Skocz do zawartości

[ Redaktor ] Żabson


Żabson

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Alan

 

Wiek:18 

 

Staż na forum: Dokładnie od 2019 ale były przerwy i wróciłem niedawno na forum 

 

Co przemawia za tym, aby przyjąć Cię na to stanowisko (prosimy o dłuższą wypowiedź): Co przemawia no nie wiem jak widać jestem codziennie aktywny na forum udzielam się w dziale  chciałbym się sprawdzić na tym stanowisku mam dużo wolnego czasu no i chciałbym pomóc Mr.Fuksiara bo jest sama a na pewno pomoc się przyda. Co dalej mogę powiedzieć lubię pisać artykuły jak i pytania dla ludzi oraz jestem bardzo otwarty do ludzi i mam bardzo wiele pomysłów jak i planów do pracy na tym forum na stanowisku Redaktor

 

Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.): Owszem kiedyś na innym forum byłem redaktorem                                                          

 Próbny wywiad/news: 

 



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie 

- 50 postów

- Brak Wywiady że by za chęcić że było na tak jedna dałeś pracę o filandi z neta kopiuj i wklej .

- Podanie nie przekonuje mnie żadnych prac że byłeś na innym forum to nie oznacza nic, każdy może tak napisać przekonaj nas.

+ Masz chęci i chcesz pomóc fajnie ale to mało 

-+ Aktywności 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Tak jak pisałam Ci w prywatnych wiadomościach. 

Trzeba się wykazać, same ciekawostki nie są dobrym sposobem na to, aby ludzie poznali Twój talent. 

Myślę, że powinieneś spróbować artykułu o swoich zainteresowaniach, to zazwyczaj wychodzi na plus, bo piszesz o tym, co lubisz. 

 

Na ten moment osobiście wstrzymałabym się z decyzją do momentu, aż nie napiszesz swojej konkretnej pracy 👏

 

 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam z powodu artykułu, nic od siebie nie dodałeś jedynie kopiuj + wklej, jeżeli masz zapał i chęci zrób wywiad/news ale napisane od siebie nie kopiując, a wtedy z chęcią przyjmiemy Cię do grona redaktorów  

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.