Skocz do zawartości

FragMovie Maliver.


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Cześć,

Wraz z pomocą @ O808G chcemy stworzyć FragMovie, czyli filmik prezentujący wasze momenty z counter-strike'a.

Filmik zostałby wykorzystany do promocji naszego forum oraz serwerów.

 

Każdy kto chciałby się przyczynić do zrealizowania takiego materiału, proszę o podsyłanie swoich demek z akcjami w wiadomości prywatnej bądź pod tym tematem.

Najlepiej, aby demka pochodziły z waszego POV'a, aniżeli z HLTV, aby były jak najlepszej jakości. Oczywiście momenty muszą być uwiecznione na serwerach Cs-Maliver.

 

Każda osoba, która podeślę coś od siebie, zostanie uwzględniona na filmiku oraz otrzyma symboliczne + 10 coins'ów do sklepiku aktywności.

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to hltv, ale no takie coś mam z naszego dawnego ffa 

drugie filmik, to tylko dowód na wh, który mi się schował, raczej nie jest to materiał do takiego filmiku, ale wrzucam 🙂

 

  • Lubię to! 3
  • Haha 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym temat na "Demka z naszymi fragami". Otóż łatwo jest nagrać demko i następnie nagrać perełki za pomocą jakiegoś programu. Nieraz miałem znakomite akcje i bardzo żałuję, że ich nie zarejestrowałem. 🙂 Dla Agaty pomysł się podoba. Gotowy filmik można by wrzucać na darmowe serwery hostingowe, no chyba, że Malinka woli mieć malinkowy sejf...

 

 

IMHO to nie był czit. Sam miałem takie sytuacje i to właśnie jest piękno CS-a. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Fundator

To jest aktualne czy zawieszone bo nie ma ruchu w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że aktualne.  Nadal  podsyłajcie, a najwyżej w troszkę późniejszym terminie się zrobi ten filmik (jak nazbieramy materiału aby na 3-5 minut).

Podsyłajcie nawet 10-15 sekundowe akcje,  bo jeśli będzie  ich sporo to można zrobić cos fajnego! 

Jak coś to możecie mi podsyłać czasy z hltv (na pw) i jak będzie się cos nadawać nagram to i również uwzględnimy to w tym filmiku 🙂

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Fundator

Nie dużo ale fajny strzałek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Fundator

Perfecto

 

  • Haha 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.