Skocz do zawartości

#2365 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniewtorek.png.9179809e5f78be3125bd9b6c143e2c7a.png
Pytanie od @ O808G

Jak myślisz, co jest po śmierci? Wierzysz w niebo/piekło?
Czy raczej w nicość i nieodczuwanie tego stanu? 

 

Pytanie, które wymaga rozwinięcia odpowiedzi. 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maliś

Wierzę w reinkarnację. Na całym świecie mnóstwo osób szczególnie dzieci pamięta swoje dawne wcielenia🤗

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Prawdę mówiąc, myślę, że jest życie po śmierci. Z racji mojego młodego wieku, ciągle szukam punktu zaczepienia, żeby utrwalić swoją wiarę w tym temacie. Jeśli chodzi o lokację w której znajdziemy się po śmierci, jest to jak najbardziej trafne, gdyż, widzimy na tym świecie są różne typy zachowań i nie jest to możliwe, żeby wszyscy ludzie trafili do przysłowiowego jednego "worka". Wracając do szukania drogi, która pomoże mi zrozumieć sens istnienia oraz następstwo i rozliczenie mnie czy też innych z swojego życia. Jako, że w młodych latach, później też trochę starszy, miałem natchnienie przeczytać biblię, ale nie biblię dla dzieci, lecz tą dużą księgę z ponad tysiącem stron. Zaciekawiło mnie tam parę rzeczy, które jakoś ukształtowały mnie w kierunku myślenia, że Bóg rzeczywiście istnieje... można podważać tę tezę na wszelaki sposób, bo wojny, bo krzywda, bo bieda, bo głod itd, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że Bóg dał Nam wolną wolę i inne przewileje z których mieliśmy korzystać zgodnie z jego przykazaniami, ale jak widać w życiu codziennym nie jest to takie proste, także reasumując, wierzę w Boga, w niebo, czyściec, piekło oraz życie pozagrobowe.

  • Lubię to! 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzew niebo, czyściec i piekło. Myślę, że to właśnie jest także co tu więcej rozwijać :D Mam nadzieje aby trafić do miejsca przepełnionego aniołami, ale czy mi sie uda... Nie wiem

  • Lubię to! 1

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Po śmierci coś musi być, nie ma nicości. Zapewne dusza szuka kolejnego wcielenia po śmierci i bladzi miedzy dwoma światami. Gdzieś musi trafic zanim z powrotem wróci na ziemie w dobrej lub zlej postaci. Nie wnikam tak bardzo co i jak bo sie tym nie interesuje. Wierze w  dobro i zlo to na pewno, z tego co widać po świecie co sie dzieje. Jest kilka faktów naukowych na temat opętania, przez zle moce czy cudowne uzdrowienia przez Boga. Być dobrym do końca swoich dni oraz pomagać innym to najważniejsze a reszta przyjdzie sama.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, że dusza po śmierci idzie do nieba słuchać jak aniołki na harfach grają panu bozi, albo do piekła w kotle się smażyć i słuchać śmiechu diabełków, jak wyżej = reinkarnacja 🙆‍♂️

  • Lubię to! 2

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.