Skocz do zawartości

Poproszę o UB


sebol~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Twój nick: sebol~

Steam id lub IP:

STEAM_0:1:241032155

Serwer: DD2 #1 

Data bana: 1.02.2023

Wycinek z konsoli:

Szczegóły bana  
Nick: sebol~
SteamID: STEAM_0:1:241032155
SteamCommunity ID: 76561198442330039
Adres IP: Ukryty
Typ Bana: SteamID
Powód Bana: Czitowanie
Wykonano: 01. lut 2023 - 23:49:31
Długość Bana: Na zawsze
Wygasa: Nie określono
Zbanowny przez: Malina
Zbanowany na: Strona
Wszystkie wygasłe bany: 4

 

Poproszę o UB  . Tylko wtedy raz się tylko zdarzyło bądzcie też wyrozumiali a nudno bez grania na maliver super się mi tam grało dużo znajomych.. 

Myślę że  się z powrotem przekonacie do mnie ...  I chciałbym tam jeszcze zagrać . 

Dziękuję 

  • WTF? 3
  • Haha 1
  • Ulalala! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam być szczery? czy raz tego nie wiem, czy zdarzy Ci się kolejny też tego nie wiem, lecz dałbym Ci szansę oczywiście nie za darmo, musialbyś zrobić coś na rzecz forum, no i jakby Ci przyszło do głowy znów czitować wtedy perm na wszystko wraz z forum !

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odbanowanie Cię w obecnej sytuacji wpłynie źle na renomę sieci. Dlaczego?

Jeżeli dostaniesz unbana, może to wywołać ciąg zdarzeń poprzez który następni zbanowani, bądź też zbanowani wcześniej tak jak ty pisząc odwołanie będą opierać się na twoim temacie i też chcieć ub, a gdy go nie dostaną, dobre imię sieci zacznie się pogarszać.

To bez różnicy czy byłeś adminem, czy nie, czy włączyłeś cheaty tylko raz, czy grałeś na nich cały czas. Każdy gracz może użyć tej wymówki i również chcieć dostać unbana. To tylko i wyłącznie twoja wina, że wszedłeś na serwer z cheatami i w moim odczuciu nie możemy potraktować cię ulgowo, czy gorzej niż innych graczy i puścić ci to bokiem. Dużo innych osób również włączyło haxy tylko raz i mają bana dalej, powinniśmy ich przez to odbanować? Trzeba było pomyśleć kiedy wchodziłeś na serwer z włączonymi cheatami.

 

Edit: Likowanie postów, które są tobie przychylne i są za odbanowaniem ciebie, i wyśmiewanie tych, które są przeciwne unbanie pokazuję tylko, że nic się nie zmieniłeś tyle lat i dalej jesteś niedojrzały, przez co w mojej opinii nie zasługujesz na ub na serwerze. Ciesz się, że nie masz bana na forum, gdzie dalej możesz nas odwiedzać, pisać z nami i udzielać się.

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Karolem.

Po ub znowu pobierzesz jakiś syf i będziesz tłumaczyć się tym, że nie potrafiłeś wyłączyć XD

Jestem za pozostawieniem bana.

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 2

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, to nie należy mu się unban. Zacząłbym od tego, że wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują, że mu na tym nie zależy, bo nawet nie postarał się o to, aby napisać poprawnie i estetycznie to odwołanie oraz nie okazał skruchy za swoje winy. Poza tym skoro raz to zrobił, to może to zrobić kolejny, a takie przesuwanie granicy, jak to już wcześniej zostało wspomniane, jest problematyczne, bo co potem zrobić z innymi podobnymi przypadkami? Cytując klasyka, "szansę można dać pszczole, aby usiadła na książce, ale szkoły dzięki temu nie skończy", cheater zawsze pozostanie oszustem i nie ma co się nad takimi osobami litować. To nie jest zabłąkana owieczka z Malinogrodu, która potrzebuje pomocy, to jest świadoma osoba, która wiedziała, że pobiera niedozwolone oprogramowanie.

 

Btw, jeśli ban jest na sid, to mogę Ci konto steam pożyczyć. Tylko utrzymaj mi tam moją pozycję w topce, ma się rozumieć, że w taki 'czysty' sposób😉

  • Lubię to! 2

sygnaturaCS-MGIMP.png.fadd872a02f472f7aafae82cf1132c2f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Jak na mnie na nie, jeśli nie potrafiłeś sie pilnować na serwerze to nie powinienieś dostać drugiej szansy, za błędy sie płaci. 

  • Super! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie jedna osoba z 6 jest za twoim ub, ja chciałbym usłyszeć od Ciebie jakąś odpowiedź na temat zaistniałej sytuacji @ sebol~  

7 godzin temu, sebol~ napisał(a):

Poproszę o UB  . Tylko wtedy raz się zdażyło 

To dość słaba wypowiedź; jeśli nie okazujesz skruchy ani nie zależy Ci aby istnieć na forum, nie chcesz dodać jakiejś dłuższej wypowiedzi od siebie, to również jestem za negatywnym rozpatrzeniem tego odwołania.

W innym przypadku, jestem w stanie być za twoim unbanem. Wydaje mi się, że należy popatrzeć na to że Sebol był aktywnym uczestnikiem forum jak i serwera, często również administratorem dd2#1, to jest jego pierwsze przewinienie, a każdy popełnia czasami głupie błędy ( ja też ), niestety, tacy są ludzie. Każdy powinien móc otrzymać drugą szansę i z tego powodu wydaje mi się, że należy mu się ta kolejna szansa tj. jeśli pokaże w jakiejś dłuższej wypowiedzi, że mu zależy i że przemyślał co zrobił. 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijmy od tego, osobiście nie znam sytuacji za którą zostałeś zbanowany i szczerze nie interesuje mnie zbytnio.

Grając na syfie dobrze wiesz, że jak wpadniesz to dostajesz Perma, Adminowałeś sam używałeś opcji permów czy wtedy odpaleni dostawali drugie szansy? nie wydaje mi się

Perm to Perm i zostaje do końca(do momentu kiedy zostaje wyczyszczony w 100% bans) a tak to, Perm zostaje. 

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie ile tu jest osób które są na nie ale Ja powiem tak był bardzo aktywny na serwerach i na forum on tylko testował jak wykryć czitera na czym polega przecież Adminem był i dobrze wykonywał swoje obowiązki i na ub zasługuje na 2 szansę nie zmarnuję od kąd jestem na forum to znam  kolegę i wiem że tego nigdy już nie zrobi jestem za ub na tak .. Pozdrawiam cię Sebastian 

  • WTF? 2
  • WOW! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jak moi poprzednicy, jestem na Nie! 

 Gdybyś naprawdę chciał to byś na tym nie grał. Byś mógł napisać do kogoś jak to usunąć i wgl. Byłeś tutaj 6 lat czy tam ile. Staż miałeś dobry i bardzo dobrze powinieneś znać zasady jak i konsekwencje. Jak dla mnie nie ma tu taryfy ulgowej dla nikogo. To że zrobi coś teraz na rzecz forum nic nie da. Za tydzień przyjdzie kolejny taki @ Tysiek  ( :3756-smekw:) albo kto inny i co ta sama sytuacja? 

Jak dla mnie pozostaje wam się tylko po cichu modlić że kiedyś będzie jakieś wielkie ub sieci albo coś się zdupi i każdy dostanie ub. 

  • Haha 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz się spalił, będzie dalej to robił.. Lepiej gówna spalonego nie wpuszczać na serwery. Tfu na takich, nie pozdrawiam 

Mi3L0nK4 ,

Nie obrażaj  bo następny taki występek będzie skutkować+1

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie No, wydaje mi się ze tu nie powinno być nawet dyskusji. Jeśli odpalił się raz, to po ub będzie robił to dalej, tylko będzie pewnie bardziej się z tym krył. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.