Skocz do zawartości

wita was Iskierka


Magiczna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Premium

Witam mam na imie Anna pochodze z pomoskiego ale od wielu lat mieszkam na podkaprciu juz na stałe, insereuje sie cs, rowery, komputery, pracuje juz od 5 lat w gastronomii, lubie nazwiazywac znajomosci i przedewszystkim grac w gry on-line, mam tez zamiłowanie do kotów i nawet mam w domu moja Kicie co zwie sie Miki, uwielbiam tez pływac i słuchac muzyki i mam nadzieje ze bedzie nam sie fajnie gadało jak pogramy na serwerze

  • Lubię to! 1
  • Super! 4

037f1ba64219c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam my się już znamy hehe ale życzę miłego pobytu na forum i na serwerach 😁🙂😛 Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

OO hej hej :) tu dosc sporo osob z pomorskiego i okolic w tym wlascielka servera  i bardzo duza rzesza ludzi co maja kotki 😄 mysle ze trafiłas w dziesiatke trafiac do nas:) Do zobaczenia na serverze

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu, a dokładnie z jakiej części Podkarpacia? Wiele osób jest stąd w tym ja, miłego pobytu na forum jak i serwerach. 😎

  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iskierko Nadziei 😉 zhUeqGj.gif
Mam nadzieję, że na sieci nie będziesz tylko iskierką, ale i całym płomieniem :charmander:

  • Ulalala! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Cześć 🌟

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

siemka

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Cześć

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

WItam serdecznie i milego spędzania czasu na forum oraz duzo fragów jesli masz zwinne raczki oraz glowe na skupienie sie na przeciwniku. :big_boss:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.