Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] Dotyczące serwera


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Wielokrotnie prywatnie dostaje informacje na różne tematy. 
Chałabym, aby każdy użytkownik wypowiedział się na temat map i nie tylko! 

 

 

 

1. KTÓRE MAPY SĄ DLA WAS NIEGRYWALNE?
2. JAKIE MAPY CHCIELIBYŚCIE DODAĆ?
3. CZY MACIE INNE PROPOZYCJE ODNOŚNIE SERWERA? 



/Za każdą konstruktywną  wypowiedź postaram się was wynagrodzić. 

 

@ Strylec  napisałeś mi wiele propozycji prywatnie, proszę napisz je tu dla użytkowników 😄 


@ GeforceX2230 AIM  @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1  
Powiadomcie wszystkich na serwerze, że istnieje taka możliwość. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Usunąłbym - aim_ak-colt, zero przyjemnosci ze skanowania ludzi z jednego respa do drugiego!

Dodałbym aim_assault

 

Dodałbym

Dodanie do regulaminu jasnego punktu "zakaz robienia stref na spadochronie" 

 

Mrs.Fuksiara ,

Zakaz ten już istnieje i są za to bany. Kazdy Taki wyczyn zgłaszasz do nas i my banujemy 😄 

Malinaa. ,

Dodana aim_assault.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awp_ruins - Dodanie mapy, bo nie kojarzę aby była.

 

Na mapie aim 3d_dust ( czy jakoś tak 😄 ) poprawić kevlar na 50. Jest aktualnie 100. 

Malinaa. ,

Usunełam mapy (3d_aim_dust2 i 3d_aim_nuke) bo nie były grywalne.

A awp zostanie dodana tylko daj link o którą Ci chodzi dokładnie. 🙂 

  • Super! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem prywatnie, jestem za usunięciem infa po śmierci na serwerze, bo jest ono kompletnie niepotrzebne na aim/awp, a zawsze będzie to jakieś odciążenie serwera jak chodzi o pluginy.

Malinaa. ,

Info po śmierci na próbę zostało wyłączone. :)

  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że bardzo mi miło, iż zostałem wywołany do tablicy. Pomimo wakacji, mogłem poczuć się jeszcze na chwilę, jak w szkole. Dziękuję Ci bardzo 🙂
 

MAPY

Odnośnie do niegrywalnych map, to moim zdaniem do tego zbioru można zaklasyfikować: awp_map2 (ze względu na teksturę ścian, która mocno utrudnia zauważenie przeciwnika), aim_crazyjump_2015 (ponieważ jest za duża i przez to zdarza się, że szukanie oponenta zajmuje sporo czasu). Ponadto są "powtórki": aim_crazyjump - aim_crazyjump_2015, css_deagle - cs_deagle5. Warto również wspomnieć, iż niektóre mapy nie cieszą się zainteresowaniem wśród społeczności serwera, a chodzi tutaj o na przykład aim_glock.

 

OSIĄGNIĘCIA

Poza tym można byłoby pomyśleć nad przerobieniem osiągnieć, ponieważ obecny system jest według mnie średni, żeby nie powiedzieć słaby. Dużo jest osiągnieć, które w naturalny sposób ciężko zdobyć, a przed dodaniem mapy fy_pool_day były niemożliwe do zdobycia (mam na myśli zabójstwa z broni typu XM1014, scout itp.). Aby je osiągnąć, trzeba grać tymi broniami, co nigdy ich nikt nie używa oraz są dostępne tylko na jednej mapie, która prawie w ogóle nie jest grana. Myślę, że warto również dodać, że niektóre są niewykonalne, jak na przykład zabójstwa z C4 (bomby), ponieważ nie jest ona dostępna na żadnej mapie. Poza tym niektórych osiągnieć nie nalicza, co również uniemożliwia ich zrobienie.

 

Dodam tutaj jeszcze to, że nie ma opisu wszystkich osiągnieć, a poziom niektórych z nich wychodzi poza skalę (patrz ss'a nr 1).

 

KLANY

Zastanawiałem się także nad tym, aby wprowadzić klany na serwer. Nie ma to większej racji bytu, jednakże jest  to do rozważenia. Myślę, że w tej kwestii mocno liczy się odbiór społeczności serwera. Minusem będzie na pewno dodatkowy plugin, który obciąży serwer, jednakże z plusów będzie to, iż jest to kolejna opcja, aby spożytkować monety (czyli  urozmaicenie gry), które zdobywa się za zabójstwa (po wykupieniu skinów nie ma co z nimi robić/jeśli ktoś nie gra ze skinami, to w ogóle nie są mu przydatne) oraz biorąc pod uwagę, iż ludzie z natury mają chęć do przynależności do jakiejś grupy, to danie im takiej możliwości, aby tworzyć własne mniejszości na serwerze, może wzbudzić w nich pozytywne emocje, a tym samym wywołać chęć do gry na AIM/AWP.

 

RANGI

Ponadto skoro są rangi na serwerze, to mogłyby się wyświetlać przy nicku, np. [Silver V] Human Bot, [Gold Nova III] Ms. Fuksiara. W dodatku, o ile istnieje taka możliwość, mogłyby być one kolorowe, np. silver byłby srebrny, gold byłby złoty.

 

STATTRAK

Na serwerze nie ma stattraka, a w sumie nie widzę przeszkód ku temu, aby był. W dodatku przy tym można byłoby zrobić tak, że po x zabójstwach z danej broni, odblokowuje się "złoty skin" do niej. Na przykład po zdobyciu 1000 zabójstw na AK-47, odblokowuje się możliwość założenia skórki na tę broń, do przykładu gold arabesque (złota arabeska).

 

WYGLĄD SKINÓW

Ogólnie to nie zauważyłem nigdzie, aby była możliwość podglądu skinów, które są dostępne na serwerze. Nie myślałbym nawet o tym, aby to było dostępne w grze, tylko aby na forum dodać taki temat, w którym można byłoby zobaczyć wygląd tych skinów. Przy tym myślę, że warto byłoby w grze zamieścić informację o tym, że istnieje taka opcja. Byłoby to praktyczne, ze względu, iż wszystko byłoby w jednym miejscu i można byłoby sobie wygodnie porównać skiny ze sobą. Oczywiście można własnoręcznie je wyszukać w Internecie, jednakże śmiem powątpiewać, aby ktoś się tego podjął (poza tym, czas spędzony na wyszukiwaniu wyglądu skinów = czas niespędzony na serwerze na graniu).

 

NICKI

Niektóre nicki w top15, jak i w osiągnięciach wyświetlają się nieprawidłowo (patrz ss'a nr 2). Także można byłoby to naprawić, o ile jest to możliwe.

 

---------------------------------------------------------

Link do ss'a nr 1 i ss'a nr 2: https://megawrzuta.pl/download/25fe9e4af8d27cf2f03efe0a9e288efb.html (Nie wrzuciłem ich po prostu do posta, ze względu na przekroczony maksymalny rozmiar pliku.)

Informacja dodatkowa do 2 osób: nie były grywalne ≠ nie były grane

 

 

Edit 1:

 

DEMKA
Na niektórych sieciach zauważyłem, iż są automatycznie nagrywane demka z pov osoby grającej. Myślę, że fajną opcją byłoby dodanie tego na ten serwer, ponieważ wtedy można nadać bana o powodzie "wstaw demko na forum". Będzie ono w dobrej jakości, nie to co nagrania z HLTV oraz będzie można zobaczyć na nim dokładnie to, co właściciel demka. Ponadto, odnośnie do FragMovie Maliver (https://cs-maliver.pl/topic/34647-fragmovie-maliver/), to mogłoby to korzystnie wpłynąć na tę produkcję. Prawdą jest to, że można nagrać swoje akcje za pomocą zewnętrznego oprogramowania, ale zajmuje to dużo miejsca na dysku (u mnie dziesięciominutowe nagranie to około 6GB) i komuś mogą spaść fps'y przez to czy też posłużyć się funkcją dostępną w grze, jednakże nagranie wtedy jest inne, takie "sztuczne" (nie rusza się celownik przy strzałach itd.).  Można tak uczynić, jednakże kto pamięta o tym, aby włączyć nagrywanie, kto wie jak to zrobić, kto ma taką chęć? W sytuacji, gdy zostanie wszystko podane na srebrnej tacy, to szanse na to, iż ktoś podzieli się swoimi najlepszymi akcjami rosną. Dodatkowo w takiej sytuacji każda akcja zostanie udokumentowana (pomijając zlagowane HLTV) i żadna już więcej nie przepadnie.

 

SPRAY
Swego czasu napisałem do pewnej osoby, która jest wysoko postawiona tutaj, jednakże nie zrozumiała mnie, także wyślę tutaj część rozmowy z nią, aby ponowić temat, jaki z nią rozpocząłem. Jeśli ktoś ma wiedzę z dziedziny kryptologii, to proszę, aby przetłumaczyła mój "szyfr" na klarowny język, bo ja nie jestem w stanie prościej tego napisać. 

 

Moja wiadomość:

"Nie jest to istotne, ale zainteresowało mnie dlaczego w regulaminie jest punkt odnośnie niedozwolonych spray'ów (https://imgur.com/a/RX8pF6u), skoro nie można mieć spersonalizowanych grafik, ze względu, iż serwer narzuca jednolity dla każdego rysunek? Wraz z tym pytaniem, wyszedłbym z inicjatywą, aby wyłączyć tę blokadę na własne spray'e. Jest to drobnostka, ale myślę, że fajnie by było móc rzucić na ścianę swoje logo czy coś w tym stylu (ja osobiście stawiam drabinę i

liczę, że ktoś się na nią nabierze i ku mojemu zdumieniu niektórzy się na to łapią)."

 

Odpowiedź na tę wiadomość:

"- tam nie ma nic o własnych sprayach,  mozna miec swoj ale z wykluczeniem rasistowskich czy erotycznych."

 

Moja reakcja:

"Możliwe, że napisałem to mało klarownie, ale chodziło mi o to z tymi spray'ami, iż na serwerze nie da się mieć własnych grafik, bo są one odgórnie zablokowane. Jest ustalony jeden (lambda w okręgu; kolor żółty) dla każdego."

 

Brak dalszej rozmowy ze strony mojego rozmówcy.

 

STREFY

Proponuję, aby nie banować za robienie bunny hopa, czy podlecenie do kogoś na spadochronie, gdy ta prędkość nie jest duża. Zrozumiałe jest, że takie latanie (https://youtu.be/4HEmrfBuTzA) jest delikatnie rzecz ujmując przesadą, jednakże takie coś (https://youtu.be/O0s0JJTQa-I), to nic nadzwyczajnego. Proponuję sprawę przemyśleć, bo za chwilę nie będzie można się ruszyć z miejsca, w momencie spotkania z oponentem, ponieważ utrudnia to przeciwnikowi trafienie w nas, a tego byśmy przecież nie chcieli.

 

---------------------------------------------------------

Informacja dodatkowa do podpunktu DEMKA: Tę część miałem lepiej napisaną, ale na forum jest błąd, iż w momencie wklejania linka z jakiejś strony, z możliwym wyświetleniem w formie graficznej, a nie tylko tekstowej, gdy klikniemy "Przywróć wyświetlanie jako odnośnik", to usuwa część napisanego tekstu (chyba tylko dalszą część, "przyklejoną" do linku) i niestety za trzecim razem tego nie zauważyłem, co nie ukrywam podniosło mi ciśnienie. Także sympatycznie byłoby, gdyby to zostało naprawione.

 

Informacje dodatkowe dla podpunktu SPRAY:

- link do wyglądu serwerowego spray'a: https://imgur.com/a/HLZZwtN

- link do regulaminu z zaznaczonym podpunktem, o którym mowa: https://cs-maliver.pl/topic/32493-regulamin-serwera-aimhs/#:~:text=14. Zakaz używania wulgarnych spray-ów%2C bądź o tematyce erotycznej - 1h - 3h | 1 Dzień

 

Informacja dodatkowa do podpunktu STREFY: Oba filmy są niepubliczne, co znaczy, że tylko osoba posiadająca link może je zobaczyć, a tym samym nie wyświetlają się one na stronie kanału.

Mrs.Fuksiara ,

MAPY
@ Malinaa.   Zrobiła, tyle ile uważała za sluszne. 

OSIĄGNIĘCIA

System ten oraz plugin nie został stworzony przez nas tylko "zapożyczony", co wiąze się z tym, iż nie będziemy go sami przerabiać. - Dużą ilość osiągnięć da się zdobyć. W przyszłości będą mapy, na których będzie można wykonać np. Osiągnięcie z "krową" . Na ten moment pozostaje tak jak jest 🙂 

RANGI

Już za to się zabrała odpowiednia osoba. - Ile będzie można zdziałać tyle zrobimy. 

KLANY

Plugin do klanów jest tworzony również przez odpowiednią do tego osobę. Jeżeli będzie możliwość wgrania na serwer - zrobimy to. 

WYGLĄD SKINÓW

Temat zostanie zrobiony z wyglądem skórek. 

NICKI /top15
Nie wiemy, czy to ruszymy 😉 Trwa jeszcze dyskusja. 

 

 

/Dziękujemy za propozycje - Wiele to nam ułatwia

 

 

Edit:

SPRAY 

Został naprawiony. 

DEMKA
Wgrano odpowiedni plugin.

 

STREFY 

Karanie pozostaje bez zmian. - Myślimy nad usunięciem spadochronu, ponieważ najwięcej stwarzasz z tego powodu problemów - Nie chcemy Cię karać permem. 🙂 

Mrs.Fuksiara ,

Ostrzeżenie słowne, abyś zapamiętał. 
Każdy z adminów został poinformowany, że za Twoje "robienie" stref, mają odpowiednio Cię karać. 
W przypadku dużej ilości banów, pożegnamy się z Tobą na serwerze. 
Mam nadzieję, że zrozumiałeś powagę sytuacje i życzymy miłej gry!

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 2
  • Super! 1

sygnaturaCS-MGIMP.png.fadd872a02f472f7aafae82cf1132c2f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

aim_famas_m32 , aim_scout  i Aim_aztec moje propozycje. Z tych trzech najbardziej bym chciał famasa ujrzeć na serverze  ale miło by było jakby wszystko przeszło 😊

Edytowane przez HENIEK_HELIKOPTER.
Malinaa. ,

Dodane na tyle ile znalazłam. :D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.