Skocz do zawartości

Propozycja


Daniel029

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobić osobisty talent show, na którym ludzie z forum będą mogli się podzielić jakie talenty maja a inny użytkownicy forum będą mogli Głosować poprzez emotki bądź w inny lepszy sposób i na przykład załóżmy ze za 3 najlepsze talenty będzie dodana ranga: typu Talent Show

  • Super! 1

gif1.gif.b1d3659fd2c470d2d68dd27022f4fd3d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Miałam kiedyś serie w redakcji pokaż swoją serie i trochę osób tam pokazywało swoje talenty, w pisaniu, śpiewaniu, rysowaniu/malowaniu lub robiło swoje serie autorskie. 

 

Jako konkurs to myślę, że ciężko by było bo nie każdy się na to pisze, ale jako jakiś poddział jak najbardziej bo często przychodzą ludzie i pokazują talenty! 

 

Raz mi się zdarzyło dopaść kucharza, który wstawiał własne przepisy. 

 

 

 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł lecz czy to się sprawdzi? Śmiem wątpić, aczkolwiek jakby to jakoś fajnie dopracować plus fajna otoczka graficzna 🤔 jestem na tak 💪

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
Jeśli będziemy mieli pomysł na to, to wykorzystamy Twoją propozycję w jakimś przyszłym konkursie.
propozycja-przyjeta.png
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.