Skocz do zawartości

Admin DC - DEMONIC


BlanciK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kid Moderator
Imię: Fabian
Wiek: 18
Nick: DEMONIC
Znajomość Discord'a (w skali 1-10): 8/10
Coś o sobie (co najmniej 3 zdania): Siemka! Jestem Fabian mam 18 lat, pochodzę z lublina a dokładnie ze śródmieścia. Moimi zainteresowaniami są dość nietypowe rzeczy takie jak zjawiska paranormalne, psychologia, demonologia [nie wnikajcie haha]. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, czytać książki, pisać z wami na chat-boxie a przy okazji udzielać się w redakcji.
Co byś zmienił/a na serwerze?: Rozkręcił bym serwer aby więcej osób było aktywnych!
Pełniłeś/aś kiedyś funkcję admina?: Nie ale dość szybko się uczę, więc myślę że nie będzie ciężko!
Ile dziennie poświęcasz czasu na Discord'a?: 2/4 godzin
Dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać? (co najmniej 3 zdania): Mam pomysły oraz chęci do rozkręcenia tego serwera ponieważ niestety jest mała aktywność. Równie dobrze chciałbym spróbować jako admin i zdobyć doświadczenie na owej randze. Także przydał by się admin na serwerze.
Kontakt: FB, IG, DC, Forum!

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na tak. 

+ Z tego, co pisaliśmy ogarniasz discorda, bo sam go masz 😉

+ Chęci pomocy i rozwoju 

+ Spełniasz wymagania 

 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.