Skocz do zawartości

[#20 W OGNIU PYTAŃ] Psych0 - ADMIN DD2 #1


BlanciK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kid Moderator

pomaranczowy.png.804be8222802a7f1592ec6ffa2b47724.png.e0ba6e38217aa488f6a7047cda8b8cf9.png

Witajcie Maliversiacy! 

W dzisiejszym 🔥 wystąpi jeden z naszych adminów dd2 #1

którym jest @ [Urlop] Psych0

 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałaś na serwer DD2 #1 i jak wspominasz swoje początki? 
Na Maliver pojawiłem się we wrześniu ubiegłego roku, tj. 2022. Miałem często długie przerwy od CS 1.6. Po jednej z takich przerw chciałem wrócić do gry na serwerach sieci, z którą byłem wcześniej związany, ale niestety świeciła pustkami. Wszedłem więc za znajomym na ówczesne tutaj 3MAPS. Otrzymałem kilka banów na 3MAPS, a następnie na DD2#1, więc aby podesłać ss, dema oraz skany WG byłem zmuszony założyć konto. W oczekiwaniu na UB zacząłem przeglądać forum i poznawać tutaj ludzi. Tak zostało. 

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?
Lubię robić "skan" komendami status/amx_ip poprzez konsolę i zapamiętywać jak najwięcej danych. Takie tam spaczenie zawodowe. 

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?  
Chyba powielę opinię innych osób wypowiadających się w tej serii. @ Malinaa.potrafiła dobrze sprzedać mi tę funkcję oraz przystała na moje oczekiwania, które również miałem 😉

 

4. Czego się najbardziej obawiałaś po przyjęciu na stanowisko na admina i dlaczego?
Niczego. Słuchajcie to świetna, ale stara (20 lat!) gra. Nikt nie powinien bać się czegoś co ma sprawić odrobinę radości. Każdy potrafi podjąć błędną decyzję, ale od tego są inni, którzy pomogą. 

 

5. Co jako admin chciałabyś w sobie zmienić lub poprawić?
Za stary jestem aby udało się coś zmienić, więc nawet o tym nie myślę. 

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera? 
Największa różnicą dla mnie jest to, że muszę czytać chat i grać na sv_voiceenable "1".

 

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?
Nawiążę do punktu 4. Presja u gracza/admina, który nie zarabia na tym pieniędzy nie powinna występować. 


8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?
Przez pewien czas z przymrużeniem oka chyba byłem traktowany jak Hans Landa - łapanie swoich nie jest może moim marzeniem, ale ktoś to musiał robić. Nie powinno być przyzwolenia na złe rzeczy niezależnie od pełnionej funkcji.


9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?  
Społeczeństwo często samo chce ukręcić na siebie bata. Pozwalam więcej "pograć", więc kicki/bany rozdaję w momencie, gdy ktoś naprawdę przesadzi. Gracze czasami nie rozumieją tego podejścia. Dodatkowo żarty i zachowania na pograniczu regulaminu serwera powtarzane 10x stają się irytujące. 


10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?
Chyba możliwość dzielenia się doświadczeniem z innymi adminami oraz możliwość nauczenia się również czegoś nowego od nich. 

 

11. Jakie miałabyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na DD2?
Podchodzić do tego bez stresu. Przekierowuję do punktów 4 i 7. 

 

12. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?
Trudność to gdy widzę kompletnie zielonego gracza, który ma 0/15 i błądzi po mapie, ponieważ (chyba?) jej nie zna. Nie wie co zrobić z paką lub gdzie się skierować, aby ją rozbroić. Każdy się kiedyś uczył, więc ostatecznie szkoda mi czasami takich osób pozbywać się z serwera.

Łatwość i przyjemność oczywiście sprawia banowanie graczy, którzy wykorzystują ewidentny wspomagacz.

 

13. Czego się nauczyłaś dzięki pełnieniu tej funkcji? 
Nawiązując do początków mojej kariery i do tego co jest obecnie to przede wszystkim nauczyłem się tego, że świat cheatów nigdy nie śpi nawet w starych grach.

 

14. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?
Płacenie składki 😄


15. Czy myślałaś o zostaniu właścicielem, bądź opiekunem serwera?  
Myślałem, ale do tego potrzeba więcej wolnego czasu, którego niestety nie mam. 

 

17. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 
Niezależnie od ewentualnych konsekwencji musi być to osoba potrafiąca podejmować decyzje. 

 

18. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

Jak dużo wie w porównaniu do tego co można usłyszeć. 

 

19. Jakim adminem jesteś?

Opanowanym?

Aczkolwiek co osoba to inna opinia, więc proszę odpowiedzcie sobie sami na to pytanie 🙂 

 

20. Jak wyglądała twoja pierwsza funkcja admina?

Było to wieki temu. Grę w CS zaczynałem na naprawdę hard serwerach TP. Poznałem dzięki temu weteranów m.in. z BL przez co wydaje mi się, że miałem dobry wsad do pełnienia obowiązków admina. Na pewno ludzie mniej narzekali niż teraz 😄 

 

21. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?

Zapraszam na DD2#1!

 

Zapraszamy do składania podań na admina dd2!

Dziękuje za przeczytanie @ Demonic

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

@ [Urlop] Psych0 jest szuupeer! ❤️ 

  • Ulalala! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria ładnie wychodzi 🙂

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.