Skocz do zawartości

Głosowanie na serwery


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

Ogólnie mam problem z pamiętaniem o głosowaniu na serwery, duża część z was głosuje rano przez co ciężko zauważyć to na czacie, dlatego proponuję, aby Maliversiak raz na powiedzmy godzinę wysyłał  na czacie link do głosowania na serwery, najlepiej w kolorze tęczy, aby rzucało się w oczy!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem za! 
Ogólnie powinno być coś takiego jak przypominanie ważniejszych tematów na czacie, właśnie przez Maliversiaka! 😄

Plusior

  • Ulalala! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie;

Odnośnie glosowania, niepotrzebny spam na chatboxie, głosować można raz dziennie i nie wydaje mi się, żeby to było takie ciężkie do zapamiętania. 

Odnośnie Fuksiary pomysłu, to w sumie jestem neutralny.. z jednej strony w porządku te ważniejsze tematy, a z drugiej strony już mamy "Ogłoszenia" na prawo od chatboxu.

image.png

 

 

  • Lubię to! 2
  • Smutny 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Znacznie powiększyło się grono Administracji, więc będzie komu dodawać takowe linki na czacie, dlatego ta opcja nie jest konieczna w tym momencie.
Podepnę również gdzieś informację o głosowaniu.
Bn6W5Hp.png
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.