Skocz do zawartości

Propozycje by Strylec


Strylec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 🙂

Miałem przyjemność pograć trochę na tym serwerze i zauważyłem, że został usunięty spadochron, co zasmuciło mnie, jak i wielu innych graczy. Był to naprawdę fajny element rozgrywki, do którego większość z nas jest przyzwyczajona, pozwalał on na uniknięcie obrażeń od upadku, podlecenia kawałek i wiele innych przydatnych rzeczy. Poprawiał komfort gry, przez co również umilał rozgrywkę na serwerze, a chyba o to Wam chodzi, aby serwer był dla graczy i z myślą o nim, a nie utrzymany w sztywnych schematach, które tylko Wam się podobają? Nawet na jednej mapie można było dzięki niemu bawić się w dość ciekawy sposób (www.youtube.com/watch?v=SETgRVL1orY, przepraszam za słabą jakość i zachęcam do obejrzenia do końca; film jest niepubliczny, czyli tylko osoby posiadające link mogą go zobaczyć). Także moją propozycją jest przywrócenie spadochronu.

 

Mojej uwadze, nie umknął również fakt, iż VIP posiada kevlar+hełm, co daje sporą przewagę. Np. na aim_map_usp w głowę z dalekiej odległości zabiera się 60+ punktów zdrowia, natomiast w momencie, gdy na głowie jest hełm, to dmg spada o ponad połowę. Zdarzyło mi się dać headshota za 26 (nie była to skrajna odległość), także aby zabić vipa z dalekiej odległości musiałbym go trafić w głowę 4 razy, a żeby to on mnie wyeliminował, wystarczają mu tylko dwa celne trafienia (na bardzo blisko sprawa klaruje się tak, że VIP zabija jednym pociskiem w głowę, a aby go znieżywić trzeba wysłać do niego dwie celne kulki). Ponadto takie wyposażenie delikatnie, ale znacząco neutralizuje rozrzut powstały po otrzymaniu obrażeń, co daje również przewagę. Rozumiem, że za coś osoby z tą usługą płacą, ale to chyba przesada. Z tego miana wyszedłbym z pomysłem zlikwidowania VIP-owi tego zestawu.

 

Btw, to bardzo sympatycznie, że jest 100aa (chyba jest tyle, pewności nie mam). Rzadko spotykane na serwerach, które nie są czysto movementowe.

 

Edit 1:
"Co do spadchronu jestem za tym aby go nie było więc bardzo  dobrze ze zniknął, niechce mi się argumentować ale wystarczy pograc z niektorymi np. aim ak pool  i zobaczyć co wyprawiaja gracze.. To nie 4fun tylko HS  więc tu na plus super ze niema. "

@ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1  Na tej mapie (tak, jak było to widać na filmiku) można znaleźć się szybko na respie przeciwnika wodą (nawet szybciej niż spadochronem z tej wieży, bo w momencie, gdy na nią wchodzisz, to wodą już płyniesz), także nie jest to sensownym argumentem. Rozumiem również, że jest to serwer AIM/AWP, a nie 4F, ale przede wszystkim ludzie powinni się świetnie bawić grając w tę grę, a takie odbieranie pewnych, już w sumie nieodłącznych elementów gry (jak spadochron), psuje im rozgrywkę. Ponadto z bliska ciężej trafić w głowę (a spadochronem szybciej skraca się odległość), ze względu iż modele przeciwników ruszają się szybciej po naszym ekranie oraz pokonują pozornie większe odległości, także widać tutaj, że spadochron nie kłóci się z tym trybem, a nawet łączy. Ponadto jest to słabe z punktu strategicznego pod względem marketingowym, odbierając graczom jakiś przywilej, zmniejszasz ich zainteresowanie serwerem. Innymi słowy mówiąc, spadochron generuje popyt. Również pragnę zauważyć, że to tylko jedna mapa jest taka wyjątkowa, na innych gra wygląda zwyczajnie.
Z tego co mi wiadomo, to na fc i mixach nie ma spadochronu i znajdują się tam stosunkowo lepsi gracze, niż na zwykłych serwerach, także jeśli chcesz wyzwania aimowego oraz braku 'latania', to chyba wiesz, gdzie się powinieneś udać. Grałem raz z Tobą i jesteś świetny pod względem aima, więc na pewno odnalazłbyś się w tamtym środowisku (to nie tak, że Cię wyganiam, czy coś w tym stylu, ale rozumiesz, że nie jest fajnie co runde one tapa dostawać).

Edytowane przez Strylec
  • Lubię to! 1
  • Super! 2

sygnaturaCS-MGIMP.png.fadd872a02f472f7aafae82cf1132c2f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Co do spadchronu jestem za tym aby go nie było więc bardzo  dobrze ze zniknął, niechce mi się argumentować ale wystarczy pograc z niektorymi np. aim ak pool  i zobaczyć co wyprawiaja gracze.. To nie 4fun tylko HS  więc tu na plus super ze niema. Co do vipa też uważam że trochę za duży przywilej te  105hp + hp za zabójstwa i jeszcze kevlar. Rozumiem że VIP ma mieć jakieś przywileje ale to rzeczywiście jest sporo jak na server HS i tu byłbym za jakąś korektą jak najbardziej.

 

Edit : Że spadchronem chodzi mi przede wszystkim o raszowanie np. na mapie ak pool w 1/2 sekundy przelatują na respa, odlatują, znowu przylatują zero frajdy z gry HS przez to.. tam jak ktoś chce zniwelować upadek i do tego potrzebeju spadchronu to tam pół biedy, ale te rasze na moje są mega słabe. . Wczoraj około pół godzinki gralem i przez cały czas jeden z drugim tak latał. Co do vipa, jasna sprawa że ma być, i kaska wpada na server i ok z tym zgadzam się  w 100%, ale koniecznie musi to być 105hp+kev+za zabicia też dodatkowo hp? Z tego co się orientuję można dać jakieś skiny fajne za vipa,  może autoreload po zabójstwie żeby vip nie musiał przeladowywac broni? pewnie jeszcze jakieś inne opcje są. Zostawiłbym bym już te 105 hp bo widzę że  z tym ciężko będzie 😛 ale kevlara bym chociaż  usunął i coś w zamian dał 

 

Edytowane przez HENIEK_HELIKOPTER.
  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Zobaczymy, co da się zrobić, bo na niektórych mapach jest tak, że bez spadochronu zabiera Ci HP, jak upadniesz. 

Typu Jump 🤔

 

Spadochron został usunięty bo przeszkadzał w grze i dużo osób nim spamowało zamiast grać, ale rozważymy jego powrót skoro Wam się podobał 😉

 

2. VIP - UJMĘ klasyka graczy "Coś ten VIP musi dawać". 

 

Sama grałam i z vipa i bez vipa i daje on lekka przewagę, jak na wszystkich serwerach, bo osoby bez Vipa potrafią mnie zmieść z planszy i nie tylko jest to w moim przypadku. 

 

VIP pozostaje, ale możemy pomyśleć nad tym aby Kevlar był tylko 50 i jest to decyzja zarówno moja, jak i Maliny. 

 

😉 Otwieram, aby ludzie się wypowiedzieli bardziej 😉

 

@ Marcin.exe Only DD2 #1  skiny już są 😄

Tak jak się wypowiedziała malina - za coś się płaci 😄

 

Myśleliśmy też nad tym, aby miał drugie życie, ale to będzie bardziej bez sensu niż jest teraz 🙂

VIP zostanie bez większych zmian. 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mi osobiście spadochron nie przeszkadza. A jeżeli jest to problem jednej mapy, bym wolala dopisać do regulaminu zakaz nadmiernego rashu jak go zabierać całkowicie. 

Co do vipa jedynie mozna pomyśleć o zredukowaniu kevlara do 50. Wybaczcie ale kazda usługa płatna zawsze ma swoje przywileje, w każdej grze. 🙂

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

W kwestii spadochronu również jestem za tym aby go nie było. Przecież jak ktoś ogarnia robienie stref to może latać po mapie jak falcon🙆‍♂️ 

 

2 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Zobaczymy, co da się zrobić, bo na niektórych mapach jest tak, że bez spadochronu zabiera Ci HP, jak upadniesz. 

Typu Jump 🤔

To może wyłączyć dmg od upadku? Będzie można zeskakiwać z różnych wież czy innych budynków bez korzystania ze spadochronu, zamiast lecieć na nim przez całą mapę🤔

 

Jeśli chodzi o vipa, 105hp na aimmapie to lipa imo. Trzeba nieraz kogoś dwa razy w głowę trafić żeby takiego vipa zabić jeśli ten nie zabije Cię prędzej mając 3hp ofc :

Może tak jak @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1  już wyżej napisał, zamiast dodatkowego hp na start, co daję dwa życia na rundę, dodać mu inne bajery, typu jakieś unikatowe skiny w sklepie, jakich zwykły gracz bez vipa nie ma? Albo nawet ten autoreload po zabójstwie brzmi git🤔

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP muszą zawsze być inne że by zachęcić do kupna i przewieje 105 HP i granaty dwa lub skok dwa  lub jak kogoś zabije to naboje są od razu 30/30 zawsze będzie tak że by wszystko usunąć i spadochron i tylko skiny były nie ma żadnej zabawy zawsze osoby będą narzekać a kasa musi być że by utrzymać serwer ze samych skinów nie będzie nikt kupował VIPA jakieś przewieje trzeba dać jak ktoś chce mieć to kupi 

Zawsze będą narzekanie i ból zawsze był i będzie . Nic nie usuwać żadnego spadochronu VIPA ulepszyć 

  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spadochron jest wręcz obowiązkowy, daję dużą przewagę podczas robienia uników i jest darmowy, co daje obu stroną taką samą szansę na unik i dobry sprawdzian umiejętności. Mam od samego początku vipa i często spotykałem się z opinią graczy że jest za bardzo op, najwięcej graczy dziwiło się że z AK w łeb czasami zabiera po 102 hp xD. Jednakże vip jest usługą płatną i musi się czymś dobrym wyróżniać. Osobiście wprowadził bym do regulaminu punkty odnoszące się do nie szarżowania na stronę wroga do pewnej minuty, co dawało by trochę trudności i pozwalało by się bardziej skupić.

Podsumowując:


- jestem za tym by spadochron został włączony 
- vip jest bardzo pomagający jednak dał bym kevlar do 50 
- dobrze by było prowadzić do regulaminu zakaz szarżowania na wroga ze spadochronu, oraz ograniczyć szarże do pewnej minuty.

 

  • Super! 1

 "𝓛𝓾𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓴𝓵𝓪𝓶𝓲𝓪 𝓰𝓵𝓸𝔀𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸 𝓽𝓸, 𝔃𝓮𝓫𝔂 𝔃𝓪𝓬𝓱𝓸𝔀𝓪𝓬 𝓽𝔀𝓪𝓻𝔃.

tumblr_miaafdcvPD1s5w098o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin.exe napisał(a):

 

Jeśli chodzi o vipa, 105hp na aimmapie to lipa imo. Trzeba nieraz kogoś dwa razy w głowę trafić żeby takiego vipa zabić jeśli ten nie zabije Cię prędzej mając 3hp ofc :

 

popieram marcina jak dla mnie również to na - 
Tak jak chłopaki wyżej napisali, opcja dla vipa +hp po kilu spoko ale nie na start 105 hp. Troszkę to irytujące jak na aim_dusty albo aim_map czy na każdej innej aim mapie piźniesz takiemu vipowi za 102 a ten dalej stoi jak dartanio ... i za chwile cię wali na 3 hp ... xD gdzie już sam powinien leżeć. 
Z tego co widziałem na serwerze to vipy mają przecież swoje skiny. No to za to płacą .. xd 
A można im dać te hp po śmierci jeszcze i nwm spadochron na przykład. A zwykłym fragom usunąć ten spadochron. Bo z tymi strefami to faktycznie przeginają ... Chcą robić strefy spoko ale niech za to płacą bynajmniej ... 

  • Lubię to! 3

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Spadochron przywrócony ale dodane zapisy do regulaminu - proszę się zapoznać.

VIP ma zmniejszony kevlar do 50.

 

propozycja-przyjeta.png
  • Smutny 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.