Skocz do zawartości

Rekrutacja na stanowiska 2023


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

ou5a6h5.png

Idąc w ślad poprzedniej rekrutacji w dniu dzisiejszym otwieramy nabór na stanowiska: KidModeratorRedaktor, Grafik, TyperRedaktor Fanpage, Opiekun ODD2 #1, Opiekun ODD2 #2 oraz Muli Admin.

Szukamy osób przychylnych do pracy w grupie oraz zaangażowanych z dojrzałym podejściem do powierzonej funkcji. Doświadczenie mile widziane.

W rekrutacji mają sznase stare wygi, jak i świeże osoby.

 

 

KidModerator > obowiązki ↴  0 wolnych miejsc

Spoiler

- Umiejętność pracy w grupie i współpracowania z użytkownikami.

- Brak ostrzeżen.

- Kultura osobista.

- Brak rang funkcyjnych na innym forum.

- Pilnowanie porządku na czacie oraz forum.

- Zachęcanie użytkowników do aktywności na forum.

 

Redaktor > obowiązki ↴ 1 wolne miejsca

Spoiler

- Umiejętność pracy w grupie i współpracowania z użytkownikami.

- Systematyczność w tworzeniu tematów.

- Umiejętność posługiwania się ortografią.

- Kultura osobista.

- Brak ostrzeżeń.

- Brak rang funkcyjnych na innym forum.

 

Grafik > obowiązki ↴ 2 wolne miejsca

Spoiler

- Chęci i czas na pracę nad grafiką.

- Moderowanie własnego działu.

- Realizowanie zleceń w miarę możliwości/umiejętności.

- Brak ostrzeżeń.

- Brak rang funkcyjnych na innym forum.

 

Typer > obowiązki ↴  0 wolnych miejsc

Spoiler

- Bieżące sprawdzanie aktualności ze świata sportu.

- Systematyczność w tworzeniu własnych tematów.

- Brak ostrzeżeń.

- Brak rang funkcyjnych na innym forum.

 

Redaktor Fanpage > obowiązki ↴ 1 wolne miejsce

Spoiler

- Zapraszanie nowych osób do polubienia Fanpage.

- Systematyczność w dodawaniu nowych postów na Fanpage z wydarzeń na forum.

- Umiejętność pracy w grupie.

- Brak ostrzeżeń.

- Kulturalny język, porozumiewanie się bez wulgaryzmów i przekleństw.

- Kreatywność.

 

Opiekun Serwera > obowiązki ↴ 4 wolne miejsca

Spoiler

- Aktywność na forum oraz serwerze.

- Sprawowanie pieczy nad działem serwera.

- Rozpatrywanie podań/skarg itd.

- Komunikatywność z graczami/adminami.

- Brak ostrzeżeń.

- Brak rang funkcyjnych na innym forum.

 

Muli Admin > obowiązki ↴ 2 wolne miejsca

Spoiler

- Aktywność na forum w tym systematyczne oddawanie głosów na serwery.

- Akywność na serwerach (minimum 3h przegrane na każdym w ciągu tygodnia).

- Komunikatywność z graczami/adminami.

- Brak ostrzeżeń.

- Brak rang funkcyjnych na innym forum.

 

Każdy może spróbować swoich sił, podania składamy według poniższego wzoru:

Stanowisko:
Imię:
Wiek:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?: 
Doświadczenie:
* Próbna praca:
** Steam_ID:
*** Wsparcie finansowe tak/nie?:
**** Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?:

* W przypadku podania na Grafika/Redaktora - dołącz próbną pracę.

** W przypadku podania na Opiekuna - dołącz swój Steam_ID (SID jest wymagany).

*** W przypadku podania na Opiekuna ODD2 #1 oraz ODD2 #2 oraz Multi Admina- dołącz wsparcie finansowe tak/nie? (Składka obowiązkowa).

**** W przypadku podania na Typera - napisz jaką dyscypliną sportu chciałbyś sie zająć.

 

Administracja zastrzega sobie prawo awansu danej osoby od razu na stanowisko Moderatora jeżeli ma ku temu przesłanki.

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
  • Ulalala! 5
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko: 
KidModerator
Imię:
Bartłomiej
Wiek: 
21
Coś o sobie:
Z braku kreatywności wyżej napisałem pół-żartem pół-serio co mi na głowie siedziało lecz tak szczerze, na forum siedzę bardzo często, więc ludzie mnie znają, a jak ktoś nie zna, to zachęcam do rozmowy. Nie gryzę. 
Dlaczego Ty?: 
Najpierw dogłębnie zastanowiłem się nad swoją decyzją: Czy składać podanie, czy też może nie.
Spełniam wszystkie wymagania bez żadnych ale, potrafię zrozumieć oraz godnie wykonywać moje obowiązki. 
Myślę że jednak i tak największy plusem jak i może minusem ( chociaż dla mnie plusem ) można uznać to iż nigdy nie piastowałem rangi administracyjnej u nas na forum. 
Doświadczenie: 
W pewnym momencie mojego istnienia na Maliverowym forum zrezygnowałem z powierzonych mi rang aby przejść na sieć "kolegi". Byłem tam trzecią zarejestrowaną osobą oraz po dogadaniu z tymże kolegą zacząłem
piastować rangę Moderatora, trzeba zaznaczyć, że na tej randze wykonywałem również podstawowe czynności redaktorskie ( prowadzenie codziennych serii itp. ). Spędziłem na tej randze blisko rok czasu po czym otrzymałem awans
na rangę Junior Administratora. Na tejże randze spędziłem około miesiąca po czym sieć upadła. Z tego powodu jestem w stanie określić swoje doświadczenie jako dobre. 
Malinaa. ,

Podanie przyjete.

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko:Kidmoderator/moderator
Imię:Błażej
Wiek:31
Coś o sobie: jestem Błażej większość ludzi mnie zna 🙂 lubię piłkę,żużel i dużo innych,jestem empatyczny ale zarazem potrafię być twardy 🙂 
Dlaczego Ty?: Myślę, że mogę nyć to ja ponieważ już miałem kolor zielony tutaj i wydaje mi się, że dobrze się wywiązywałem ze swoich obowiązków 🙂
Doświadczenie: tak tutaj na naszej sieci :)
Malinaa. ,

Podanie przyjete. - okres próbny przez to, że dopiero wracasz ale wiemy jak Nam sie z Toba wczesniej wspolpracowalo. :) 

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Junior Administrator

Stanowisko: Typer

Imię: Ania

Wiek: 25

Coś o sobie: Nie wiem co mogę więcej dodać niż to co wiecie! Uwielbiam e-sport 😄 

Dlaczego Ty?: Chciałabym pomóc chłopakom. Uważam, że co trzy głowy to nie jedna. Potrafię wziąć sport, który mnie nie interesuje i zagłębić się w nim tak, żeby było dobrze :4566_KEKW:

Doświadczenie: Prowadziłam kiedyś dział typera i redaktora jednocześnie, więc myślę, że jakieś mam. 

Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Głownie e-sport. Mogę też sportami normalnymi 🙂 

Nescio ,

Podaje przyjęte. Przyda się ktoś od e-sportu, zgłoś się do działu po odbiór rangi oraz zapraszam na pw w celu omówienia szczegółów.

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko: Typer 

Imię: Jakub

Wiek: 20

Coś o sobie: A co tutaj pisać? Jakub, 20 lat. Interesuje się piłką nożna xD

Dlaczego Ty?: Hmm, śledzę piłkę nożną a że fryta jest w tym sam to moge mu pomoc, ludzie mnie znają i co tu więcej pisać xD Poprostu szukam jakiegoś zajęcia na forum bo nudno tak siedzieć bez niczego

Doświadczenie: Jako typer chyba żadnego, bo nie pamiętam, żebym kiedyś i gdziekolwiek skladał podanie na to stanowisko.

Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Piłka nożna. Na pewno la liga i moge prowadzić lige arabska bo cr7 tam gra i śledze ta lige xD

Nescio , (edytowane)

Piłką nożną ma się już kto zajmować, a też nie ma opcji typowania wyłącznie jednej ligi, ponieważ posiadamy mix ligowy. Potrzebujemy typera, który zająłby się innymi dyscyplinami, żeby nie było samej piłki. Jeśli jesteś w stanie dać coś więcej od siebie, to edytuj podanie.

 

Podanie odrzucone.

Edytowane przez Nescio
  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • Haha 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko: Grafik
Imię:Tomasz
Wiek: 22
Coś o sobie: Tomasz, lat 22, pasjonat sportów walki a także grafiki komputerowej. Z zawodu Technik Żywienia, który w przyszłości planuje otworzyć własny lokal gastronomiczny.
Dlaczego Ty?: Posiadam odpowiednie doświadczenie do pełnienia tej funkcji, na bieżąco wykonuje zlecenia graficzne a także regularnie wrzucam prace do swojego działu.
Doświadczenie: Doświadczenie posiadam nawet spore (moim zdaniem). Miałem już okazję pełnić funkcję grafika i po długich rozmyślaniach postanowiłem jeszcze raz spróbować swoich sił.
* Próbna praca:








** Steam_ID:
*** Wsparcie finansowe tak/nie?:
**** Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?:
Malinaa. , (edytowane)

Przyjety, zapraszamy znowu u nas!

Edytowane przez Malinaa.
  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stanowisko: Redaktor
Imię: Piotr
Wiek: 17
Coś o sobie: Cześć, jestem Piotrek, mam 17 lat. Aktualnie jestem na zawodzie jako technik-informatyk. Lubie grac w csa i pilke. Bardzo lubie sztuki walk, a najbardziej to nasze ukochane freaki. Jestem tutaj krótko, ale myślę ze zdołam być na takiej posadzie jak Redaktor.
Dlaczego Ty?:  Chciałbym wypróbować swoich sił 😉 Trzeba od czegoś zacząc, aby isc w góre haha
Doświadczenie: Wysokie, byłem już redaktorem nie raz. 

Malinaa. ,

Przyjęty, skontaktuj się z @ Mrs.Fuksiara  aby Ci przydzieliła obowiązki.

  • WOW! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

R6hqMen.png

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy szybką rekrutację na posadę UnBan Team Cs 1.6.

Swoje podanie należy składać według poniższego wzoru:

Cytat

Imię:
Wiek:
Coś o sobie:
Dlaczego Ty?:
Doświadczenie:
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Steam_ID:

 

W dalszym ciągu można kandydować na pozostałe stanowiska takie jak Redaktor, Redaktor FB, Typer, Grafik oraz Opiekun ODD2.

Wzór podania na wybrane stanowisko:

Cytat

Stanowisko:

Imię:

Wiek:

Coś o sobie:

Dlaczego Ty?:

Doświadczenie:

* Próbna praca:

** Steam_ID: 

*** Wsparcie finansowe tak/nie?: 

**** Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?:

* W przypadku podania na Grafika/Redaktora - dołącz próbną pracę.

** W przypadku podania na Opiekuna - dołącz swój Steam_ID (SID jest wymagany).

*** W przypadku podania na Opiekuna ODD2 #1 oraz ODD2 #2 - dołącz wsparcie finansowe tak/nie? (Składka obowiązkowa).

**** W przypadku podania na Typera - napisz jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Jakub
Wiek: 20
Coś o sobie: Jakub 20 lat, nazywaja mnie cheaterem ale jestem również streamerem jedynym z lepszych w pl
Dlaczego Ty?: Bo juz tutaj byłem ubt i sprawowałem sie bardzo dobrze (i tutaj się wywyższam tylko poważnie nigdy sie nie pomyliłem).  Tym bardziej że bede mial vipa na serwerach i nie bede patrzył na ludzi którzy na 1vs2 chodza na B 🙂 Ale bardziej mnie skłonił vip na serwerach 
Doświadczenie: Byłem tutaj ubt z rok może 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak ale musiałbym sobie wszystko przypomnieć 
Steam_ID: STEAM_0:0:2668444 

Malinaa. ,

Podanie nie przekonuje i wygląda trochę jak zart, o ile rozpiska była ok tak samo podanie nie. Na ta chwile odrzucam.

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Super! 2

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

Krystian 

 

Wiek:

22

 

Coś o sobie: 

Witam mam na imię Krystian lat 22. Pochodzę z województwa Lubelskiego zamieszkuję mała miejscowość obok Lublina. Moimi zainteresowaniami są sporty walki , piłka nożna, oraz muzyka. 

Połowę życia spędzam w szpitalu, ponieważ tam pracuje resztę czasu spędzam z kobieta mojego życia lub przed grą Counter-Strike .

 

Dlaczego Ty?: 

Kiedyś posiadałem ową rangę na innych stronach . 

Brakuje rąk na tej randze a że mam teraz dużo wolnego czasu myślę że bym się przydał w tym gronie.

Wiem że od niedawna wróciłem na forum jeszcze nie każdy mnie zna ale  wierzę w to że warto spróbować. 

 

Doświadczenie: 

Grałem kiedyś na cheatach i myślę że przyda mi się to na owej randze lecz każdy ma prawo się pomylić. 

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:

 

Tak oczywiście amxbans oraz panel nie jest mi obcy.

 

Steam_ID:

STEAM_0:0:420743830 

Malinaa. ,

Tak jak @ Nescio  zauważył nie masz odpracowanych ostrzeżeń co źle wyglada dlatego podanie odrzucam.

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Haha 3

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko: Grafik

Imię: Krzysiek

Wiek: 26

Coś o sobie: Wesoły i pełny pomysłów łeb 😉

Dlaczego Ty?:  Wprowadzę wiele dobrego jeśli chodzi o estetykę oraz wygląd forum.

Doświadczenie: Jeśli chodzi o grafikę komputerową to około 10 lat doświadczenia

Próbna praca: (taka podstawowa 😉 )

2cXzjEB.jpg

PS. nie wiem czemu ale wrzuca mi się z białym tłem 😕 

Malinaa. ,

Przyjety, zapraszam po range do działu https://cs-maliver.pl/forum/356-odbiór-grupy/

  • Lubię to! 2
  • WTF? 2
  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko: Typer

Imię: Alan

Wiek: 19

Coś o sobie: Siemanko mam na imię Alan aktualnie jeszcze chodzę do szkoły branżowej 2 stopnia w zawodzie ślusarz po tej szkole oczywiście mam zamiar iść na studia i się uczyć na inżyniera w swoim zawodzie co mogę jeszcze powiedzieć mam prawo jazdy oraz samochód , wynajmuje sam mieszkanie i jakoś się układa w życiu.

Dlaczego Ty?: Dlatego że interesuje się sportem oraz od małolata uprawiałem sport i chciałbym dostać szansę i się pokazać z jak najlepszej strony.

Doświadczenie: No byłem na róznych forach już typerem więc jakieś doświadczenie jest 

**** Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Piłka nożna/ 2 liga

Malinaa. ,

Podanie przyjęte. Zgłoś się do @ frytA  w celu dogadania szczegółów. 🙂

  • Lubię to! 1
  • Haha 1



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stanowisko: KidModerator 

Imię: Oskar

Wiek: 24

Coś o sobie: nie do końca wiem co mogę tutaj nowego napisać, oprócz tego co o mnie wiecie z wywiadu, może to że obecnie jestem w etapie kupowania domku szeregowego o powierzchni 94 m² i to że od pewnego czasu w moim jak i mojej dziewczynie życiu zagościło nowe zwierzątko jeszcze jeden rudy kot imieniem Heniek i to chyba tyle ode mnie w tym pytaniu gdzieś poniżej wstawię odnośnik do tego wywiadu.                                                                                                                                   WYWIAD                                                                                                          

Dlaczego Ty?: To może zacznę od tego, że jestem codziennie na forum myślę, że skoro dalej jestem w ubt to administracja w jakimś stopniu ma jeszcze do mnie zaufanie, staram się systematycznie wykonywać swoje obowiązki i jak najlepiej się sprawować na owym stanowisku, skoro jest otwarta rekrutacja to może jako tako się przydam.

Doświadczenie: Niestety w tym przypadku zerowe, bo jakoś nigdy mnie nie ciągnęło to tej rangi a teraz postanowiłem spróbować swych sił na nowym stanowisku. 

Malinaa. ,

Podanie przyjete.

  • Lubię to! 7
  • Super! 2

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko: KidModerator

Imię: Alan

Wiek: 19

Coś o sobie: Siemanko mam na imię Alan jestem z województwa Lubelskiego jestem po szkole branżowej I stopnia w zawodzie ślusarz jestem w trakcie nauki w szkole Branżowej II stopnia na zawodzie ślusarz. Na co dzień uczę się oraz spełniam swoje zainteresowania czyli chodzę na mieszane sztuki walki (MMA) które już ćwiczę z 5 lat oprócz tego gram amatorsko na orlikach ze znajomymi w piłkę nożną , gdy znajdzie się chwila wolnego czasu pójdę ze znajomymi na piwko jak to każdy Polak.  Na co dzień mieszkam sam ze swoim psem amstafem o imieniu "Dolar" które sam wynajmuje w bloku. Miesiąc temu zdałem prawo jazdy jestem w trakcie szukania pierwszego auta do zakupu. No i co tu mogę więcej powiedzieć jestem osobą bardzo pozytywną, otwartą do ludzi

Dlaczego Ty?: Myślę że sprawdziłbym się w roli KidModerator z kilku względów mam dużo czasu na sieć pokazuje to aktywność swoją na forum nie mam konfliktów z żadnymi użytkownikami i myślę że większość osób mnie zna a kto mnie nie zna to pozna 🙂

Doświadczenie: Jakieś tam doświadczenie jestem byłem nieraz na różnych sieciach Moderatorem i Administratorem najwyżej nie chcę tutaj wymieniać nazwy forum do promowania czy tego typu. A jeśli ktoś z góry chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę dać znać. No i co to tyle odemnie wszystkim biorącym udział w rekrutacji życzę powodzenia!

Malinaa. ,

Podanie musze odrzucić, administracja była w miare zgodna, że aktywność masz na wysokim poziomie ale wolimy abyś sie wykazał na posadzie Typera.  Jeżeli nadal bedziesz wywiązywać sie ze swoich obowiązków jak teraz to mysle, że nastepna rekrutacja jest Twoja.

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Super! 1



d3wonij.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko: KidModerator

Imię: Tomasz

Wiek: 22

Coś o sobie: A wiec tak, na imię mam Tomasz, posiadam lat 22 i z wykształcenia jestem Technikiem Żywienia. Pasjonuje się sportami walki oraz grafiką komputerową pełniąc tu funkcję grafika. Aktualnie pracuje jako mechanik/wulkanizator w warsztacie samochodowym. 

Dlaczego Ty?: Zawsze wykonuje powierzone mi zadania z ogromnym zaangażowaniem i na czas. Jestem osobą komunikatywną, potrafiącą działać w grupie co w tym przypadku jest bardzo ważną umiejętnością. Miałem okazję pełnić tu wiele funkcji i sądzę, że w każdej dałem z siebie 100 procent a współpraca była owocna z pozostałymi użytkownikami.

Doświadczenie: Miałem już okazję pełnić funkcję moderatora więc uważam, że jakieś tam doświadczenie mam. Aczkolwiek wiadomo, że nie ma osób idealnych i te doświadczenie zdobywa się cały czas.

Malinaa. ,

Podanie przyjete.

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.