Skocz do zawartości

Usunięcie spadochronu


DestruktoR

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, proponuje kompletnie usunąć spadochron bo są ludzie to strefują i latają po całej mapie. Np nasz top1 z serwera to zapierdziela po całych mapach. Nic tu więcej nie ma do pisania, także to byłoby na tyle.

  • Lubię to! 3
  • Smutny 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to bez sensu, równie dobrze można wgrać plugin co będzie blokować różnorakie sgs'y, gs'y aby rozpędzać się do danej prędkości🤷‍♀️

Edytowane przez DRAGON JR.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

@ tenprzemoo AIM  @ GeforceX2230 AIM  

@ Malinaa.

 

Był temat z usunięciem tematu, potem właśnie top 1 chciał żeby poluznic regulamin. 

Za robienie stref jest ban. 

 

Spadochronu raczej nie usuniemy z prostych względów - unika zbędnych obrażeń jak spadamy 🙂

 

@ DestruktoR  proszę podesłać nagranie, bądź złożyć oficjalna skargę 🙂

Jezeli faktycznie się to powtarza, owy gracz dostanie perma na serwerze. 

 

@ Strylec jeżeli mimo ostrzeżeń dalej łamiesz regulamin to zostaniesz pożegnany z serwera. 

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że usunięcie spadochronu jest bez sensu, ułatwia on robienie uników oraz chroni przed zabieraniem hp od upadku na niektórych mapach. Tak jak ujął to @ DRAGON JR. Only DD2 #1  są pluginy które blokują możliwości przyśpieszania.
 

  • Super! 1

 "𝓛𝓾𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓴𝓵𝓪𝓶𝓲𝓪 𝓰𝓵𝓸𝔀𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸 𝓽𝓸, 𝔃𝓮𝓫𝔂 𝔃𝓪𝓬𝓱𝓸𝔀𝓪𝓬 𝓽𝔀𝓪𝓻𝔃.

tumblr_miaafdcvPD1s5w098o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wypowiem się na temat spadochronu.

Bez sensu jest to, że w planach było usunięcie, ale zamiast tego to może trzeba było by

wgrać plugin na blokade przyśpieszania w powietrzu strafe'ami.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

@ tenprzemoo AIM  @ GeforceX2230 AIM  @ DRAGON JR. Only DD2 #1 prosimy o nazwę pluginu, bądź link 🙂 -na czacie  @ Malinaa.  🤔

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zgodnie z waszymi sugestiami wgrałam plugin blokujący. Na tyle co ja umiem "kicać" to widze, że blokuje duckowanie, zostawiam temat otwarty żebyścia dali znać czy to coś pomogło i jak Wy oceniacie działanie tego pluginu. 🙂

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić, jestem na tak. Grałem parę razy ze spadochronem, duże ułatwienie i w ogóle nie fair...

Malinaa. ,

Tak jak napisałam post wyżej chwilowo jest wgrany plugin, prosze przetestowac i dac znac jak działa. :)

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malinaa. napisał(a):

Zgodnie z waszymi sugestiami wgrałam plugin blokujący. Na tyle co ja umiem "kicać" to widze, że blokuje duckowanie, zostawiam temat otwarty żebyścia dali znać czy to coś pomogło i jak Wy oceniacie działanie tego pluginu. 🙂

Malinka, dobra robota! Grałem przed chwilą i blokuje najbardziej wkurzające manewry. 

  • Super! 3

 "𝓛𝓾𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓴𝓵𝓪𝓶𝓲𝓪 𝓰𝓵𝓸𝔀𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸 𝓽𝓸, 𝔃𝓮𝓫𝔂 𝔃𝓪𝓬𝓱𝓸𝔀𝓪𝓬 𝓽𝔀𝓪𝓻𝔃.

tumblr_miaafdcvPD1s5w098o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.