Skocz do zawartości

Propozycja - Użytkownik miesiąca oraz plebiscyt


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Witam! 
1.
Sprawa to użytkownik miesiąca oraz plebiscyt moim zdaniem powinny być wstawiane tydzień przed zakończeniem danego miesiąca, ponieważ, gdy są one wstawiane od razu po wynikach na kolejny miesiąc to ludzie zapominają. 
(chodzi o miesiąc następny. Post był wstawiany 25.03, a głosowanie jest do 28.04) - czyli wstawiany post byłby załózmy 21 albo 18?

2. Użytkownik miesiąca - Widzę, że czasami użytkownikiem miesiąca zostaje dwa razy ta sama pod rząd. Fajnie by było, gdyby dana osoba po wygraniu była blokowana na kolejny miesiąc, tym sposobem szasnę na zostanie użytkownikiem miesiąca mają kolejne osoby. 
Typu.  @ K4Bum  wygrał w lutym  to w marcu JEST BLOKOWANY i szansę ma np. @ Malinaa. 😉, a nie kolejny raz bumik! 

3. Przydałby się całościowy spis użytkowników miesiąca, bo wiadomo przynajmniej z kilku lat, kto kiedy był 😄 

Co o tym sądzicie?

@ kobita  @ Swiezy

 

No aktualnie masz znikomą aktywność bo każdy zapomniał o tym wszystkim xd dlatego robi się to wtedy, kiedy ma się robić, a nie z jakimś miesięcznym wyprzedzeniem xd 

+ Jestem za Twoją propka, co do połączenia 😉

 

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zostawił bym jak jest, każdy zawsze ogarnia co i jak.

2. Propka jak najbardziej na tak! bardzo fajny pomysł 

3. Można ale nie trzeba xD

  • Super! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Tak jak wyżej, zostawiłbym tak jak jest, tym bardziej i tak my przypominamy o danym glosowaniu co jakiś czas 😄 
2. Oczywiście jestem na tak! 
3.  Jak wejdziesz w tabele z użytkownikami miesiąca to bodajże na rok masz spis, jak dla mnie to wystarczające. 

Mała propka ode mnie, ja osobiście zescalowałbym użytkownika miesiąca z plebiscytem, te dwa tematy i tak są razem wystawiane z nowym miesiącem, mało kto odwiedza te dwa tematy, a jak już to tylko w plebiscycie coś się dzieje. Jak by były w jednej kupie to szybciej, łatwiej, i prościej by było odpowiadać i nominować użytkowników, nie skacząc po tematach 😄

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

1. Niech zostanie jak jest, jeżeli większa liczba osób zwróci na to uwagę, wtedy pomyślimy o zmianie.

2. Pozostaje neutralny, ponieważ nie chciałbym pozbawiać kogoś wyróżnienia, kto równie mocno będzie angażować się w kolejnym miesiącu, finalnie to i tak ludzie głosują na swojego kandydata.

3. Jeżeli ma się komuś to przydać, to stworzę taką listę.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Dla mnie jeden pies kiedy będzie dodawane. 

2. Nie wydaje mi się, aby to miało sens. Jezeli ktos zasługuje 2 miesiące pod rząd na użytkownika miesiąca to czemu mamy blokować mu ta szanse? Chyba, ze sytuacja mialaby miejsce juz np 3 lub 4 miesiąc z rzędu to wtedy warto się nad tym zastanowić. 🙂

3. @ Nescio  juz sie tym zajął. 🙂

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.