Skocz do zawartości

ban czat


plejer.

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba banująca: nie wiem, nie wyswietla sie taka informacja(oby nie malina, bo peknie mi serce)
Godzina i dzień nadania bana:  pamietam jakby to bylo wczoraj 06/03.2023, chwile po godzinie 8
Opis sytuacji: Ida swieta, wiec pomyslalem ze, to dobry moment zeby sie pogodzic, zyc w przyjazni i milosci. Mialem gorszy dzien, wszedlem na czat i postanowilem sie tutaj wyladowac. Bylem niemily, szukalem zaczepki, plulem jadem, do osob ktore nic mi nie zrobily, ale nie wyzywalem. (osoby toksyczne, oraz z choroba dwubiegunowa tak maja). Chcialbym przeprosic osoby ktore urazilem. Wydaje mi sie ze kazdy zasluguje na druga szanse, nawet taki przypadek jak ja. Z mojej strony moge jeszcze dodac ze, tak sytuacja sie nie powtorzy( jakbym dostal ub). Uszanuje kazda dezycje, wasz kochajacy plejerek.
Dowody: -
Inne: brak
  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to obys serduszko szybko skleił. 

Ja nie wierze do końca w poprawe, niejednokrotnie miales warny/bany na czat i nic sobie z tego nie robiłeś. Plujesz jadem w moja stronę a potem dziwisz się, że nie mam ochoty wdawać się z Toba w dyskusje. Nie mam zamiaru się skupiać na takich osoba i denerwować głupotami jakie sa pisane w moim kierunku. Nie jesteś jedyną osobą, z którą nie wdaje się w jakiś kontakt przez to, bo szkoda mi nerwów, aby jeszcze tutaj przychodzić i użerać się, bo to ma być odskocznia od codzienności a nie walka z dorosłymi ludźmi, którzy nie rozumieją jak się ich o cos prosi. 

Od jakiegoś czasu nie rozumiem Ciebie i paru innych osób, którym jest tutaj tak źle i za plecami nas przedstawiają w negatywny sposób, a codziennie jesteście widywani. Zawsze można wylogować się i nie wchodzić, jeżeli pobyt tutaj generuje u kogoś złe emocje. 

Czekam jeszcze na opinie innych osób z administracji, którzy zadecydują. Ja jestem połowicznie za i przeciw unbanowi.

@ Nescio  @ Pyskata  @ K4Bum  @ 1920.  @ 1922.

 

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 2
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować. To mój pierwszy ban na czat i od razu perm, nie mialem wcześniej banów na czat. Miałem tylko dwa warny za spamowanie.  Można zamknąć, spodziewałem się ze będziecie na nie. Ale spróbować zawsze można. Trochę mi tylko smutno. Żeby przeprosić, nie trzeba przejść żadnej przemiany. Mimo wszystko, życzę wam  wszystkiego dobrego. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na nie żebyś dostał drugą szansę, specjalnie spamujesz co też nie powinieneś się wypowiadać w niektórych tematach, a o czatboxie już nie wspomnę jaką odwalasz dziecinadę. 

A w Twoją całą odmianę nie wierzę, wrócisz kilka dni spokoju będzie i od nowa to samo - sam się skreśliłeś nie tylko w moich oczach, a ogólnie całej administracji. 

Tak jak wyżej napisała @ Malinaa.  nie rozumiem Ciebie jak i niektórych osób co im jest tak tu źle, a codziennie przesiadują i obrabiają tyłek za plecami w prywatnych wiadomościach i nie tylko. 

Nie wiem co Ci daje takie „trollowanie" popisywanie się przed innymi, zastanów się nad swoim zachowaniem, jeżeli odrobisz warny pokażesz poprawę sama poprę żebyś dostał ub a na ten moment jest to niemożliwe i niezgodne. 

 

  • Lubię to! 2
  • Smutny 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym abyś odrobił swoje wszystkie ostrzeżenia. Nie przez kupno, lecz poprzez zrobienie reklam naszej sieci. Popraw swoje zachowanie. Pokaż, że zasługujesz na otrzymanie drugiej szansy.

Choć sam nie wierzę, abyś te zachowanie poprawił. @ Pyskata  dobrze napisała " wrócisz kilka dni spokoju będzie i od nowa to samo"

Na tą chwile moje skromne zdanie jest na NIE.

Zaglądamy tutaj aby oderwać się od codziennych obowiązków, a nie wyładowywać swoją złość na innych czy pluć do nich jadem.

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat twojej osoby jest jednoznaczna. Jestem na nie. Tak jak moi poprzednicy napisali, nie wiadomo na jak długo się zmienisz. To że miałeś gorszy dzień nic nie tlumaczy cie. Wyladowywales się jak to napisałeś na osobach które nic ci nie zrobiły i nie powinny tego czytać. 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.