Skocz do zawartości

[#19 W OGNIU PYTAŃ] Paulinkaa - ADMIN DD2


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pomaranczowy.png.804be8222802a7f1592ec6ffa2b47724.png.e0ba6e38217aa488f6a7047cda8b8cf9.png
W dzisiejszym 🔥 wystąpi adminka DD2.
Przed wami @ Paulinkaa


1. Kiedy pierwszy raz zawitałaś na serwer DD2 i jak wspominasz swoje początki? 
W listopadzie 2021 roku. Początki jak to zawsze praktycznie takie same, oswajanie się z nowym otoczeniem. Poprzez poczucie humoru na tym serwerze postanowiłam zostać na dłużej ☺️ 

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?
Często spoglądam na czat 😄

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?  
Myślałam już o tym od dawna, dużo osób mówiło że powinnam złożyć podanie. Pamiętam, że w wtedy pisałam do @ Malinaa. o zakup vipa, i też napisała " kiedy wkoncu podanie na admina" Stwierdziłam że jesli pisze już do mnie sama właścicielka na ten temat to nie wypada odmówić 😁

 

4. Czego się najbardziej obawiałaś po przyjęciu na stanowisko na admina i dlaczego?
Że będą wypomnieć, steam powinnien mieć każdy admin. Dla niektórych naprawdę robi to ogromną różnicę. Mysle, że każdy powinien mieć równe szanse.

 

5. Co jako admin chciałabyś w sobie zmienić lub poprawić?
Myślę że nic, nadal będę taką samą osobą. A to tylko ranga gdzie pełnisz funkcje w utrzymaniu porządku na serwerze😉

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera? 
Jako gracz nie zwracałam uwagi na grę gdy mnie zabito 😅 zawsze głowa w telefon i coś przeglądałam. Teraz staram się patrzeć cały czas, bo nigdy nie wiadomo co komu strzeli do głowy.

 

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?
Gdy już oglądam grę gracza " podejrzanego" i nagle cały serwer zaczyna się drżeć że powinnam już dawno banować. Dajcie popatrzeć admin musi być pewny że ktoś gra nieczysto. Jeśli nie idą obelgi to nie zwracam uwagi. Nikogo nie należy wyzywać!


8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?
Gdy jestem tylko jednym  z adminów na serwerze  to wtedy na mnie spada cała odpowiedzialność. Nie ma się komu doradzić,to wysyłam zdjecie sytuacji do innego zaufanego admina i się pytam różnych rzeczy. ☺️


9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?  
Gdy piszą do admina i dają bezsensowne powody do banów, chyba im się nudzi i regulamin piszą punktami 😅


10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?
Amx to jest takie ułatwienie, powiedzmy że coś magicznego. Po wciśnięciu klawisza nagle jesteś  " jak w innej krainie" 😁 jesteś tylko ty i amx 🤣 Nadal będę to powtarzać czarna magia 😅

 

11. Jakie miałabyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na DD2?
Nie taki diabeł straszny jak go malują ☺️ Radziłabym przejrzeć kilka poradników porobić scr. tego czego najbardziej potrzebujesz. I także dopytać doświadczonych osób. Kto pyta nie błądzi 😉

 

12. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?
Z łatwością to na pewno karanie perfidnych cheaterów. A chwilę zawahania wtedy, gdy ktoś kogoś obraza, staram się zrozumieć od czego się to zaczęło, i piszę żeby się uspokoili, bo banów na kilka godzin nie chce dawać. A jak już trzeba dać to wtedy kończy się to maksymalnie na 30 minutach bana. 

 

13. Czego się nauczyłaś dzięki pełnieniu tej funkcji? 
Że wchodząc na serwer każdy jest na tym samym poziomie, nie ma lepszych.

 

14. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?
Chęć grania w przemiłej atmosferze, i niesienia pomocy gdy tego oczekują ☺️


15. Czy myślałaś o zostaniu właścicielem, bądź opiekunem serwera?  
Na chwilę obecną nie. Wole aby na tym stanowisku był ktoś bardziej doświadczony. Teraz chce się skupić na byciu adminem i nauczyć się jak najwięcej ☺️

 

17. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 
Podzielność uwagi, admin wykonuje często wiele zadań jednocześnie. Poza tym osoby na tym stanowisku powinny wykazywać się również dużą cierpliwością.

 

18. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?
A to ciekawe pytanie🤔 z pewnością na jego styl gry.

 

19. Jakim adminem jesteś?
Nie mi to oceniać, niech każdy odpowie sobie samemu ☺️


20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?
Admin to też człowiek nie maszyna albo jakiś program. Zdarza się pomylić i niezauwazyć kilka rzeczy.

 

Kto next?

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mrs.Fuksiara zmienił(a) tytuł na [#19 W OGNIU PYTAŃ] Paulinkaa - ADMIN DD2

No i pięknie!😁

 

Teraz pora na @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1 🤣

  • Super! 2

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.