Skocz do zawartości

#572 Co wybierasz?


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

wtorekp.png.ce81e08e24972bcc0cad248dab2dbcfa.png

Pomagać w akcjach charytatywnych związanych ze zwierzętami, czy ludźmi? 

 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od zbiórki. Jak widzę jakieś ciężko chore dziecko, gdzie zbierają na operację kilka mln, to nie widzę sensu. Po tej operacji i tak nie będzie wszystko dobrze, a jeśli przyjdzie potrzeba kolejnej? Warto pomagać i szanuję ludzi, którzy to robią bezinteresownie, lecz osobiście wolę wpłacić tam, gdzie jest pewność powodzenia. Być może jestem człowiekiem małej wiary

  • Lubię to! 2

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje charytatywne związane ze zwierzętami 

  • Lubię to! 2

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ogólnie już teraz przeraża mnie to co widzę tutaj. Kocham zwierzęta, choć nie jestem typem co bardziej płacze jak zwierzę zginie pod samochodem niż człowiek.

Myślę że uratowanie człowieka(mimo naszych wad) jest dużo ważniejsze niż jakiegoś pieska czy kotka. Sam empatii nie mam za grosz więc na żadne zbiórki nie daje(chyba że są organizowane tutaj[Formoza kto pamięta?])

Nie twierdzę że każdy człowiek jest wart więcej niż nie jeden piesek, ale życie człowieka jest warte więcej niż życie zwierzęcia.

I Love You Heart GIF

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Smutny 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

ludźmi :5163-95-crythumbsup:

  • Lubię to! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Najlepiej zwierzętom pomagać w akcjach charytatywnych bo one nie potrafia mówić ze coś ich boli czy są głodne. Sam czasami dołożę sie na schronisko nie raz czy na karmę. A co do pomagania np człowiekowi w akcjach charytatywnych tez pomagam i warto pomagać innym, daje nie male sumki również. Tylko jak widzę ze dziecko ma lekarstwo za kilka milionów nie tedy droga. Powinni ustawowo to zmienić żeby tyle kasy nie kosztował lek, bez sensu tyle wydawać, jak może coś czasami nie pójść po stronie lekarzy i co dziecko i miliony do piachu? Szanuje ludzi co mogą sobie pozwolić na wydanie na takie akcje kilka set tysięcy złotych. Troche tak odbiegłem od pytania ale co mi tam, napisalem bo mogę 🙂 Z drugiej strony nie mam żadnych zwierząt w mieszkaniu, nie mam warunków i czasu na to. Siostra ma tylko psiaka (suczkę) którą kocha jak własna córkę. :big_boss:

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.