Skocz do zawartości

Dzień Dziecka z MaliShop!


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

cOSo5XT.png

Witam,
Z okazji zbliżającego się
Dnia Dziecka, każdy użytkownik ma szansę na zdobycie FREE 10-ciu Coins'ów na start!

Jedyne co należy zrobić, to zostawić komentarz pod tematem o swoim wymarzonym Dniu Dziecka - jak (wyglądałby) chciał(a)byś spędzić takowy dzień.

Niedługo dzień każdego, więc napiszcie coś wymarzonego! Najlepszy post zdobędzie dodatkowo 5 coins'ów!

  • Lubię to! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Chciałbym w ten dzień wyjechać rodziną za granicę, i zapewnić im spokój aby zapomnieli o wszystkich złych rzeczach jakie im się przydarzyły! 😄 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Mój wymarzony dzień dziecka to spędzenie czasu z najbliższymi i zapewnienie im super atrakcji np. wycieczka. 😄

Nic szczególnego, ale wolałabym żeby mój brat miał wymarzony dzień dziecka niż ja. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Pojeździłbym traktorem! Zawsze o tym marzyłem za dzieciaka!200.gif

  • Lubię to! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Pojechać do Portugalii z rodzenstwem i nacieszyć sie słońcem przez 3 tygodnie oraz najeść sie dobrego jedzonka, rybki, salatki, troche slodkosci (lodow), alkoholu lokalnego tez zakosztować, no i lokalne smakołyki. Zwiedzić caly kraj z wyspami włącznie. A bylem juz tam z 3 razy. Ciągle milo wspominać wycieczkę w której było super doznania oraz ciągłego chodzenia po plazy i kapania sie w wodzie.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecieć na tydzień do Dubaju, pozwiedzać, a później wrócić do PL.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylecieć się samolotem i wyskoczyć z niego mając spadochron na plecach spoglądając na świat

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

gif1.gif.b1d3659fd2c470d2d68dd27022f4fd3d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym spotkać się z całą ekipa z którą spędzało się całe dnie za dziecka. Posiedzieć, powspominać, wymazać konflikty.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

Czasem spotykasz na swojej drodze ludzi, których nie warto wkurwiac. To właśnie ja ;< 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wymagający, więc wystarczy mi podróż do jakiegoś parku rozrywki i spędzenie tam całego dnia. 🙂

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.