Skocz do zawartości

odwołanie sie od bana


dzionny

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Dzonny 

STEAM ID:76561198978659727

Serwer: 51.38.140.169:23048(losowe cheaty)

Data bana:02.04.2023 okolo 0:50 minut po połnocy 

Opis sytuacji: a wiec tak gralem sobie z ziomkiem w cs i swierdzilismy ze nuda w chuj i poszlismy na fajny serwerek spodobana nam sie rozgrywka fajny fun i nagle dostalem bana za tak zwane "WH" ktorego nie posiadam moze i bylo sus akcje ale szanujmy sie mam 700h w cs i nie bede pickowal z celownikiem w ziemi oraz gral bez sluchawek wiem ze moze i zle to wyglada ale no pickuje sie i kazda miejscowke sprawdza jak sie kogos tam slyszalo fajnie by bylo dostac ub bo z ziomkiem bym se pogral bo mega fajnie sie gra kc was <33 fajnie by bylo dostac ub 

na demko mozecie sobie zobaczyc chodzi o runde 7-8 ale chcialbym te 2 heady to poprostu pick i szczerze nie wiem gdzie tam widzicie wh dla mnie to normalny pick i sprawdzanie wszystkiego a z smokiem to chlop probowal mnie prze scanowac i szlo ocenic gdzie on jest tak na mozg troche (jak bym mial wh to nawet bym na niewidce widzial a jak widac nie widzielm <33)
https://admin.serverproject.eu/hltv/85832/1680387819

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.