Skocz do zawartości

dlyu x2


dlyu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: dlyuuuuuuuuuuuuuuuuu

Steam id lub IP: STEAM_0:0:563845784

Serwer: DD2 #1

Data bana: 08.04.2023 21:40

Wycinek z konsoli: 


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:563845784'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zacznijmy od tego za co jesteś wgl zbanowany( tzw. podejrzany) Aim oraz WH

1)Tutaj wrzucam swoją rozpiskę:

2:56-2:58 skanowanie w miejscach gdzie występuje terro, dzięki wh, widzisz modele przez ściany, a aim tylko leci na model przed siebie(dodam do tego, że podejrzany nie zabiera hp, gdyż nie jest to miejsce do skanowania)

7:36-7:37 to co wyżej tylko z różnicą taką ,że tym razem są to ściany

10:10 ciekawe przerzucenie się celownika na model drugiego terro

11:06 ładny strzał, pozazdrościć celności jak to się mówi 1shot1kill, przesunięcie się celownika na model  

2)Dalsza część tematu.

Powiesz mi, jak to w końcu jest z tym twoim ciekawym modelem na ak 47 może ułatwia w jakimś stopniu celowanie? ale do rzeczy, szukając sid'a takiego jednego gościa, znalazłem dość ciekawe odwołanie na jednym z raczkujących forum, wrzucam linka http://giniemyzhonorem.pl/showthread.php?tid=180&pid=1155#pid1155 gdzie osoby wrzucające rozpiski w każdej możliwej czasówce dawały tobie b+(nie sprawdzałem tamtego demka u nich na forum) nie wliczając dwóch czasówek z b+/-

Osobiście uważam, że jest coś na rzeczy i chętnie poznam twoje stanowisko.

Demko pochodzi z mojego pov, gdzie 100% gry siedziałem na spectie, obserwując grę zbanowanego KLIK

@ Malinaa. proszę cię o decydujący głos w tym odwołaniu 🙂 

@ dlyu na ps też uważasz że są śmieszni admini m.in ten co cię zbanował za multihacka? To był tylko dodatek i nie ciężki do znalezienia jak co na drugim forum, się palisz, a później piszesz szybkie odwołanie bo admini dali ci bana za nic gdzie fajnie widać u ciebie aima...

PS do ilu adminów wyleciałeś z tekstem że by nauczyli się grać? skoro ty robisz staty 7/0, gdzie 7/1 i walisz reseta xd?

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie XD. 

btw to za duzo tych czasowek nie masz, z czego polowa to zwykle randomowe skany i ponad przecietne fragi botku.

Nawet tego demka mi sie ogladac nie chce bo nic nadzwyczajnego tam nie ma. ( highlights z tego nie bedzie napewno )

No ale cóż kolejny znawca sie znalazl co jego najwiekszym argumentem jest to że jestem banowany na innych sieciach za to samo.

Czyli tak zwany ban za bana na innej sieci, ale coz nie pierwszy i nie ostatni raz.

A jedyne co potrafisz to zamykac tabele a jak padasz to spect ssy ban.

W ogóle te wasze sprawdzanie tych demek juz nawet zabawne nie jest.

Co do modelu to sam chcialbym to wiedziec, dlaczego tylko u was go nie mam, ale bardziej to mi on przeszkadza niz pomaga bo az sie dziwnie czuje nie widzac go.

 

PS naucz sie grac bo jestes mierny mistrzu.

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrące się bo zdjelam sobie warna a stan musi sie zgadzac 😄

 

2:56 B-   Normalne miejsce do skanowania

6:42 B+/-  Ciezko ocenić, aczkolwiek bardziej na - poniewaz chwile wczesniej przeciwnik zabil CT wiec mogl strzelac intuicyjnie

7:36 B- Normalne skanowane j/w

10:10 B- Tutaj nie ma żadnego przeskoku celownika. Wszystko odbywa sie naturalnie

11:06 B-   Tutaj też nie ma przeskoku. Zabil przeciwnika 1 strzałem poniewaz on mial parę hp. Zresztą trafil go w nogi.. co z automatu wyklucza jakikolwiek przeskok

 

Gracz nie ma wallhacka gra toczona jest na sluch. Widocznie chodzi do laryngologa. Aimbota tym bardziej tu nie ma. Wystarczy spowolnic gre

 

Nie wiem jakie mial sytuacje i dema gdzie indziej na tym nie ma nic na pewno.

Malinaa. ,

+1 za wypowiedz w dziale w którym moga wypowiadać się Gracz ubiegających się o ub, admini, opiekunowie.

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dolores napisał(a):

 

Zacznijmy od tego za co jesteś wgl zbanowany( tzw. podejrzany) Aim oraz WH

1)Tutaj wrzucam swoją rozpiskę:

2:56-2:58 skanowanie w miejscach gdzie występuje terro, dzięki wh, widzisz modele przez ściany, a aim tylko leci na model przed siebie(dodam do tego, że podejrzany nie zabiera hp, gdyż nie jest to miejsce do skanowania)

7:36-7:37 to co wyżej tylko z różnicą taką ,że tym razem są to ściany

10:10 ciekawe przerzucenie się celownika na model drugiego terro

11:06 ładny strzał, pozazdrościć celności jak to się mówi 1shot1kill, przesunięcie się celownika na model  

2)Dalsza część tematu.

Powiesz mi, jak to w końcu jest z tym twoim ciekawym modelem na ak 47 może ułatwia w jakimś stopniu celowanie? ale do rzeczy, szukając sid'a takiego jednego gościa, znalazłem dość ciekawe odwołanie na jednym z raczkujących forum, wrzucam linka http://giniemyzhonorem.pl/showthread.php?tid=180&pid=1155#pid1155 gdzie osoby wrzucające rozpiski w każdej możliwej czasówce dawały tobie b+(nie sprawdzałem tamtego demka u nich na forum) nie wliczając dwóch czasówek z b+/-

Osobiście uważam, że jest coś na rzeczy i chętnie poznam twoje stanowisko.

Demko pochodzi z mojego pov, gdzie 100% gry siedziałem na spectie, obserwując grę zbanowanego KLIK

@ Malinaa. proszę cię o decydujący głos w tym odwołaniu 🙂 

@ dlyu na ps też uważasz że są śmieszni admini m.in ten co cię zbanował za multihacka? To był tylko dodatek i nie ciężki do znalezienia jak co na drugim forum, się palisz, a później piszesz szybkie odwołanie bo admini dali ci bana za nic gdzie fajnie widać u ciebie aima...

PS do ilu adminów wyleciałeś z tekstem że by nauczyli się grać? skoro ty robisz staty 7/0, gdzie 7/1 i walisz reseta xd?

Palę się? 

I piszę szybkie odwołanie?

Zabawne płaczku XDD 

A jak wy wszyscy widzicie u mnie aima lub co najlepsze wh to się nauczcie grać i kupcie słuchawki bo na głośnikach to daleko nie zajedziecie.

PS żadnych prócz ciebie borowiku a co do resa to chyba po to jest ta komenda i nikt mi nie zabroni jej używać, ja wiem że dla ciebie 7/1 to życiówka, ale chłopie daj spokój że ty takie rzeczy wgl wpajasz sobie do głowy i mi je wypominasz XDD

Gdzie to było jeszcze odrazu po wejściu na serwer z czego ty odrazu wszedłeś na specta zrobić demko i ban a po twoich ss nawet jednej mapy nie zagrałem.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dla mnie tutaj nie ma nic co by wskazywało na nieczystą grę. 

Oglądałam też demko z innej sieci, jak na moje również czyste.

 

odbanowany.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.