie związane z nimi. 

Twoim zdaniem ludzie są albo dobrzy albo źli, czy jak to wygląda? 

 

to zależy, każdy może mieć gorszy dzień Możesz go w tym dniu spotkać i już nigdy więcej, a zdanie o nim już jakieś będzie. Raczej ludzie są dobrzy na ogół, tylko moim skromnym zdaniem cały świat się sam napędza zatracając to co dobre. Punkt widzenia zależy też o punktu siedzenia. Wydaje mi się, że czasami już na samym starcie podchodzimy do czegoś negatywnie lub ze stanowczym podejściem i to rzutuje na efekt. Najprościej jest spojrzeć drugiej osobie głęboko w oczy. Wtedy już raczej wiemy

 

Najgorsze są osoby z pustym wzrokiem. 

Przejdźmy teraz do tego, co tyczy ciebie. 

Posiadasz rodzeństwo? 

 

 

Tak, mam starszego o 6 lat brata i 5 lat starszą siostrę. Miałem jeszcze jedną siostrę, ale w latach 90 umarła miesiąc po narodzinach.

 

Bardzo ciężki temat. Mam nadzieję, że utrzymujesz dobre stosunki z rodziną. 
Czy posiadasz zwierzątko? Jak tak to jakie? Albo czy zamierzasz?

 

A ja wiem czy dobre. Normalne. Co do zwierząt to mój dom jest na wiosce, także jak jeden pies umiera ze starości to się jedzie po kolejnego. Od dziecka biegały obok mnie i nadal biegają. Teraz mam psa "Korwet" oraz "Kajtek". Jest też kot "Diuna". Fajne śmieszne zwierzaki xd

 

Imiona prze boskie 😄 
Czasy dzieciństwa to dla każdego miły czas. Jakie wspomnienie najbardziej utknęło Ci w pamięci?

 

Żadne, nie żyje wspomnieniami

 

Dosyć stanowcza odpowiedź. Jesteś typem marzyciela? 

 

Zdecydowanie tak. Lubię przed snem powyobrażać siebie w jakimś lambo lub innym fajnym wozie. Ogólnie lubię auta. Uwielbiam też śnić. Tak, tak, tak.

 

 

Jaki jest twój wymarzony samochód?

 

Hmm nie mam jednego. Chciałbym mieć Alfa Romeo Quadrifoglio GTA, Lexus LFA, Lamborghini Huracan EVO, Nissan Silvia s14, Ford F-150 Raptor. A więc kolejne tak - marzyciel.

 

A jakie jest Twoje największe marzenie?

 

Aby znaleźć swoją drogę w życiu. Drogę, która nie będzie standardową dla tego świata XD nie wiem, nie chce mi się pracować w stałych godzinach w jakimś mieście

 

Wspomniałeś wcześniej, że jesteś sam. Jaka z wyglądu i charakteru musi być druga osoba, aby stała się Twoją połówką? 😄 

 

hahaha o masaakra. Najbardziej wizualnie podobają mi się wysokie blondynki, chociaż żeby podobał mi się charakter to nie wiem. Musiałaby chyba być aniołem, bardzo cięzko mi to opisać xD najprościej musi mieć to coś haha.

 

"Będę brał, co mi dadzą" hahah 😄 
Dobrze, a teraz przejdźmy do świata wirtualnego
Jak dowiedziałeś się o sieci Maliver? Czy jest to Twoja pierwsza sieć? 

 

Nieee, to nie jest moja pierwsza sieć. Znalazłem ją gdy grałem na różnych serwerach z wyszukiwarki. Na serwerze było kilku fajnych ludzi i tak sie to potoczyło

 

Czy wiążesz przyszłość z tą siecią? Chciałbyś objąć jakieś stanowisko, jak tak jakie i dlaczego to?

 

Raczej nie planuje, nie widzę siebie w roli osoby składającej ponowne podanie.

 

A jeżeli chciałbyś to na jakie stanowisko?

 

Max admin, na nic innego nie miałbym ochoty

 

  Czy na sieci jest coś, co chciałbyś zmienić/dodać? 

 

Taaaak, chciałbym serwer jailbreak 🤗🤗
 

Może Twoje marzenie się spełni niebawem! 

Czy administracja wykonuje dobrze swoje obowiązki? 

 

Hahaha czy Ty chcesz żebym dostał warna xD nie no żartuje, czasami mi się tylko wydaje, że niektórzy chcą być zbyt poprawni 🤣 a może to delikatne złośliwości nie wiem hahahaha

 

a tak poza tym to wszystko jest okej

 

Jednym słowem kij w dupie 😂 

Dobrze na koniec jeszcze mój drogi szybkie pytania: 

Ile masz cm wzrostu? 

196cm

Ulubiony kolor? 

 Maryjny

Ulubione danie? 

ofc schabowy z mizerią

Góry czy morze? 

morze xD w pracy się wystarczająco nachodzę po piętrach xD

Rozmiar buta? 

 47 1/3. Mówią, że jako but taki fiu* ( ͡° ͜ʖ ͡°) hahaha

 

I tym jakżeż OGROMNYM akcentem kończymy wywiadzik.
Mam nadzieję, że się spodobało iii zapraszam już niebawem na kolejny!

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad, na pewno chcę wyszczególnić to:

4 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Taaaak, chciałbym serwer jailbreak 🤗🤗

Ogólnie brakuje mi pytania związanego z tym, że kurier w długich włosach jest hotówa i powoduje we mnie zapędy związane z kolorową tęczą. 

  • Haha 1
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.