Skocz do zawartości

#75 Wywiad z DEMONO - Piłka nożna, kolekcja i podróże


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

zDemono.png.1676e9333180b02a732543b1432a4a8e.png

Nie jest demonem - Niech Cię nie zmyli jego nick! 
Chcesz dowiedzieć się kim jest @ VORXk8u.png DeMoNo ?
Zapraszam do wywiadu!

 

BIAY.png.0b225a1d684251f8d76625b723d2fb67.png

wstep demono.png

 

BIAY.png.0b225a1d684251f8d76625b723d2fb67.png

 

Zgodziłeś się wziąć udział w Wywiadzie! 
W takim razie - Na początek przedstaw się, jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz? ;>

 

Witam wszystkich maliversów, z tej strony DeMoN() czyli... Rafał, Gabriel a z bierzmowania Michał. Mam 32 wiosny, i jestem z pięknych Mazur, a konkretnie to z Ełku. 

 

Rafale, Gabrielu, Michale Aniele, czy na Mazurach, a zwłaszcza w Ełku posiadasz swoją ulubioną restaurację?

 

W Ełku niestety takiej nie posiadam, ale w Augustowie mam swoją ulubioną, tyle że pizzerię Toni Pepperoni 😉

2.jpg.6a1d6ba8b7c418dd11d8fe7033cd68a6.jpg 4.jpg.702ba7cfdc4c735c0d655a5dc36c4ca6.jpg

 

Bardzo ładna pizzeria! 
Jak już przy tym jesteśmy to powiedz nam, jaka jest Twoja ulubiona pizza? Jakie dodatki, ciasto, sosy? 😄 

 

Mogę powiedzieć, że Hawajska, a co! ale też Carbonara jest świetna. Najlepsze w tej pizzerii jest to, że każda smakuje wybornie, więc uznam, że każda 😄 

 

Dosyć przekonująca opinia! Aż sama muszę się tam wybrać! 
Sam gotujesz może, czy tylko i wyłącznie jesz?

 

Jeśli chodzi o gotowanie, to czasem zrobię jakieś kotlety, ziemniaki i surówkę. Do tego oczywiście jakaś zupa typu pomidorowa czy ogórkowa 😉 więc bardziej jestem po stronie jedzącej niż gotującej. 

 

Zawsze to coś, aby przeżyć. 
Mieszkasz sam, z rodziną, czy z ukochaną? Jak wygląda Twój dzień?

 

Mieszkam sam, i generalnie mój dzień to praca - dom, i weekend grill lub wyjazd do swojej pizzerii ❤️😄 

 

Czy uważasz siebie za osobę towarzyską? Masz duże grono znajomych, czy raczej małe?

 

Mam swoje grono znajomych, i jego się trzymam. Kiedyś byłem bardziej towarzyski, teraz już nie jestem 😉 

 

Człowiek zmienia się całe życie. 
Jakie są Twoje zainteresowania/hobby/pasje?

 

Zainteresowanie? Piłka nożna - Arsenal, Anderlecht oraz Leeds. Wszystko co związane z Ligą Angielską oraz Belgijską.

Hobby? jestem kolekcjonerem gier, koszulek i płyt.

Pasja? Ostatnio to granie ze znajomym w Mario Karta i GoldenEye na switchu 😄 

 

Zacznijmy od zainteresowania. 
Skąd się wzieło zainteresowanie do piłki nożnej? Dlaczego akurat te ligi? 
I czy sam grałeś kiedyś w piłke nożną?

 

Wszystko zaczęło się od jednej koszulki Dennisa Bergkampa, koszulki, którą mam do dzisiaj, a kupiła mi ją babcia na bazarze w 1997.

Piłkarz ten grał z numerem 8 na koszulce reprezentacji Holandii, potem dziwnym zbiegiem okoliczności zacząłem grać w fife 2002 Arsenalem, i był tam właśnie Bergkamp.

Przypadek? Nie sądzę. Od tamtego czasu jestem za Arsenalem, a najbardziej od finału z Barceloną w Lidze Mistrzów. Liga Belgijska to od meczu Anderlechtu z Arsenalem w Brukseli.

A ja sam całe życie stałem na bramce, więc owszem, grałem na budzie 😅

 

Jak gruby to na bramkę 😂. Ciekawa historia, od jednej koszulki, aż do pasji! 

Czy aktualnie grasz w Fifę 2023? Jakie masz zdanie na temat tej gry.

 

No akurat wtedy to gruby nie byłem, a wręcz przeciwnie. Jakoś tak wyszło, i w sumie nie żałuje. W polu grałem słabo, a najlepiej się czułem na bramce, ewentualnie na obronie. Co do fify 2023 to nie gram, jestem ogólnie fanem Pro Evolution Soccer, i to w niego grałem najwiecej.

Do tej pory posiadam kilka oryginalnych kopii gier w tym słynną 6. Także fifa to był krótki epizod, potem już zostałem dzieckiem słynnej gry od Konami🤗

 

Również posiadam PES 6 w swoim rodzinnym domu, także coś nas łączy! 

Dobrze wiedzieć, że mamy tutaj fana innej gry niż FIFA! 

Wracając do twojego kolekcjonowania. To czym możesz się najbardziej pochwalić? Jaką kolekcją albo która z kolekcji chciałbyś posiadać? 

 

Przyznam szczerze, że teraz wyjąłem specjalnie wszystko z szafy, żeby się tym pochwalić, skoro już o to pytasz.

To moja skromna kolekcja piłkarskich koszulek. Spokojnie, lada dzień będzie kolejka koszulka, bo już do mnie jedzie 😄  

 

IMG-2622.jpg.5c7fec836b26815945f2200e0a193cf5.jpg

 

Imponująca kolekcja! Myślę, że kiedyś będzie to warte miliony 🥰

Czy któraś z koszulek przemawia do Ciebie bardziej? I dlaczego akurat ta? 

 

 

Dennisa Bergkampa i Rodrigo Moreno. Patrząc ogólnie to ta pomarańczowa Bergkampa, bo mam ją od 1998 roku, a że jest do dziś, to ma w sobie tą magię wspomnień.

A ten sezon co minął w lidze angielskiej to oczko dla Rodrigo Moreno, ciekawostka: Wszystkie koszulki Rodrigo są z tego sezonu 😄 

 

 

Jesteś prawdziwym kolekcjonerem! 

Powiesz nam jeszcze ile wydałeś łącznie na wszystkie koszulki, które posiadasz? 

 

Haha, wole nie wiedzieć, ile za to wyszło. Interesuje mnie tylko ta koszulka, którą teraz kupiłem haha 😄 także przy tym zostańmy 😄 

 

Dorobek życia! 

Jak wiemy grasz na Nintendo. Jak to się wszystko zaczęło, dlaczego akurat ta konsola? 

 

 

Wszystko zaczęło się dokładnie w 2001 roku, kiedy to dostałem od swojej mamy Nintendo 64 z Włoch. I tak, to co widzicie to właśnie ta konsola, i jest już ze mną 22 lata.

Wszystko gra i buczy, tylko muszę zainwestować w jakiś stary telewizor, bo na swoim to wiadomo jak to wygląda 😄 tylko padzik ostatnio kupiłem na allegro 😉 

 

IMG-2623.jpg.0ac0715a89c3f11fb1bc1089a9353f21.jpg

 

Taki zabytek trzymać w domu to nielada wyzwanie! 

Oby Ci służyło jeszcze przez lata!! 

Jak Twoja sfera uczuciowa? Czy masz kobietę? Jaką jest twoja wymarzona partnerka życiowa?

 

Obecnie takiej nie mam, ale kto wie co będzie. Na ten moment specjalnie nie narzekam na to, że jestem sam 😄 

 

Czyli żyjesz chwilą. 

Czy lubisz podróżować? Zwiedziłeś już jakieś kraje, albo chciałbyś jakieś? I dlaczego?

 

 

Tak, lubię podróżować. Trochę w tym życiu tego było: Anglia, Niemcy, Litwa, Szwecja, Francja, Belgia, Holandia, Grecja, Maroko i rok temu Chorwacja oraz Bośnia i Hercegowina 😉 

Chciałbym bardzo wrócić jeszcze raz do Aten, do Grecji, i wszystko co z tym miejscem związane.

Uwielbiam ich jedzenie, całą otoczkę związaną z Mitologią, oraz ich zorbę. Ludzie też są super, i mam nadzieję, że jak nie w tym roku, to w następnym wrócę do pięknej Grecji 😉 

 

 

Trochę tego jest!  Oo ktoś też lubi mitologie grecka! 

To słucham! Który z bogów jest Twoim ulubieńcem? Czytasz dużo na temat mitologi? 

 

Szczerze mówiąc ulubionego nie mam, ale mam jeszcze koszuleczkę z Grecji z Aresem (Bogiem wojny) więc uznam, że on będzie moim ulubionym. Wcześniej w tym trochę siedziałem, ale dorwałem już fajną książkę na ten temat, więc trzeba będzie sobie co nieco przypomnieć 😉 

 

Miłej lektury! 💪

Czy masz jakieś zwierzę? Może chcesz pochwalić się zdjęciem? 

 

Nie, nie posiadam zwierząt. Jest to spowodowane tym, że mam alergię na psy i koty. Kiedyś miałem dwa króliki 😉 

 

Planujesz posiadać zwierzątka? 

 

Myślę już jakiś czas o króliku, więc zobaczymy. Na resztę niestety mam uczulenie, więc zostaje tylko to 😜 

 

To trzymam kciuki, że przygarniesz jakiegoś idealnego dla siebie! 

Jak Twoje kontakty z rodziną? Masz rodzeństwo? 

 

 

Rodzeństwa nie mam, jestem jedynakiem. Kontakt z rodziną mam w zasadzie z mamą, ciotką, chrzestnym i jego żoną, bo wrócili z Anglii 😉 

 

Czyli wszystko na dobrej drodze. 
Czy interesujesz się tematami politycznymi? Masz zdanie na temat tego, co obecnie dzieje się w kraju?

 

Nie, polityka to nie jest moja dziedzina. I nie będę się wypowiadał na te tematy.

 

Przejdźmy do samego Ciebie. 
Jakie masz słabe oraz mocne strony, wady, zalety? 😄 

 

Generalnie jakoś nie lubię o sobie mówić, ale staram się być pomocny, jeśli sytuacja tego wymaga. Na pewno jestem uparty, chociaż staram się z tym walczyć, ale generalnie stawiam na swoim.

Czarny humor mój już wszyscy znacie, więc nie każdemu się to podoba, ale taki właśnie jestem 😉 

 

Czarny humor jest swietny! 
Każdy ma skryte w sobie marzenia oraz pragnienia. Jakie są Twoje?

 

W zasadzie to mam dwa, wyjazd na mecz Arsenalu na Emirates Stadium, oraz wyjazd do Japonii. No dobra, w sumie to trzy bo chciałbym wrócić do Grecji 😄 

 

Ambitnie, oby Ci się udało! 
Cofnijmy się do przeszłości, jako mały bobas chciałeś zostać superbohaterem, czy jednak realny zawód myślałeś, aby pełnić w przyszłości? 

 

Jako 5 latek to pamiętam, że rozkręcałem samochodziki, i już chyba wtedy chciałem zostać w serwisie komputerowym.

Jednak mimo praktyk nie było mi to po drodze, a od października idę na programowanie, więc chyba nici z tego 😄 

 

Będziesz studiował? Czy pracował i studiował? Chciałbyś nam powiedzieć czym zajmujesz się na codzien?

 

Na studia się nie wybieram, więc zostaje tylko praca jak co dzien. Pracuje na hali produkcyjnej przy maszynach, a konkretnie zajmujemy się cięciem blachy. 

 

Gdybyś mógł wysłać do siebie z przeszłości list z dobrymi radami, co by się znalazło w tym liście?

 

Sytuacje są różne, ale u mnie idealnie oddaje to utwór LemON - Napraw. Niestety tego już nie naprawię...

 

Jak sądzisz, nad czym musisz zacząć pracować, aby zmienić swoje życie na lepsze?

 

Zdecydowanie programowanie, mam już na to plan, i oby wszystko powiodło się tak jak sobie zaplanowałem. Reszta to już są tylko detale 😉 

 

Zapytam Cię teraz o Twoje życie internetowe! 
Skąd pomysł na Twój nick?

 

Mój nick jest od słynnej grupy muzycznej De Mono 😉 i nie mylić tu z jakimś Demonem 😄 

 

Trochę idzie to pomylić. 
Jak trafiłeś na Maliver? 

 

Jeśli dobrze pamiętam, to przypadkiem sprawdzając serwery na liście na steam. I tak zostało do dziś 😄 

 

Opowiesz nam coś więcej o swoich byłych stanowiskach? i czy chcialbys objąc ponownie jakieś?

 

Byłem adminem, i w sumie gdybym miał więcej czasu to bym przy nim został. Reszta stanowisk mnie nie interesuje 😄 

 

To już coś! Ważne, że zawsze z nami! 
Jak podoba Ci się aktualny wygląd forum? Chciałbyś coś zmienić, dodać odjąć?

 

Co prawda wolałem stary, ale ten nie jest zły. Niech już zostanie tak jak jest 😁

 

Przejdźmy do szybkich pytanek:

Ulubiony kolor? 

Niebieski

Rozmiar buta? 

43

Jaki masz model telefonu?

Iphone 11 fioletowy 128GB

Jakie posiadasz auto? 

Renault Megane 

Jaki rodzaj filmów/seriali lubisz? 

Komedie

Czy posiadasz tatuaże/kolczyki? 

Nie posiadam 😉 

 

Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Wszystkich Maliversów, dużo zdrówka, zdrówka i jeszcze raz pieniędzy! 😄 

❤️❤️❤️ 

 

 

  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Niesamowity wywiad! Bardzo dobrze się go czyta 🙂 Oby tak dalej ❤️ 

  • Super! 2

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.