Skocz do zawartości

#76 Wywiad z BORÓWKĄ - Wyjazdy za granicę, jazda na rowerze i gry


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

zborwk.png.df9ca1943373ddc8d359cb603911c3ca.png
BIAY.png.0b225a1d684251f8d76625b723d2fb67.png
REDAKTOR: 
@ Mrs.Fuksiara

UDZIELAJĄCY WYWIADU: 
@ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka
BIAY.png.0b225a1d684251f8d76625b723d2fb67.png

 

Witaj!
Dziękuje, że zgłosiłeś się do wywiadu.
Widziałam, że miałeś tylko jeden wywiad i to już dawno, a więc rozpoczynamy od początku! 
Jak masz na imię, w jakim jesteś wieku, skąd pochodzisz i czy masz ksywkę? 😄 
 

Cześć!

Jestem Damian, mam 26 lat, pochodzę z małej, uroczej wioski na Podkarpaciu, niedaleko Bieszczad. Jeśli chodzi o kwestię z ksywkami, było ich kilka, wszystko ewoluowało z wiekiem hah.

 

 

Starość nie radość. Czy masz swoje ulubione miejsce u siebie w okolicy? A może uciekasz do większego miasta? 

 

Raczej moja miejscowość to już tylko powrót do rodziców, rodziny i znajomych, od kilku dobrych lat szukam swojego miejsca na ziemi. 

 

Szukając tego miejsca podróżujesz do innych krajów? Jakie zwiedziłeś i gdzie podobało Ci się najbardziej? 

 

Podróżować to dużo powiedziane, jadę za przysłowiowym "chlebem". Parę krajów odwiedziłem, ale nie zawitałem w nich długo. Aktualnie przebywam w Danii od ponad półtora roku i bardzo podoba mi się ten kraj.

 

Dania piękne państwo. 

Opowiedz nam jak się tam znalazłeś i co Cię tak urzekło w tym państwie? 

 

Szukałem pracy i tak jakoś pomyślałem, że może warto spróbować w te strony uderzyć, gdyż kilka lat temu pracował tam mój ojciec i słyszałem pozytywne opinie. A co mnie urzekło, to empatia ludzi, asertywność, przyjazne nastawienie, wieczny banan na twarzy.

 

To znacząca różnica między polską, a Danią. 
A co uważasz o naszym kraju? Co byś tu zmienił? I czy wyobrażasz sobie powrót?

 

Cytując pewne słowa "Polska to piękny kraj, ale ludzie to kurwy".

Do zmiany jest dużo, przede wszystkim jeśli chodzi o sprawy polityczne, by w końcu każdy rodowity Polak mógł wrócić do swojej ojczyzny, żeby godnie żyć. Jeśli chodzi o powrót to na pewno kiedyś wrócę, na razie nie mam planów, żeby gdziekolwiek się osiedlić na stałe, ale czas pokaże, wszystko może się zmienić.

 

Niestety z Tobą się zgadzam. 

Na czacie wspomniałeś, że poszukujesz swojego własnego miejsca. Jakie musi ono być? Jakieś cechy, wymagania? 

 

Nie mam jakichś wygórowanych, ważne żeby było spokojnie, przyjemnie, państwo było Twoim "przyjacielem" a i najważniejsze, żeby znalazła się ta jedyna, która będzie dzielić pasje i tak samo jak ja, będzie chciała w tym miejscu zmieszkać.

 

 

Jak już wspomniałeś o drugiej połówce. 

Co ona musi posiadać w sobie takiego, żebyś zwrócił uwagę na nią? 

 

 

U mnie liczy się przede wszystkim charakter, uroda jest zdecydowanie drugoplanowa. Ja jestem zdania, że ciało można zmienić, jak tylko się chce, ale to co masz w głowie i sercu już nie.

 

Bardzo mądre. 

Czym się interesujesz? Jakie masz hobby? 

 

 

A rożne mam zainteresowania, czasem lubię sobie pomajsterkować coś, pojeździć na rowerze, pozwiedzać itd. To wszystko zależy od humoru, on jest wyznacznikiem tego, co aktualnie będę robił i będzie mi sprawiało jakąś tam przyjemność.

 

Pomajsterkować? Co się za tym kryje? Samochody, motocykle czy? 

 

Nie no, zwykłe rzeczy, coś trzeba naprawić, a wiadomo czasem nie ma czasu, żeby to zrobić od razu, więc leży i tak się odkłada, odkłada, a w końcu przychodzi taki moment, że ktoś się za to wezme. 

 

Tak to już jest. 

Jakie masz marzenia? 

 

Marzenia są różne... te realne i te bardziej, które można podpiąć pod sny na jawie 😄 ale takie jedno z normalniejszych, to założyć fajną, zdrową, szczęśliwą rodzinę 😊

 

 

Piękne realne marzenie. 

A jakie jest Twoje największe marzenie? Takie najmniej realne? 

 

Być piekielnie bogatym haha 

 

 

Marzenie wielu z nas. 

Wspomniałeś o rodzinie. Jakie relacje masz ze swoją rodziną? Czy masz rodzeństwo? 

 

Moje relacje z rodziną są normalnie, raczej takie jak powinny być. W domu jestem rzadko, więc często rozmawiamy na MSG czy po prostu piszemy wiadomości tekstowe. Jeśli chodzi o rodzeństwo, to mam młodszą siostrę i brata.

 

Ważne, że utrzymujecie więzi. 

Jaka najdłuższa trasę przebyłeś rowerem? I jakim modelem? 

 

 

Swój prywatny mam z Cross'a, a w Danii mam jakiś miejski, nie jestem sobie w stanie przypomnieć marki. Natomiast, najdłuższa trasa jaką przebyłem to około 30km w jedną stronę, dodając trasę powrotną to jakieś +/- 60km.

 

Świetnie, aktywność to zdrowie! 

Z czego w swoim życiu najbardziej jesteś dumny? 

 

Cięzki temat... może, że wpajane przez moich rodziców wartości nie poszły na marne?

 

To bardziej rodzice powinni być dumni, ale no dobrze. 

Jak wspominasz dzieciństwo? W co lubiłeś się bawić? 

 

Dzieciństwo wspominam bardzo miło, jako że wychowałem się na wsi, mieliśmy ogrom przestrzeni do popisu. Akurat w moich latach rodziło się dużo dzieci, więc rówieśników nie brakowało. Najbardziej lubiliśmy się strzelać aronia z "pukawki" i bawić w chowanego po lesie.

 

Miłe wspomnienia dobrze mieć. 

Jak z Twoim zaufaniem i znajomymi? 

Czy osoby z dzieciństwa są w twoim życiu obecne? 

Jak jest aktualnie, ile masz znajomych/prawdziwych przyjaciół? 

 

Mam wąskie grono znajomych którym mogę zaufać, jeśli chodzi o osoby z dzieciństwa to jest inna bajka, dużo osób rozjechało się po świecie i kontakt z Nimi jest w stylu "cześć, cześć".

Takich których mogę nazwać znajomymi to może z 8, bo mogę się z Nimi spotkać, pogadać czy jak jest okazja to świętujemy swoje jakieś tam święta. Jeśli natomiast chodzi o prawdziwych przyjaciół to na palcach jednej ręki mogę policzyć, bo jest to 4 osoby, których jestem pewien.

 

Czy uważasz, że osoba z internetu może stać się Twoi przyjacielem? Jakie masz zdanie na temat internetowych znajomości?

 

Znajomość w internecie to bardzo delikatny temat, można tu trafić na bardzo złe osoby i zazwyczaj większość taka jest, co za tym idzie, te dobre osóbki, co są w tej społeczności, są wrzucane do jednego worka. Jeśli chodzi o moje osobiste doświadczenia, to można znaleźć kogoś fajnego, aktualnie mam przyjaciółkę która poznałem w internecie, dzieli Nas znaczną odległość od siebie, ale już trzymamy się razem ponad 8 lat. Reasumując, można znaleźć bardzo fajnych ludzi, tylko trzeba pierwsze dobrze wybadać teren, nie zaufać ślepo i się później rozczarować.

 

Nigdy nie wiesz kto kryje się po drugiej stronie. Mam nadzieję, że ta przyjaźń będzie na lata! 
Czy posiadasz jakieś zwierzątko? Jak tak to jakie, a jak nie to cz chciałbyś posiadać?

 

Osobiście nie jestem właścicielem żadnego, natomiast w rodzinnym domu znajdują się 3 koty. Jeśli miałbym mieć już swojego, to raczej byłby to pies.

 

 

Jak rozpoczęła się twoja przygoda w internecie?

Kiedy zacząłeś grać w gry? Jaki był Twój pierwszy komunikator? 

 

Moja przygoda w internecie to sięga lat szkoły podstawowej, kiedy to po I komunii Świętej rodzice zakupili mi komputer. Wtedy się zaczęło, kupowanie gazet z grami itd. Natomiast 1 komunikatorem było oczywiście GG i NK.

 

Jakie masz zdanie na temat obecnych czasów. Uważasz, że są lepsze, czy gorsze od tych młodzieńczych, które przeżyłeś? 

 

To zależy, młodzieńcze czasy, to jest czas sielanki, życia na garnuszku rodziców itd. Teraz już trzeba samemu pracować na siebie, bo nikt Ci nie da, tak i jak Naszym rodzicom nie dał. Ale jeśli chodzi o to które są lepsze, to oczywiście te młodzieńcze, bo wtedy było fajnie, dużo rówieśników, różnych zabaw, przygód itd.

 

Czy masz swoje motto, którym kierujesz się przez życie? 

 

Raczej nie. Żyje dniem i chwilą, co będzie to będzie

 

Posiadasz tatuaże lub kolczyki? Czy chciałbyś zrobić? 

 

Nie posiadam ani jednego ani drugiego, ale gdzieś tam są w przyszłości plany na tatuaż.

 

Jak znalazłeś się na sieci? 

 

Pewnie historia moja jest jak większości "starych wyjadaczy" tutaj. Istniała pewna sieć, na której graliśmy razem i siedzieliśmy na forum, później wyszły niemiłe sytuacje. Malinie i innym w głowie zrodził się pomysł utworzenia własnego forum i własnej sieci i tak o to znalazłem się tu gdzie jestem.

 

Czy grasz w coś oprócz CS? 

 

Tak, zazwyczaj gdy jestem w delegacji to gierki na telefonie, ale kiedy mam dostęp do swojego stacjonarnego to staram się grać w różne gry np. LoL'a, Metina, Titan Quest, SpellForce itd.

 

Która gra jest Twoja ulubiona i dlaczego?

 

Nie mam ulubionej gry, a raczej te w które często gram. CS i Metin2 to sentymenty i nostalgia, a reszta po prostu mi się podoba 

 

Szybkie pytania na koniec 

Ulubiony kolor? 

Czarny.

Ile masz wzrostu? 

180

Ulubione danie?

 Pierogi

Rozmiar buta? 

 45 2/3

Góry czy morze?

Góry

 

Okej super. 
Dzięki za wywiad! Chciałbyś kogoś pozdrowić lub coś dodać na koniec?

 

Również dziękuję za wywiad i pozdrawiam całe forum.

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.