Skocz do zawartości

#2335 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniesobota.png.23784a85b7f7b4c9a2ed592599b18f8f.png
Dziś dzień włóczykija. 
Lubiliście muminki? 
Jaka postać była waszą ulubioną?

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Może jeden odcinek kiedyś widziałem, ale to bardzo dawno temu. Więcej nie oglądałem, więc ciężko odpowiedzieć :5163-95-crythumbsup:

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste że Buka szef

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem. 😄

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Buka, przychodzi i robi się smutno na czacie 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Często wracam do tej bajki, z pol roku temu obejrzalam wszystkie odcinki jeszcze raz.  Moja ulubiona postać to właśnie Włóczykij, ale lubie też Małą Mi, Paszczaka, Czarownice i jej wnuczke Alicje (najlepsza partia dla Włoczykija😂)

  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba Włóczykij mi się najbardziej podobał, chyba najbardziej w nim widziałem siebie. 
Co do oglądania, to owszem oglądałem i bardzo mi się ta bajka podobała. Z perspektywy czasu jeszcze bardziej ją zrozumiałem i zauważyłem jakie uniwersalne nauki i przesłania ona zawiera. Muminki to przede wszystkim bajka familijna i każdemu rodzicowi polecam ją oglądać z dzieckiem. Jest genialna w swej prostocie.
Jakiś czas temu natknąłem się na analizę jednego z odcinka, która jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu o tym, że muminka to wartościowa bajka. Polecam zapoznać się z filmikiem poniżej 

 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie lubiłem tej bajki ale jak już oglądałem  to chyba Buka. Nie żebym się tego bał czy coś ale była to ciekawa postać. Buki boją się dzieci które nawet nigdy tej bajki nie widziały 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Wieki temu ogladalem jak bylem malym smarkaczem. Co do ulubionej postaci to Włóczykij. Wszystkich tam lubiłem i czekałem na każdy nowy odcinek z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubilam tej bajki 😛 puszczam synowi zeby wiedzial jak odstraszyc buke gdy przychodzi do niego jak jest niegrzeczny albo gdy wymusza cos płaczem 😛 ( stukam w sciane lub drzwi:D ) a postac ktora lubialam w ta bajce to byla mala mi i włóczykij 😛 ogladalam bo byla w wieczorynce a kiedyś nie dalo sie przełączyć na inna bajke 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.