Skocz do zawartości

#72 Wywiad z DOLORES - Komputery, tatuaże i pies


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

308329458_ZDolores.png.c072340503153e0ccd3e8ccf4a0e0207.png
Kto by się spodziewał, że @ Dolores CS 1.6  nie jest tym za kogo się podaje! 
Ma za sobą wielką tajemnice płci! 
Kto go jeszcze nie zna - to go pozna! 

312526597_POMARACZ.png.e77b138581cc7d02bbde627f09516e3b.png
wstep1.png.7f10227318a6d2ca442b09ad6f36b297.png
312526597_POMARACZ.png.e77b138581cc7d02bbde627f09516e3b.png

Witam, miło, że zgłosiłeś się do wywiadu! 

Na początek przedstaw się wszystkim czytelnikom, jak masz na imię, skąd pochodzisz, jaki kolor lubisz najbardziej? ☺️

 

Witam

Nazywam się Oskar, pochodzę z Wrocławia i jednym z moich ulubionych kolorów jest czerwony 🙂

 

Miło Cię poznać Oskar! 👏

Jak wygląda Twój normalny dzień? Lubisz monotonnie, czy wolisz jak coś się dzieje? 

 

To tak, wstaję rano przed 7 szybkie śniadanko wyjście z psem, chwilę posprawdzam to co się dzieje aktualnie w internecie, wyjazd z domu w pół do 8 i na 8 do pracy, a 16-17 kończę pracę i jadę do domu powkurzać swoją dziewczynę :D, a później najprawdopodobniej cs z piwkiem i dobrą muzyką... 🙂 osobiście wolę jak coś się dzieje bo wtedy robi się ciekawej, choć niestety coraz bardziej mój dzień staje się monotonny. 🙁

 

Czas, coś zmienić! 

Mieszkasz we Wrocławiu, czy masz tam swoje ulubione miejsce, restauracje, bądź park? 


Osobiście u mnie we Wrocławiu mamy taki piękny ogród japońsky, osobiście chodzę do niego jak chcę pozbierać myśli,a także czestą chodzę po wrocławskim rynku, a jeśli chodzi o lokale gastronomiczne to osobiście polecam Masala, restaurację kuchni indyjskiej 🙂

 

Z pewnością z Twoich poleceń skorzysta! 

Na czym polega Twoja praca? Czy widzisz się w niej za 10 lat? 🤔

 

W mojej firmie zajmuję się bezpieczeństwem komputerów, wszelkiego rodzaju zabezpieczenia są dodawane na wszystkie komputery w filmie, ustalam wymagania bezpieczeństwa na ściśle ważne dla mojej firmy pliki oraz na bieżąco monitoruje i koordynuje zadania zakresu systemu bezpieczeństwa :D, odnośnie tego czy widzę się w niej za 10 lat, nikt nie jest w stanie przewidzieć co się za 10 lat wydarzy, może będę wyżej, albo kompletnie zmienię fach, póki co na nic totalnie nie narzekam 😄

 

Ważne, abyś był szczęśliwy. 

Jak ma na imię Twoja obecna partnerka? Możesz opowiedzieć historię waszego poznania!

 

Moja obecna partnerka nazywa się Paulina, poznaliśmy się w jednym z wrocławskich klubów, gdzie ja z kolegami weszliśmy w taką dyskusję z innymi ziomkami a ona nas wtedy rozdzielała, po całej tej akcji zapytałem się o numer telefonu, kilka spotkań i od trzech lat jesteśmy razem 😄


Ulala historia rodem z patologii (żarcik) XD 
Wspomniałeś, że masz psa. Jak się zwie? Możesz nam go również pokazać. Czy oprócz psa będziesz chciał mieć inne zwierzątko? Jak tak to jakie?


Mam psa zwie się pico, oprócz psa posiadam jeszcze jednego rudego kota 😄
20230328_192419.jpg.3b5d7977f22164ee7407e08686ea7af0.jpg.2c268fca6e4f1cdae45cdda62d3dd3fc.jpg

Ale słodziak! 😄 
Czym się interesujesz? posiadasz hobby?


Interesuje się motoryzacją oraz golfem oraz lubię sobie od czasu do czasu sobie pograć w golfa 😄

Opowiesz coś więcej na temat motoryzacji? Co dokładnie Cię tam interesuje? Sam majsterkujesz?

Oprócz aktualnego zawodu posiadam jeszcze zawód mechanik pojazdów samochodowych, interesuje mnie od A do Z rozbieranie auta wymiana niezbędnych do samochodu części a także historie starych samochodów a także producentów, dwa moje aktualne samochody są robione pode mnie moje BMW X5 xdrive30d sam rozbierałem a także sam składałem oraz audi A5 który był moim pierwszym samochodem i mam go do dzisiaj 🙂

Czy chciałbyś się pochwalić fotkami samochodów? 😄 

Zostawię to dla wyobraźni czytelników 😄

Oczywiście pozostawmy!
Lubisz podróżować? Jeżeli tak to w jakich miejscach już byłeś, a do jakich chciałbyś się wybrać? 😄 


Byłem dwa razy w Hiszpani w miastach Madryt oraz Kadyks, w Turcji w mieście Antalya oraz w Portugalii w stolicy Lizbony oraz Monsanto  i na wakacjach w Polsce :4566_KEKW: 

Nie ma tak dobrze jak w domu xD Wracając do Golfa, jak się to w Tobie zrodziło? Skąd pomysł, aby grać?

W mojej rodzinie od lat grało się w golfa, pamiętam jak mówiłem do swojego ojca, że nie będę w to grał, zagrałem jeden zobaczyłem, że dobrze mi idzie i się jakoś wkręciłem 😄

Czyli z pokolenia na pokolenie. Jak już jesteśmy przy rodzinie. Czy masz rodzeństwo?

Mam rodzeństwo, niestety bądź stety jestem najmłodszy. Siostra ma 30 lat, a Brat 28 lat.
 

Jedni chcą nie mieć rodzeństwa, a inni bardzo tego chcą! Ciesz się z tego, co masz 😄

Czy myślałeś już nad założeniem własnej rodziny? Jeżeli tak to ile chciałbyś posiadać dzieci oraz czy wybrałeś już dla nich imiona? 

 

Wprawdzie myśleliśmy już o tym z Pauliną ale na myśleniach się skończyło, odnośnie rodziny chciałbym posiadać dwójkę, chłopiec i dziewczynka.

Dla chłopca Kacper

Dla dziewczynki Izabela 


Oby wszystko szło po waszej myśli 💪 Co najbardzej cenisz sobie w życiu?

Szczerość,Zaufanie,Przyjaźń,Rodzina,Ulotność Miłość 

Skoro tak, to jak u Ciebie jest z zaufaniem? Łatwo jest zdobyć, czy jednak musi minąć sporo czasu, abyś komuś zaufał? 
 

Zaufanie, ludzi których daże zaufaniem, znam jeszcze za małolata z czasów gimnazjum,

oczywiście mogę powierzyć zaufanie komuś, oczywiście na początku wszystko fajnie a później dowiadujesz się o jakiś krzywych akcjach tej osoby. 

 

Jest takie powiedzenie "Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie". 

Poznajmy lepiej Twoja osobę. 

Opisz siebie w paru zdaniach, jaki jesteś z charakteru oraz wyglądu (kolor włosów, oczu). Możesz również pokazać zdjęcie ;D


Wysoki szatyn(1.90),kolor oczu brązowy, pokryty tatuażami na prawym ramieniu, Jestem osobą towarzyską, zdecydowanie wolę jak znajomych to ja zapraszam na przysłowiowego browca, twardo trzymam się zasad, swoje obowiązki wykonuje z dokładnością, choć to nawet miał być najmniejszy detal i co dalej powiedzieć śmieszek jak ich mało 😄

Wspomniałeś o tatuażach! Masz zdjęcie aby się nimi pochwalić? Ewentualnie możesz nam o nich opowiedzieć. Czy mają jakieś znaczenie i co dokładnie tam się znajduje? Planujesz jeszcze jakieś?
 

Gdzieś tam jakieś zdjęcie jak się kiedyś robiło chwilka, a je znajdę

tatuaz.jpeg.954e537104983ac2c6da4aa5832a271f.jpeg

Opiszę te które widnieją na zdjęciu

Pierwszy tatuaż symbolizuje jak można się domyślić czas, moim życiu jest kilka wydarzeń które wysoko utkwiły mi w pamięci i stąd ten tatuaż

Drugi tatuaż symbolizuje oko opatrzności odnosi się do umysłu: oko które widzi wszystko,wie o wszystkim i wszystko rozumie, a napis symbolizuje by nigdy się nie poddawać 🙂

 

Tatuaze to coś pięknego, a historia za nimi jeszcze lepsza! 

Przejdźmy teraz do tego jak byłeś mniejszy. 

Czy masz wspomnienie z dzieciństwa, które utkwiło ci w głowie na zawsze? 


Wspomnień z dzieciństwa jako tako nie pamiętam, chyba że, jak byłem mały coś około 2-3 latka gdy wlazłem pierwszy raz na huśtawkę, oczywiście mowa tutaj o tej dla starszych, jak zostałem wystrzelony w kosmos, dwa kółeczka zrobiłem 360° wyleciałem w górę, na szczęście rodzice mnie złapali 😄
 

Rodzice przygotowani, rakieta jesteś🔥

Czy miałeś ulubiona maskotkę albo misia z którym spałeś?

 

Niestety nie miałem 🙁
 

Ojoj. 

Dobrze. Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z internetem? W jakim wieku pierwszy raz zagrałeś w jakąkolwiek grę i jaka to była? 😅


Trzynaście lat temu zacząłem po raz pierwszy grać w csa 1.6 stąd taki sentyment do tej gry oraz Heroes 3 😄 i wtedy zacząłem korzystać z internetu który świecił w tych czasach troszeczkę wtedy dla mnie pustkami przez pół roku nie używałem internetu, aż któregoś razu po prostu z czystych nudów oglądnąłem sobie jaki 5 minutowy filmik na youtubie.
 

Aż łezka w oku się kręci na wspomnienia. 

Jakie aktualnie są Twoje ulubione gry, w co grasz najczęściej?


Ulubionych to jako nie mam nie mówiąc o csie, każdą grę przechodziłem, za duża lista by każdą grę wymieniać ale teraz zdecydowanie to cs,heroes i teraz na nowo sobie ogrywam star wars upadły zakon :D, przez duży okres czasu grałem sobie na konsoli 😄
 

Ciekawie 😄

Skąd pomysł na nick dolores? 😅


Jak już kiedyś wspominałem z piosenki Reta: pt. Sorry Dolores,  Sorry stopniowo zacząłem usuwać na forach i zostało samo Dolores 😄
 

Taka kobieta z Ciebie została 😂

Jak znalazłeś sieć Maliver? 


Znajoma mnie w listopadzie zapraszała to wbiłem, zobaczyłem i zostałem na dłużej 🙂
 

Cieszę się, że jesteś z nami! 👏

Czy z czasem chciałbyś awansować na jakieś stanowisko? 


To czy dostane awansik to zależy od góry, jeśli góra uzna, że dobrze się spisuje to nie ma problemu, a na jakie to już nie myśle 🙂
 

Rozumiem 🔥

Będziemy zbliżać się ku końcowi! 

Jeszcze tylko szybkie pytania: 

Ile masz lat? 

24

Ulubione danie? 

Spaghetti

Rozmiar buta? 

45

Ulubiony typ muzyki? 

Wszystkiego słucham ale teraz bardziej Rap

Ulubiony typ gier? 

Fabularne z otwartym światem 

Chciałbyś kogoś pozdrowić? 😄 
 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników naszej jakże pięknej sieci

@ K4Bum  graj coś :4566_KEKW: 


Dziękuję za wywiad ♥️🤭

 

Dzięki za możliwość wzięcia udziału :1146_dance:

312526597_POMARACZ.png.e77b138581cc7d02bbde627f09516e3b.png

  • Haha 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.