Skocz do zawartości

Bitwy graficzne


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witajcie.

 

Niektorzy pamiętają, a inni nie ale na samym początku forum byl dzial w grafice bitwy. Dwóch użytkowników umawiało się na bitwę, razem wybierali temat pracy i mieli pare dni na wstawienie prac, które następnie byly poddawane pod głosowanie użytkownikow w ankiecie, aby wybrać ktora praca według nich jest ładniejsza.

@ Mrs.Fuksiara  przypomniała mi o tym pomysle i jest jak najbardziej za, aby takie coś wprowadzić.

Pytanie czy znajdą się chętne osoby, aby w takich pojedynkach uczestniczyć?

 

W nagrodę mysle ze mozna dodać medale do profilu, które będą upamiętniać np. ilość wygranych bitw. 🙂

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Można też zmodyfikować to i zrobić tak aby dać tematykę graficzna i każdy dosłownie nawet amatorzy, aby wstawiali swoje prace. Później właśnie zrobić ankietę i byłoby super! 🔥 

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie  "Bitwy graficzne" to całkiem dobra motywacja jak i wyrzut wyobraźni czy też emocji z przekazem.

Pozwolą w każdym uczestniku wyłonić jakieś zdolności, oczywiście dla zabawy i dla samej nauki.

 

Szereg kategorii związanych z grafiką jest ogrom, to myślę że nikomu nie będzie sprawiać problemów, z jej wykonaniem.

Programów graficznych jest wiele, nawet tych darmowych. Myślę że mogę się podzielić programem do grafiki rastrowej z dużą ilością wtyczek jak i czcionek.

O ile będą ludzie zainteresowani 🙂

 

external-checkbox-tick-mark-accept-your- Popieram jak najbardziej

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

preslant.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponowałbym podzielić bitwy na dwie sekcje, amatorzy oraz doświadczeni, aby każdy miał jakieś szanse. Jednakże wszystko zależy od ilości zainteresowanych, wtedy można by dobierać przeciwników pod względem umiejętności. Chyba że to byłoby na zasadzie "każdy na każdego". Sam pomysł na plus i jeśli czas pozwoli, to chętnie wezmę udział.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze nie tylko graficzne , malowanki rysowanki 😄 , ja np umiem ladnie konstruować , tj wyspawać cos ladnego 😛

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.