Skocz do zawartości

#2240 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniesobota.png.23784a85b7f7b4c9a2ed592599b18f8f.png

W Niemczech legalizują marihuanę!
Czy chcesz, aby była ona dozwolona w Polsce? 
Dlaczego?

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym aby było na nią ciche przyzwolenie tak jak w Szwajcarii. Jeśli będą chcieli ją legalizować to niech najpierw poinformują o skutkach ubocznych (małych, ale są), bo przecież w33d nie uzależnia

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Moze być czemu nie ja nie pale jak juz wcześniej pisałem. Skutki uboczne palenia sa ale male. Nie zalecam codzienniego palenia. Wszystko na temat co sie dzieje po zapaleniu ladnie opisane https://www.youtube.com/watch?v=wZ0NrAZPOvU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo widzę co to robi z ludźmi 

  • Haha 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze powinna byc legalna. Mariuhuana uspokaja, czlowiek nie jest po niej agresywny jak po alkoholu, pomaga na sen, oraz wzmaga apetyt, jesli ktos ma z tym problemy.  Mariuhuana stosowana jest rowniez przy leczeniu roznych chorob, sa skutki uboczne, ale wedlug mnie sami powinnismy decydowac czy chcemy ja zazywac czy nie, tym bardziej ze pala ja na kazdej wiosce i w kazdym miescie.  Wiec po co zabraniac, jak i tak kazdy kto chce to pali? o wplywach do budzetu panstwa nie wspomne. Za rzadow pisu moze byc ciezko, bo mocherowe berety, czyli wyborcy pisu nie beda zadowoleni.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak, ale w rozsądnych ilościach xD

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.