Skocz do zawartości

#2351 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniewtorek.png.9179809e5f78be3125bd9b6c143e2c7a.png
Zamawiając produkty, czego oczekujesz najbardziej od firmy? 
Jakie były Twoje przygody zamawiając paczki?

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Oczekuję szybkiego dostarczenia a co najważniejsze, żeby ta paczka była taka jak ma być, a nie porozbijana, pognieciona itd.

Co do przygód, nie miałem żadnej, zawsze wszystko było na czas. 

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Mialem przygode ze kurier mi otworzyl paczke i ukradl z niej wszystko co bylo. Dostalem puste opakowanie pod drzwi. Skąd wiem? sasiad mi pokazal na nagraniu. Oczekuje rzetelności, punktualności i uczciwości od kuriera.

  • WOW! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz paczka przyszła zmasakrowana. Były w niej jajka (nie kupuje jajek w sklepie). Z 60 jaj 10 do wywalenia, 11 pękniętych, ale zdatnych do spożycia następnego dnia, reszta cala, ale potwornie uj...ubrudzona tymi, które zostały zmiażdżone. Musialam kazde wycierac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Nie może być zniszczona, ale na szczęście nigdy mi się to nie zdarzyło, żeby taka przyszła 😛

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zamowilam drogi zakiet z jakiejs przypadkowej stronu internetowej ktora prolowal mi fb... no to co przyszlo nie przypominało żakietu i nadawalo sie jedynie na szmate 😅 nauczyłam sie dzięki temu zamawiac ze sprawdzonych stron internetowych 😅 co do kurierow to jeden sie trafil jakis na zastępstwo i gdy zadzwonil prosilam zeby zostawił paczke przed brama bo jak polozy za to psy mi ja pogryzą no i chyba na złość jebaniutki wrzucil paczke na podwroko 🤣 wkurzylam sie bo ta mala paczka byla wartościowa...ostatecznie kase odzyskalam bo dostal zjebe i sam zadeklarowal ze podpisze papiery ze paczka zostala uszkodzona podczas transportu 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.