Skocz do zawartości

#2263 Pytanie na dziś


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

ZIEL.png.cb36c9f2213ef8d32ec2a34846e5472
Które mięso Twoim zdaniem jest najzdrowsze dla organizmu człowieka? Dlaczego akurat te.

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie przywiązywałem wagi do rodzajów mięsa, mięso to mięso

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wiem tylko, że lubię steki 😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

NIe znam sie na mięsach za dobrze które najzdrowsze bo nie przywiązywałem do tego dużej uwagi, ale wiem które są smaczne i zdrowe DRÓB (swojski indyk-witamin z grupy B, w tym B12) i RYBY - same dobroci. Moga być tez mięso z gęsi - witaminy A, E i całą grupę witamin z grupy B. Królik - żelazo, wapn i fosfor, a także witamin z grupy B. Ogólnie zjadam wszystko z tych mies. Resztę można sobie wygooglować :YEP:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby dla zdrowia dobre polecam pstrąg smażony sama ryba jest zdrowa z frytkami i surówką biała kapusta lub kiszona , to taki zestaw co można zrobić i zjeść 🙂 na pewno też czerwone mięso oczywiście z umiarem w dzisiejszych czasach to najlepiej mięsa nie jeść tylko same warzywa i owoce 😛hehe.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zwrócić uwagę np na sposób przyrządzenia ,  np pieczone smakują i odżywiają nas inaczej niz smażone na tonie oleju 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie, ja to zjem wszystko, nawet ręcznie ubitego dzika xD

  • Haha 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.