Skocz do zawartości

Ban na LosoweCheaty serwie (perm)


YankeSvko

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: WoW! <3Yanke$<3

STEAM ID: 76561199103516890 , STEAM_1:0:571625581 , [U:1:1143251162]

Serwer: SerwerProject.pl

Data bana: 01.04.2023 

Grajac sobie na serwerze gralismy onyl scouty i deagle walilem fartowne heady itp po czym dostalem perma pod tytulem "wh"

Mam wszystko nagrane jak cos to mozna dodac mnie na dc: <3Yanke$vko<3#2564

pokaze wszystkie clipy z mapy na ktorej dostalem bana 

image.png.4049f54073741e46c14781deeadfd699.png

image.png.58cea521043aa0b3634a7edd5cddb9ac.png

  • WTF? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Yankes!

Na twoim Profilu STEAM Widnieje staż w CS:GO 467h, a na Serwerze RandomSkills Nabijasz staty ponad 30 Killi co mecz, Ostatnia Noc 1.04.2023 Graliśmy ja, ty i Administrator @ marchewka  i Julka, było nas 4 na Serwerze,

Twój brat nawet stwierdził, że latałeś Odpalony bo przez ciebie nie może grać na Serwerze i skontaktował się z nami, żeby jakoś poprosić Dostęp do Serwera lecz odmówiliśmy.

Link do Demka: https://admin.serverproject.eu/hltv/85832/1680304980

Mapa: de_anubis

Runda 4 skill: [Bunnyhop] - Leciałes od Mida i jak doleciałeś do Bombsite to idealnie wcelowałeś się w Administratora bez rozejrzenia czy ktoś tam jest .

Runda 5 Skill: [Dodatkowe HP: 306] - Wleciałeś na Bombiste i jak Administrator się chował za kolumną wiedziałeś kiedy wyskoczyć i do tego jak się wcelować podczas skoku, podczas skoku walnąłeś mu Headshota bez przybliżania .

Runda 9 skill: [Grawitacja] - nawet nie widząc Gracza wiedziałeś gdzie strzelać po wychyleniu zza ściany.

Runda 11 Skill: [HP na Start] - idziesz na site i jak Administrator zrushował ci wejście na Site to zatrzymałeś się i wcelowałeś się w niego zanim ten wyszedł.

 

PODSUMOWANIE

Widać że masz Wh, takiego pick'a to nie ma nikt jak ty trzymasz równo celownik ze ścianą i wiesz kiedy i gdzie wychyli się wróg, jako 467godzin w csie i taki movement masz jak Gracze z Esportu

JAK DLA MNIE ODWOŁANIE ODRZUCZONE

 

zbanowany.png

gif1.gif.b1d3659fd2c470d2d68dd27022f4fd3d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.