Skocz do zawartości

Spalenie na stosie PRLowskiego brata


kurier

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, przychodzę z taką o to nietypową propozycją - mianowicie chodzi o pernametne zbanowanie gracza Bogdan. Nie powiem, że co chwile, ale co jakiś czas wlatuje skarga na tego osobnika za działanie na niekorzyść serwera podczas gry. Ludzie się na niego denerwują co odbiera przyjemność z gry i wychodzą z serwera. Ponadto takie frajerskie zachowanie jak zachowywanie się poprawnie podczas przebywania admina na serwerze a robienie padaki gdy go nie ma powinno już zaskutkować czymś ostrzejszym. 

 

Moją propozycja jest taka - ban PERNAMENTNY dla tego użytkownika. 

 

Proszę o wypowiedzi innych graczy co do tego pomysłu.

  • Super! 2

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że o tym napisałeś. 

 

Dochodziły mnie słuchy że Bogdan odwala na serwie. 

Dziwnie jak wbija admin to on wychodzi albo jak wyżej kolega napisał zachowuje się normalnie. 

 

Macie może jakieś demka/dowody lub chociaż czasy kiedy to się dzieje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już powinien dawno dostać perma, mimo, że mało gram to i tak jest denerwujący więc jestem na tak

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 20:14, SuChY napisał(a):

Dobrze że o tym napisałeś. 

 

Dochodziły mnie słuchy że Bogdan odwala na serwie. 

Dziwnie jak wbija admin to on wychodzi albo jak wyżej kolega napisał zachowuje się normalnie. 

 

Macie może jakieś demka/dowody lub chociaż czasy kiedy to się dzieje ? 

Codzienie jak on gra  z choinki się urwałeś  

 

ile banów dostaje za Resp i utrudnianie gry i prowakacje   , na forum podobnie  poczytaj jego tematy , jak jest Admin to celowo robi że normalnie gra ale jak sobie pójdzie Admin z serwera to już zaczyna utrudniać grę i na respie kampić pakę wyrzucać gdzie nie można i prowokuje pisze chcesz skargę na forum i bana na serwerze i nie dziwić się że ludzie go wyzywają  tak jest na serwerze i tak robi to celowo i perma powinien mieć jak dużo osób o tym pisze to cos jest na rzeczy jak w skardze na niego to wszystko prawda i tego ludzie nie zmyślają tak jest bez powodu na forum by nie dostał perma  i jeszcze oszukuje w skargach !! Jakie dowody jeszcze dać ?  jak codzienie to samo robi i nie zmienia się perm i tyle święty spokój by był 

 

 

Nick Klan Bohdana | Bogdan
SteamID VALVE_0:4:846296437
SteamCommunity ID 76561199652858606
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID lub IP
Powód Bana resp recydywa
Wykonano 19 kwi 2023 - 20:21:12
Wygasa 26 kwi 2023 - 20:21:12 (6 Dni 23 Godzin(y) 15 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez HENIEK_HELIKOPTER.([DD2] HENIEK)
Zbanowany na [ONLY DD2 #1] CS-Maliver.pl [FREE VIP][SKINY][MEDALE][ASYSTY][LOSOWY VIP] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany 0
  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym zeby Bohdan zostal z nami poniewaz pietrek chce go zbanowac hehe

 

@ smilee robi dobre szaszlyki

Malinaa. ,

Post nic nie wnosi do tematu. 🤨

Następnym razem lepiej nic od siebie nie dodawaj. 

Upomnienie słowe.

  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Dodalam zakresy ip gracza do zbanowanych. Jeżeli jednak by wszedł proszę adminow (jak mnie nie bedzie) o zbanowanie.  🙂

Gral na aktywnym banie.

@ [Urlop] 1920.  @ [Urlop] Psych0  @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1  @ Marcin.exe Only DD2 #1  @ SuChY Only DD2 #1  @ Zielok94 Only DD2 #1  @ Paulinkaa Only DD2 #1  @ Dolores CS 1.6  @ VORXk8u.png DeMoNo  @ joke Only DD2 #1

 

propozycja-przyjeta.png
  • Lubię to! 3
  • Super! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.