Skocz do zawartości

#73 Wywiad z ANTYFARMAZON - Książki, piłka i duma ojca


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

ZAntyfarmazon.png.1a6856df8a2e0587747d3359d4c68dd9.png

Czy wiesz kim jest @ AnTyFaRmAzOn ?
A może wiesz o nim coś, czego on sam o sobie nie wie?
W tym wywiadzie poznacie bliżej wyżej wymienionego pana! 

NIEBIESKI.png.4ff14f3b27882e07f104bfae946adf27.png

wstepanty.png.ef52aafdf8a4842c6722db0b54d5ceef.png
NIEBIESKI.png.4ff14f3b27882e07f104bfae946adf27.png
 

Cześć! 

Dziękuję, że zgłosiłeś się do wywiadu! 

Dlaczego nick "ANTYFARMAZON"? 


Cześć, mój nick jest pochodną "farmazonów" , którzy gadają, że tak to ujmę głupoty 😂😂

Jakimi ludźmi otaczasz się na co dzień? Są to osoby godne Twojego zaufania, czy nie zwracasz na to uwagi? Gadają głupoty? 🤔

Na co dzień otaczam się rodziną, no jak gdzieś wychodzę to z dobrymi kumplami więc można rzec, ludźmi godnymi zaufania a prawda taka, że ja ludzi nie lubię i staram się jak najmniej z nimi przebywać, paradoksem Jet to, że pracuję na taksówce 😂 nie chcę za bardzo rozwijać wątku więc zostawimy to tak jak napisałem, gadają głupoty 🤫🤫

 

Odpowiedź wystarczająca 😄

Od podstawy się zaczyna - jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz? 


Pochodzę z Pierwszej Stolicy Polski, mam jeszcze 31 lat, na imię mi Błażej.
 

Niespotykane Imię masz! 

Czy tam skąd pochodzisz polecasz jakieś miejsce warte uwagi? Masz takie swoje miejsce? 


Czy ja wiem, że niespotykane? Znam kilku swoich imienników, w Gnieźnie mogę polecić miejsca związane z historią, Muzeum początków państwa Polskiego, Katedrę Gnieźnieńską, w Katedrze podziemia, gdzie leżą szczątki pierwszego Króla Polski Bolesława Chrobrego, oraz wejście na wierzę Katedry z której jest przepiękny widok na panoramę miasta, można też pozwiedzać resztę kościołów bo mamy ich sporo 😁 nie ja nie mam swoich ulubionych miejsc, aczkolwiek kiedyś był nim przy katedralny plac Świętego Wojciecha.
 

To ja osobiście nie znam żadnego! Dlatego może dla mnie niespotykane! 

Na pewno ktoś skorzysta z Twoich rad. 

Jakie są Twoje zainteresowania?


Przede wszystkim piłka nożna, którą sam trenuje, żużel, gry czy to na konsoli czy pc-ie, czasem książka z gatunku fantasy. 

Zacznijmy od pierwszego zainteresowania. 
Piłka nożna! Skąd wzięło się zamiłowanie do piłki? W jakim klubie trenujesz?
 

Jak większość młodych chłopaków, chciałem być piłkarzem 😂 no i kontakt z tą dyscypliną był w sumie od zawsze, teraz trenuje w drużynie Pelikan Niechanowo.

Świetnie, że robisz to, co kochasz ;> 
Masz swoją ulubioną drużynę piłkarską, klub oraz piłkarza? I dlaczego akurat te. 


Od dziecka Inter Mediolan! A piłkarz to Zlatan Ibrahimović, dlaczego on? Podoba mi się jego sposób bycia i ta pewność siebie bijąca od niego 💪

Bardzo dobry zawodnik, popieram decyzję! 
Drugim Twoim zainteresowaniem jest zużel! I tu Ciekawi mnie osobiście dlaczego akurat zużel? Co w nim Cię tak fascynuje? 

 

W sumie zaczęło się od tego, że podobały mi się upadki 😂 i w moich kręgach rodzinnych dużo mówiło się o żużlu, później w pewnym okresie swojego życia zostałem zarażony subkulturą kibicowską, zacząłem chodzić na mecze i jeździć na wyjazdy, stałem się kibolem 💪💪 no i kolejną sprawą jest dźwięk i zapach towarzyszący tej dyscyplinie.


Tylko zamiast kija to z kołem w ręce! XD Co w rodzinie to nie zginie. 
Wymieniłeś powyżej również książki. 
Czy masz swoją ulubioną? 


Saga "Eragon" oraz Wiedźmin, sporo książek przeczytałem.

 

 

Myślę, że zasób Twoich słów jest przeogromny! Co zaiste jest fantastyczne! (gra słów gdyby ktoś nie skumał xD)

Na avatarze widać Ciebie z dzieciakiem. Kto to jest dla Ciebie? 
 

To jest mój pierworodny 😁😁 moje małe wredne (po mamie) szczęście 😁

 

Czy chciałbyś nam więcej o nim opowiedzieć? Jak ma na imię, ile ma latek i czy jest oczkiem w głowie tatusia? 😄 
Planujesz mieć więcej dzieciaków?

 

Na imię mu Wiktor, lat 2 lecz rocznikiem 3 tylko, że jest z grudnia. Jest oczkiem bo jakże inaczej, powiem tak może i by się chciało ale życie na to nie pozwala, ponieważ zrobić jest łatwo utrzymać już gorzej.

 

Wiadomo, jeszcze przy aktualnych cenach wszystkiego, to sam człowiek siebie nie może utrzymać, a co dopiero dzieciaka! 
Fajnie, że go masz i on ma Ciebie! 

Czy Twoje serce jest również zajęte przez mamę Wiktorka? Czy jesteś singlem?

 

 

Tak jest zajęte, jestem po ślubie w tym roku już dwa lata.

 

Jak poznałeś się ze swoją ukochaną? Jak ma na imię? 😉 

 

Przez znajomych, jechaliśmy razem na imprezę, Sandra.

 

Super sprawa! 
Czym na co dzień się zajmujesz? Pracujesz, a może studiujesz? ;> 

 

Jak wyżej wspomniałem, pracuję jako taksówkarz 😂

 

To było podchwytliwe pytanie! 
Podoba Ci się ta praca, mimo, że nie lubisz ludzi, czy planujesz ją zmienić?

 

Ludzi nie lubię, ale bardzo lubię jeździć, nie planuję zmieniać ponieważ tu mam elastyczny grafik a to mi odpowiada, minusem jest to, że weekendy są nocną zmianą 😐

 

Zawsze człowiek będzie na coś narzekał, haha!
Co jest Twoim mottem przewodnim w życiu?

 

Kiedyś było "miej wyjebane a będzie Ci dane", teraz? Szczerze nie mam motta, którym bym się kierował, aczkolwiek można w sumie powiedzieć, że "skrzywdzisz moich bliskich, to znajdę Ciebie szybciej niż Google".

 

Ochroniarz 💪 

Wymień swoje wady oraz zalety? Co chciałbyś w sobie zmienić? 

 

Z zalet to na pewno jestem empatyczny i pomocny, lecz jak znajdziesz mi za skórę to już jest gorzej ponieważ moje wady to mściwość, jestem także pamiętliwy no jestem cholernym cholerykiem.

 

Tylko się bac! 

Co cenisz sobie w drugiej osobie najbardziej?

 

Szczerość, przede wszystkim szczerość, wolę usłyszeć gorzką prawdę niż słodkie kłamstwa.

 

Z czego w życiu jesteś najbardziej dumny, a czego żałujesz? 

 

Dumny hmm? Z syna moja mała duma, a czego żałuję? Na pewno, pierwszego ślubu, tym bardziej, że był kościelny.

 

Oj.. 

Przenieśmy się do Twojego dzieciństwa. 

Jako mały Błażejek o czym marzyłeś najbardziej? Kim chciałeś zostać? 

 

Najpierw jak już wspomniałem wcześniej, piłkarzem, zbiegiem czasu wojsko, no i skończyłem na taksówce 😂😂

 

Dobre i to 🤭

Czy miałeś swojego pluszaka w dzieciństwie?

 

Miałem, takiego małego króliczka 😁😁 niestety nie pamiętam co z nim się stało 😁

 

Przepadł 🤭

Posiadasz zwierzęta? 

 

Na tą chwilę, nie ale czas pokaże.

 

Jakie masz zdanie na temat tatuaże oraz kolczyków u innych ludzi? Masz sam może jakieś?
 

Moje zdanie jest takie, że ciało jest każdego własnością i jego prywatna sprawa poza tym tatuaże  uzależniają 😂😂 mam 5 tatuaży, to na pewno nie jestem koniec, lecz to droga zabawa więc trzeba trochę odłożyć na takie przyjemności 😂😂  a co do kolczyków sam mam przebite ucho, lecz nie noszę już, a jak już wspomniałem każdego ciało jest własnością danej osoby, mimo to, że coś mi się może nie podobać to jest kwestia indywidualna. 
 

Super podejście! 
Wspomniałeś, że uwielbiasz czytać książki. 
Tylko je czytasz, czy może sam coś piszesz? ;> 

 

Tylko czytam, w gimnazjum coś tam próbowałem, lecz nie było to moją mocną stroną więc zostałem przy czytaniu 😂

 

Czekamy, może kiedyś ujrzymy Twoje pracę! 

Twój ulubiony cytat z jakiejkolwiek książki? 

 

Nie nie, w żadnym wypadku, ponieważ nie będę się ośmieszał swoim beztalenciem 😂 nie mam ulubionych cytatów z książek 😁

 

Okej jasne! 
Jak pojawiłeś się na Maliver?

 

Z tego co pamiętam, to poprzednia sieć padła i trafiłem tu przez gracza o nicku Insert, ale szczegółów już nie pamiętam 😂

 

No to dobrze, że tu jesteś! 

Co byś tutaj zmienił albo dodał? 

 

Czy coś bym zmieniał? Chyba nie, coś dodał? Tak szczerze nie wiem, bo nie siedzę już tyle na forum więc z "biegu" ciężko coś wymyślić.

 

Gdybyś miał więcej czasu, chciałbyś objąć tutaj jakieś stanowisko? Jak tak to jakie?

 

Jedyne stanowisko jakbym miał wrócić na "pełen etat" to tylko i wyłącznie modek, lecz czasowo jestem tylko 2/3h maks na forum dziennie.

 

 

Może kiedyś jeszcze powrócisz! 

Dobrze, a teraz szybkie pytanka!

Raczej wątpię 😁
Rozmiar buta?

44/45
Ulubiony kolor?

Czarny/biały
Ulubione danie?

Czernina/kiełbasa z grilla
Blondynki czy brunetki?

Tu akurat nie mam zadania, ponieważ kolor włosów szczerze mi jest obojętny.
Morze czy góry?

Góry, wolę aktywny urlop, aczkolwiek czasem pobyczyć się na plaży też można

 

Dziękuje za wywiadzik i czytelnikom za wytrzymałość!

❤️❤️❤️

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 godzin temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Jak pojawiłeś się na Maliver?

 

Z tego co pamiętam, to poprzednia sieć padła i trafiłem tu przez gracza o nicku Insert, ale szczegółów już nie pamiętam 😂

O kurcze, przez Inserta? To jak to było już dawno temu. 😮

Wywiad bardzo fajny i lekki do czytania. 🙂

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Malinaa. napisał(a):

O kurcze, przez Inserta? To jak to było już dawno temu. 😮

Wywiad bardzo fajny i lekki do czytania. 🙂

Jeszcze jak dobrze pamiętam, to najpierw zaczynałem na serwerze FFA wtedy 😁😁

Malinaa. ,

Dokładnie! Insert z kicia mieli tam admina, a Szrama Opiekuna. 😁

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.