Skocz do zawartości

Odwolanie Kilo Tray Piru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, ze nie widze chatboxa i nie tylko u mnie tak jest bo moj ziomek @ bigA  tez nie widzi. Jeśli nas wygnaliście dajcie chociaż znać my nie chcemy się narzucać tymbardziej że som inne serwisy np. xxxxxxxxl itd wienc nic na siłe mordieczki. Proszę o informacje zwrotną(lajkujcie żeby admin widział). Pozdrooo

  • Haha 1
  • Ulalala! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, chyba nie zostalismy teraz cytat "wygnani" po prostu ludzie wylaczyli nam czat, ale jak szedlem niedawno na serwer to dzialal, jak wyszedlem i wszeedlem to nie dzialal. Fajnie, że u Tri**ora nie ma takiego problemu:) Czekam na odp 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bana na czat dostaliscie, luzno mi tez czesto daja za zbyt trafne okreslenie niektórych osob

Malinaa. ,

Post nic nie wnosi do tematu. 

Stosuj się do regulaminu - polecam.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogulnie to dziwne że ludzie nas traktuja z gory i szufladkuja. TO ze wyrazilismy opinie na chatboxie  terraz Uwaga To jest wolny kraj = wolne gloszenie swoich pogladow ? Jak nie to zmiencie mi prosze mindset, to ze politkycy a i polityka kraju jest postkomunistyczna nie oznacza ze na forum nie mozemy sobie popisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bany na czat macie za prowokacje, za pare godzin ich nie będzie. 

Obyście wtedy już zmienili swój stosunek.

A co do gry czy siedzenia gdzieś, każdy wybiera sam. 

 

Pozdrawiam. 😉 

 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.