Skocz do zawartości

Jak to jest zagrać w oryginalnego Counter-Strike'a 1.6 po dwóch latach rozterek.


Fux Elife

Rekomendowane odpowiedzi

Od ostatniego grania w CS'a minęły około dwa lata.

 

Trochę informacji z dawnej przeszłości.

Mając dwadzieścia lat przyszedł ten dzień. Spotkałem się z kolegą w jego domu.

Kiedy wszedłem zobaczyłem jak gra, po czym zapytałem: co to za gra?

Pamiętam, że grał na mapie Assault. Przyznam, że nie pamiętam, czy tego dnia spróbowałem zagrać.

Kolega od jakiegoś czasu był podłączony do blokowej sieci LAN, w tym miał dostęp do internetu SDI.

Z jednego SDI w owym czasie korzystało około dwunastu osób. Zapytałem o możliwość dołączenia. Użytkownicy się zgodzili, ale tylko do sieci LAN bez neta.

To był jedyny sposób aby pograć z kolegami, a pragnąłem tego jak diabli.

To był Counter-Strike 1.3.

 

Zmiany jakie dostrzegłem po zainstalowaniu, to przede wszystkim wyświetlana ilość pieniędzy; cholernie przydatne. W filtrze wyszukiwarki serwerów pjawiła sie opcja: serwery z powiązanym kontem Steam, co jest naprawdę spoko. Napiszę, że miałem konto Steam, ale je usunąłem... Nigdy nie było mi szkoda kasy na oryginalne gry, a nie było ich wiele.

Zawsze byłem wierny CS'owi, bo kocham grać w tę grę.

 

Teraz tak. Tę wiadomość kieruję do początkujących. Tym razem myślałem, że po wyborze instalacji samego CS'a, pojawią się oryginalne modele postaci, a że nie trawię tych z CS CZ, więc wrzucam link: KLIK

Być może temat się pojawił, to tak profilaktycznie.

 

Przywitałem się w wątku powitalnym, ale chciałem dodać coś bardziej od serca. 🙂

 

F

 

PS

Wracając do tematu; świetna sprawa. 😉

Edytowane przez Fux Elife
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.