Skocz do zawartości

Plotkara odc. 7 aRR


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

PJKeJVd.png

Witajcie w kolejnym odcinku PLOTKARY!

Plociuch wybiera pare osób, które odpowiadają na pytania o danym użytkowniku.

Odpowiedzi wszystkich uczestników są pomieszane, więc plotkara gwarantuje anonimowość. :4766_pepegod:

 

Już siódmą osobą, o której plotkowaliśmy był @ aRR , nasz nowy Moderator. 

 

Odpowiadający: @ Mrs.Psycholka  @ nikusia  @ Mrs.Fuksiara  @ imdxro  @ Smilee  @ MielCar

Miłego czytania! :Malinaa:

 

WQ7xMv5.png

 

Pytanie I

Co uważasz na temat @ aRR

1. Hm, uważam że jest spoko osobą da sie pogadać na czacie pośmiać i na różne tematy po prostu zależy od sytuacji.

2. Myślę, że jest to dobra osoba, tylko czasem się gubi. 

3. Taki milusi chłopaczek.

4. Fajny chłopak, szybko się denerwuje.

5. Młody ambitny człek.

6. Jest spoko, czasem się odkleja lekko, ale to tylko lekko, więc nie musisz się tym martwić!

 

5IcELpX.png

 

Pytanie II

Uważasz, że masz dobry kontakt z @ aRR ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

1. Rozmawiamy jedynie na czacie, nie znamy się nawzajem za dobrze 😄 ale nie mamy problemu pogadać ze sobą na czatboxie, więc jest git. 😄

2. Nie mogę za wiele w tym temacie uwzględnić bo rzadko bywam ale wydaje się łapać dobry kontakt z każdym forumowiczem.

3. Owszem, często na czacie piszemy plus mamy wspólny mianownik "plemiona".

4. Mimo że sie znamy tylko z "sieci" to myślę mamy w miarę neutralny kontakt i stosunki. Jest w porządku osobą z którą da sie porozmawiać.

5. Tak uważam, że mam świetny kontakt. Codziennie piszemy i często wymieniamy się swoimi myślami na dany temat. 

6. Taki średni bym powiedział, jest jedną z niewielu osób, z którą mogę porozmawiać.

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie III

Czy Twoim zdaniem @ aRR dobrze będzie wywiązywać się ze swoich obowiązków? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

1. Ciężko powiedzieć, zobaczymy co pokaże.

2. Wywiąże sie z swoich obowiązków, raczej jestem pewna tego i trzeba mu też dać szanse. Nikt nie jest święty i można błędy popełniać ale trzeba z nich wioski wyciągać.

3. Myślę, że tak. Sprawia wrażenie odpowiedzialnego gościa.

4. Myślę że tak. Z mojego spojrzenia na jego wkład tutaj wydaje się być dobrym i pracowitym forumowiczem.

5. Sądzę, że tak. Był już chyba kiedyś w administracji, więc doświadczenie ma, jest całkiem ogarnięty + aktywny, więc będzie się pewnie starał jak najlepiej. Zobaczymy jak wysoko się wzniesie, życzę powodzonka!

6. Myślę, że jeżeli nikt go nie wkurzy i będzie ktoś kto będzie miał na niego dobry wpływ to będzie sprawował się świetnie!

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie IV

Jaka cecha charakteru wyróżnia @ aRR  spośród innych użytkowników?

1. Spośród innych... ciężko powiedzieć, do każdej cechy by się pewnie znalazł ktoś jeszcze.

2. Nie mam zdania, zbyt mało wiem o nim.

3. Wrażliwość.

4. Jest po prostu sobą i nie zwraca uwagi na innych przynajmniej taka moja opinia.

5. Ciężko mi stwierdzić.

6. Na pewno prawdomówność.

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie V

Jakie dwa słowa kojarzą Ci sie z @ aRR ?

1. Uprzejmy i pomocy.

2. Przekupstwo i leń.

3. Mruczek, kot.

4. Slap, wredota.

5. Agatka, (topdonator) <- JEDNO SŁOWO jak coś. XD

6. Patryk i spamer.

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie VI

Co lubisz, a czego nie lubisz w @ aRR ?

1. W sumie nie poznałem go jeszcze na tyle, by móc opisać co lubię, a czego nie w tym użytkowniku. Na razie nasza znajomość polega na pisaniu na chatboxie.

2. Chyba nie da się go, nie lubić.

3. Lubię w nim to, że jak kogoś polubi to faktycznie dba o relacje. Nie lubię w nim tego, że ma ciężkość w wybaczaniu innym i czesto daje się manipulować złym osobom.

4. Jak się droczymy tekstami, na tą chwilę nie mam czegoś czego nie lubię.

5. Łatwo go sprowokować i za to lubię. Dużo zadaje pytań, co mnie czasami irytuje.

6. Ciężko mi powiedzieć co lubie w nim a czego nie lubię. Nie znamy sie aż tak dobrze więc trudno mi stwierdzić, heh.

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie VII

Jaka emotka pasuje do @ aRR ?

1. :preved:

2. 🤪

3. 🐻

4. :3756-smekw:

5. 😺

6. :3040_suspepe:

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie VIII 

Jak myślisz z kim z forum @ aRR ma najlepszy kontakt?

1. Agatka @ Malinaa. .

2. @ Mrs.Fuksiara .

3. Pewnie by powiedział, że z @ Malinaa. .

4. Chyba mi sie wydaje z @ Malinaa. , @ frytA .

5. Myślę, że z każdym naprawdę potrafi złapać kontakt.

6. Dawno mnie nie było więc trudno stwierdzić. ^^

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie IX

Myślisz, że mógłbyś się zaprzyjaźnić z @ aRR ? Proszę uzasadnij swoją odpowiedź.

1. Jeżeli chodzi o zaprzyjaźnienie się to chyba raczej tak bo i tak znamy się długo pod tym względem, więc nie byłoby z tym problemu. 😄

2. Oczywiście, że tak. Jest miły, zabawny, dobry towarzysz do rozmów.

3. Myślę, że nie bo ja mało ufam ludziom, po prostu nie mam przyjaciół. 

4. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie zbyt wyczerpująco, na pewno ma mój kredyt zaufania. 

5. "Zaprzyjaźnić", to mocne słowo. 😄 Kolegami moglibyśmy być, na luzie ale czy przyjaciółmi to już nie wiem. 😄 Spoko osoba do pogadania, nie ma spiętych pośladków ciągle, więc można o wszystkim z nim popisać. 😄

6. Raczej nie, jestem introwertykiem.

 

 

5IcELpX.png

 

Pytanie X

Widzisz, że @ aRR  rozmawia ze swoimi kotami i tłumaczy im dlaczego nie ma kociej karmy o smaku myszy. Co wtedy robisz?

1. Próbuję je przekonać, że myszy są niezdrowe.

2. Podchodzę i przy kotach mu przytakuje. Niech wiedzą, że ich nie oszukuje.

3. 🤦‍♀️ Jeśli je kocha niech takową Pan stworzy. Nie ma rzeczy, niemożliwych tak powiadają 🤣 a nie wciska im, saszetki z chikenia, swinki lub krowki.

4. Śmieję się lecz nie naśmiewam, bo rozmowa z swoimi pupilami jest normalna. 🙂

5. Obstawiam, kto komu pierwszy wpierdzieli. xD 

6. Bym mu powiedziała, że ma iść do sklepu i przynieść od nich ulubione jedzonko bo to nie do pomyślenia żeby np. nie miały swoich ulubionych smaczków haha.

 

 

 

 

Dziękuję za przeczytanie oraz wzięcie udziału w PLOTKARZE!

O kim następnym razem poplotkujemy? :Malinaa:

  • Ulalala! 2
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

No, no! @ aRR właśnie!

  • WOW! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Ciekawe kto nastepny :pepoThink:  :lol: Dobry artykul do kaweczki czy deseru w sam raz 👍

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Dowiedziałem się o sobie paru ciekawych rzeczy!

Dzięki za nie zrównanie mnie z ziemią :4566_KEKW:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.