Skocz do zawartości

Podanie o admina AIM/AWP


tenprzemoo

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Przemysław
Nick: tenprzemoo
Wiek: 17
Link do gametrackera: GameTracker
Link do banid-a: BANID.PL
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Adminem chciałbym zostać z paru powodów, jednym z nich byłoby to, że na serwerze

w godzinach wieczornych panuje całkiem niski poziom kultury osobistej. Drugim zaś z tych powodów jest sam fakt,

że serwer przyciąga bardzo wielu graczy i jest z kim grać, ja jako administrator mógłbym pomóc innym

administratorom którzy mogli by nie dawać rady z administrowaniem serwera z powodu braku czasu.


Mikrofon(TAK/NIE): Tak 🙂
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak, doświadczenie nadal jest 😉
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Oczywista sprawa
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 7,5
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): TAK
Coś o sobie: Witajcie, mam na imię Przemek, mam 17 lat i w wolnym czasie lubię jeździć na rowerze oraz grać

w różne gry, teraz mam ogromną ochotę na strzelanki takie jak ta, w CS:GO też zdarza się grać i w Forze Horizon 5.

Chodzę również na siłownie ponieważ sprawia mi to przyjemność jak i odstresowanie od świata zewnątrz.
Płatność: BLIK 🙂

Edytowane przez tenprzemoo
  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale przed tym:

Przeczytaj dokładnie regulamin i nie łam go;

Sgs/gs, strefy w powietrzu na spadochronie itd. ; to się również tyczy, że musisz graczy za to upominać/kickować/banować 

za plusami na pewno;

+++ umie pisać na forum

+aktywność na serwerze

+mikro

+nie spotkałem się z brakiem kultury

+miły na serwerze 😉

  • WTF? 1
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ogólnie mało tam gram na aimie, może dzisiaj coś wejdę postrzelać, ALE jeśli będziesz karał za te strefy w powietrzu to jestem na tak!

Potrzebujemy adminów na serwerze, a Ty wydajesz się ambitny!

Powodzenia :PepeHappy2:

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Przemku, widziałem cię parę razy na serwerze i raz dałem ci nawet upomnienie za robienie stref. Cieszę się że napisałeś podanie i chcesz zostać administratorem na serwerze. Obawiam się jednak że decyzja o szybkim przyznaniu ci go, może skutkować tym że nie będziesz pilnował regulaminu właściwie, oraz że sam będziesz go łamał. Potrzebujemy administratorów na AIM/HS bo sam nie radzę sobie z pilnowaniem serwera, jak widać po mojej aktywności, jednak trzeba trzymać się tego, ile ludzi cię zna i z jakiej strony, dużo osób narzeka u ciebie na regulamin. Patrząc na dobre strony to: Obsługa komend, kultura oraz cel w jakim chcesz pilnować serwera jest świetny! 

Podsumowanie:

 Minusy:
- Łamanie regulaminu 
- Dużo osób cię nie zna 

Plusy:
+ AMX
+ Kultura
+ Cel


Jestem neutralny co do twojego podania. Mam nadzieje że bliżej się poznamy i zmienię zdanie ❤️

  • Super! 1

 "𝓛𝓾𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓴𝓵𝓪𝓶𝓲𝓪 𝓰𝓵𝓸𝔀𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸 𝓽𝓸, 𝔃𝓮𝓫𝔂 𝔃𝓪𝓬𝓱𝓸𝔀𝓪𝓬 𝓽𝔀𝓪𝓻𝔃.

tumblr_miaafdcvPD1s5w098o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GeforceX2230 napisał(a):

 Minusy:
- Łamanie regulaminu 
- Dużo osób cię nie zna 

Plusy:
+ AMX
+ Kultura
+ Cel


Jestem neutralny co do twojego podania. Mam nadzieje że bliżej się poznamy i zmienię zdanie ❤️

Postaram się aby wszystkie minusy zanikną. Osoby; zawsze mogę poznać! a łamanie regulaminu napewno przejdzie! Staram się unikać sterf na spadochronie i tego typu zdarzeń.

Dziękuje za miłe słowa ❤️

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz ten jest sympatyczną osobą, którą zdążyłem polubić. Widać u niego wysoką kulturę osobistą, jak i spokój oraz opanowanie, w momentach, kiedy sytuacja tego wymaga (mam tutaj na myśli np. wyzywanie ze strony innych użytkowników). Nie rzuca on oskarżeniami na lewo i prawo, także pewnie jako admin nie będzie banował każdego jak leci, tylko dlatego, że gra lepiej niż on. Poza tym jest on aktywnym graczem, czyli takim, jakiego szukacie. Można go spotkać na serwerze praktycznie codziennie (gdzie niektórych stosunkowo rzadko widuję). Na pewno na plus jest również fakt, iż podanie nie jest napisane na kolanie. Jest ono zrozumiałe, rozbudowane oraz nie ma rażących błędów. Jednakże nie zgodzę się z moim poprzednikiem, który stwierdził, że ten kandydat na admina umie pisać. Niektóre zdania są w nietypowy sposób (możliwe, że nie do końca logiczny) połączone ze sobą oraz nie zostały tutaj użyte synonimy, gdzie byłoby to wskazane (administrator pomagał administratorom w administrowaniu). Kolejnym widocznym pozytywem jest wysoki wynik w znajomości AMX oraz posiadane doświadczenie (które wypadałoby udowodnić, ponieważ można mieć pewne wątpliwości ze względu, iż w podaniu można dostrzec brak rozróżnienia osoby admina od osoby administrotora). Chciałbym się również odnieść do stawianych mu zarzutów o łamanie regulaminu. Mianowicie nie zaobserwowałem u niego zachowań, które byłyby niezgodne ze zbiorem zasad serwera AIM/AWP. Śmiem nawet twierdzić, że to domniemanie winy to zwyczajna "nadwrażliwość" ze strony oskarżycieli, co znam z autopsji. W mojej opinii Przemek jest świetnym kandydatem na admina. Wiadomo, że nie jest chodzącym ideałem, jednakże ciężko kogoś takiego spotkać, bo jest to najprawdopodobniej niemożliwe. Także pomimo niewielkich rys na diamencie, to na Waszym miejscu pozwoliłbym mu stać się brylantem na tej sieci i błyszczeć jak najjaśniejsza z gwiazd.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygnaturaCS-MGIMP.png.fadd872a02f472f7aafae82cf1132c2f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

 

Przyjmuje Cię, jednakże tak jak wyżej wspomnieli użytkownicy, musisz stosować się do regulaminu serwera! 

Witamy Cię na pokładzie. 

W celu opłacenia składki oraz nadania uprawnień na serwerze napisz do mnie lub @ Malinaa.

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.