Skocz do zawartości

Problem


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem skina do deagle za 240 monet, 1 moneta = 1 kill czyli jako że posiadam około 700 killi powinienem mieć 700 monet i powinno mi zostać 500, niestety po zakupieniu deagle zostało mi tylko 140 monet. 

Możliwe również, że zakupiłem jakoś jeszcze jednego skinka. Jest możliwy podgląd posiadanych skinów gdzieś, czy może sprawdzenie, czy to nie błąd? 

 

@ GeforceX2230 AIM właśnie nie chce mi się tak robić, bo skinów jest ponad 20 i czy dlatego pytam, czy nie ma ogólnie posiadanych skinow 

 

Oficjalnie jestem w stanie powiedzieć, że okradli mnie z monet 😞

Nie mam żadnego skina prócz tego deagle 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnego podglądu nie ma ale możesz sprawdzić jakie skiny kupiłeś poprzez wejście w daną broń i wybraniu skina, tam będzie pisać podgląd skina i A) jeśli kupiłeś skina to będzie pisać "załóż skina" B) jeśli nie kupiłeś to będzie pisać "kup skina". Zobacz pierw czy wszystko się zgadza, jeśli masz niepewność czy przypadkiem czegoś nie kupiłeś. Jeśli faktycznie będzie się coś nie zgadzać przełożeni na pewno załatwią sprawę 😄

@ Los Kos 1. Obawiam się że gracz nie ma takiej możliwości, jeśli już to musisz poczekać na opiekuna bądź właścicielkę by mogła na to zerknąć. Z drugiej strony trochę szkoda że ci się nie chce tego sprawdzać mimo że poświęcenie twoich 5 min mogło się okazać potencjalnym rozwiązaniem problemu ❤️


2. Już kontaktuję się z opiekunką serwera i ona już będzie prowadziła bardziej szczegółowe rozpoznanie sprawy. Poczekaj proszę trochę aż Opiekunka bądź właściciel będzie aktywna.

Edytowane przez GeforceX2230

 "𝓛𝓾𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓴𝓵𝓪𝓶𝓲𝓪 𝓰𝓵𝓸𝔀𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸 𝓽𝓸, 𝔃𝓮𝓫𝔂 𝔃𝓪𝓬𝓱𝓸𝔀𝓪𝓬 𝓽𝔀𝓪𝓻𝔃.

tumblr_miaafdcvPD1s5w098o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Sprawdzone! 
Miałeś kupione dwa skiny. 

Przez pewien błąd, który się wkradł zresetowano skiny :x

Także skiny są zresetowane, a monety pozostają tak jak były. Napisz do mnie jak będziesz na serwerze to postaram Ci się dodać je spowrotem! 
 

 

7UWUcgB.png

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.