Skocz do zawartości

[#16 W OGNIU PYTAŃ] Dolores - ADMIN DD2 & UNBANTEAM


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

 

pomaranczowy.png.804be8222802a7f1592ec6ffa2b47724.png
W dzisiejszym 🔥 dowiemy się, co myśli @ Dolores CS 1.6  o pełnieniu funkcji admina oraz ub!
Jak do tego doszło?
Nie wiem?
Maliver dało o sobie znać! 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer DD2 i jak wspominasz swoje początki?

To było gdzieś na koniec listopada - początek grudnia, dobrze się grało i się zostało na dłużej.


2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

Szybkie przejście na specta, mutowanie osób które nie mają +16 lub mutacji oraz wszelkiego rodzaju bindy na klawiaturze numerycznej.


3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem? 
Chęć pomocy obecnej administracji w pilnowaniu serwera, wolna rekrutacja oraz doświadczenie.


4. Co skłoniło Cię do złożenia podania na stanowisko UNBAN TEAM? Skąd narodził się ten pomysł? 

Szybka decyzja, do szybkiej rekrutacji nic nie planowałem tutaj działać ale jak wyszła szybka rekrutacja to sobie zrobiłam taki sprawdzian by przypomnieć sobie wszystkie sekwencję związane z UB...


5. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko na admina oraz UB i dlaczego?

W lutym moim Największy wrogiem był czas, etap w którym codziennie był nadmiar obowiązków dlatego obawiałem się, że czasowo nie dam rady.


6. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?
Zmienić to chyba nic, poprawić to czas reagowania.


7.  Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera? 

Szczerze? żadną, Admin to też gracz tylko że ma dodatkowe funkcje...


8. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?
Nie mam czegoś takiego i tak 90% osób na serwie nie ma pojęcia o tym że jestem adminem, co mi daje dodatkowe pole do popisu.


9. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego? (Zarówno UB, jak i Admina) 

Ludzie, jak są ogarnięte osóbki to cały proces zajmuję chwilę jakieś uciekanie, wychodzenia serwera jest bezsensowe... a w przypadku UB no cóż, ludzie wrzucają jakieś nijakie rozpiski.


10. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?

 Niektórzy cheaterzy są tak chamscy, że wracają pod innym ip i sid na serwer, co chwilę

 

11. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?

Możliwość czuwania nad serwerem, a także zasadzenie takiego solidnego kopa w cheatera.

 

12. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na Only DD2?

Można się bawić ale trzeba też znać granice, jak macie coś zrobić to tylko dokładnie oraz za każdym razem zbierać dowodu na graczy zbanowanych.

 

13. Jakie miałbyś rady dla osób, które planują startować na stanowisko UB? 

Trzeba trzeźwo podchodzić do rozpiski bo to od was decyduje czy dany gracz danie bana czy też nie.

 

14. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Gdy u danego gracza od razu widać wszystko co jest na tacy, a jak ktoś się ukrywa to przynajmniej jest wyzwanie i robi się ciekawiej.

 

15. Czego się nauczyłeś dzięki pełnieniu tej funkcji? (UB oraz ADMIN)

Licznika czasu, wartościowe zapisywanie dem, a także pokory w stosunku do niektórych ludzi, a UB to nie wiem solidne rozpiski które muszą być...

 

16. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?

Samo granie mnie wystarczająco motywuje 🙂

 

17. Czy Twoim zdaniem praca w UB należy do trudnych? 

Czy trudna to bym nie powiedział, bardziej wymagająca, musisz udowadniać swoje racje przez rozpiski podejrzany akcji na demkach i wydawania werdyktów odnośnie sytuacji.

 

18. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

Przede wszystkim stanowczość, dojrzałość emocjonalną oraz czytanie ze zrozumieniem.

 

19.  Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

Pierwsze co celownik, czy nie ma dziwnych trzęsień czy nie leci na same hs lub ogólnie modelowo,w przypadku wh czy dany gracz nie ma jakiś nadprzyrodzonych mocy widzenia przez ściany itd. itp.


20. Jakim adminem jesteś?

Bezstronnym, stanowczy z poczuciem humoru, czasami w niektórych przypadkach przymykam oko na niektóre wybryki ale i mi kiedyś potrafią puścić nerwy, a na co dzień jestem kulturalna osóbką


21. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?
Pilnujcie się bo strażnik texasu zawsze czuwa.

 

Kogo następnego chcielibyście zobaczyć w OGNIU PYTAŃ?

  • Lubię to! 1
  • Super! 3

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
12 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Szybka decyzja, do szybkiej rekrutacji nic nie planowałem tutaj działać ale jak wyszła szybka rekrutacja to sobie zrobiłam taki sprawdzian by przypomnieć sobie wszystkie sekwencję związane z UB...

Test zdany celująco. 😁

  • WTF? 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.