Skocz do zawartości

#2305 Pytanie na dziś


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Malinaa. zmienił(a) tytuł na #2305 Pytanie na dziś
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Lubię piękną pogodę, a nie lubię że jej nie wykorzystuje należycie xd 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Lubię dziewczyny a nie lubię 40 stopni w cieniu 

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Nie lubię owadów, pająków i wszystkich takich 😂 wkurza mnie to, a reszta obleci

  • Smutny 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie turystów i dzieci, które mają za dużo czasu i drą jape od rana do wieczora. Nie lubie hord komarów w lesie i kleszczy.

 

Lubie to, że jest ciepło, ale tak do 25, zwłaszcza jak jestem w pracy. Lubie motyle nocne i dzienne, jaskółki i inne ptaki oraz rosliny, ktore sa akurat w pełni kwitnienia. I ciepłe wieczory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Lubię jak jest ciepło, ale przy tym musi być chłodny wiaterek, wtedy jest idealnie, ale nie za ciepło oczywiście 

Nie lubię owadów jak latają mi przy twarzy lub przy lodach/piciu wtedy, bo jest ich za dużo xD 

😆

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Lubie pogode ze można wyjść na zewnątrz, troche pooddychać świeżym powietrzem. Mozna chodzic w lekkim ubraniu i siebie pokazać czy sie opalic za darmo. Nie ma za czesto deszczu co mnie bardzo cieszy. Nie lubie komarów i much w tym okresie oraz bardzo dużej temperatury oscylującej do 32 stopnie czy wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię upału i wszelkiej maści owadów, a doceniam za to, że nie trzeba sie ubierać/przebierać wychodzą lub przychodząc. Są też różne fajne zapachy

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej drażniące to są wszelakie owady, które przeszkadzają w spędzaniu czasu na zewnątrz, czasem upały dają się we znaki i one też nie są dobre dla nas. A jak w lecie, wiadomo, można się opalić, spędzić czas na basenach, nad jeziorami czy rzekami. To lubię najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.