Skocz do zawartości

#2321 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniesobota.png.23784a85b7f7b4c9a2ed592599b18f8f.png
Gra na którą Cię aktualnie nie stać, ale bardzo chcesz w nią zagrać to...?
 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dużo takich gier, ale bardziej nie stać mnie na lepszy sprzęt na którym mógłbym w nie zagrać, niż na nie same.

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minecraft 

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ze nie stać, poprostu mam inne wazniejsze wydatki 😛 od kad wyszedl Hogwart to chce go kupic ale pieniążki uciekaja mi na inne wazniejsze potrzeby 😄

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

U mnie również aktualnie ten sam problem co u @ martyń.  😄 mam parę fajnych gierek i również chciałbym parę innych kupić, ale sprzęt nie daje rady 😛

  • Lubię to! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Diablo IV

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Fnaf Security breach

  • Lubię to! 1

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Czekam zawsze cierpliwie na promocje steam, gog, ea.games, g2a.com. NIgdy nie kupuje po pelnej cenie, czekam az spaczuja latkami gre lub na edycje completed itp. Mam duzo giereczke do kupienia ale sa ważniejsze teraz sprawy/rzeczy na glowie. Dobrze ze sprzet jest w miare dobry wiec moge sobie pozwolic na nowosci i przebierac w czym mam ochotę. Jak juz tak piszemy to cos dam od siebie na co poluje Call of Duty: WWII, Dying Light 2 Stay Human, Hogwarts Legacy, Cyberpunk 2077, Diablo 4 dla chwili pobawienia sie magia, Atomic Heart, The Callisto Protocol, Dead Space Remake, The Last of Us™ Part I, Call of Duty: Modern Warfare II, Call of Duty: Vanguard, Call of Duty: Modern Warfare, UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection, God of War i chyba tyle jak na razie :9452_lul: Na pewno coś jeszcze sie znajdzie  nie ukrywam :lol:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.