Skocz do zawartości

#2390 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytanieniedziela.png.ecc228c619054de5bce25c9dcb2cc4a4.png
Czy uczestniczysz w dożynkach lub festynach? 
Albo czy kiedykolwiek uczestniczyłeś?
Jak to pamiętasz?

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, co roku uczestniczę na dożynkach w straży zabezpieczamy zawsze tę imprezy 😄 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście już nie uczestniczę, ale jako dziecko często byłam zmuszana. Jak organizacja dożynek parafialnych przypadała na moją wieś, to dzieci ze wsi (w tym ja) były brane do mówienia jakichś wierszyków przed mszą. 🤦‍♀️ Było jeszcze noszenie jakichś chlebów i wina do ołtarza. U mnie zawsze się to pokrywało z odpustem w parafii więc pod kościołem stało mnóstwo straganów z przeróżnymi zabawkami, plastikową biżuterią i słodkościami (wata cukrowa i szczypy), na których ochoczo pasły się osy 😄. Dla dzieciaka to było coś, co roku kupowałam sobie włochatego pająka z pompką, który skakał jak się pompowało (genialne :D). Bawiłam się tym z moimi kotami.  Teraz patrze na to jak na wielką tandetę (nie licząc skaczacych pająków :D) i kupę plastiku, a na kolorowe słodycze jak na tablice Mendelejewa.

 

aaa jeszcze takie kolorowe wiatraczki były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak. Ja to jestem ten człowiek który chodzi na wszystkie dożynki, pikniki, festyny itp w pobliskich wsiach.  Na tych wakacjach to praktycznie co weekend byłem na tego typu imprezie. A jak wspominam? Dobrze bo każda taka impreza to jest inna historia i inne wspomnienia.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku niestety wszystko odpada ze względu na to że bak wolnego w pracy 😄 

Kiedyś oczywiście zawsze coś ciekawego się działo 😄

 

@ kurier  już myślałem, że mi coś po monitorze zapierdala xD

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy zdarzyło się, najlepiej wspominam grane na nich koncerty gwiazd typu Boys, Norbi, Lady Pank i Cleo 😍

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Nigdy nie uczestniczylem w żadnych dożynkach czy festynach. :big_boss:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczylam i uczestnicze nadal ale teraz to jest jakas maskara 😛 dawniej rodzice nas zabierali i siedzialo sie do wieczora zadowolonym i oczywiscie kapiszony musialy byc kupione, byla nas 3 wiec nie mielismy kupione za duzo zabawek ale na zjezdzalnie chociaz raz wejsc musielismy az do czasu kiedy obdarlam sie cala zjezdzajac w upal na dmuchancu bo nie dalam sobie powiedziec ze pozniej bo jest za goraco 😅 teraz staram sie z synem uczestniczyc w takich imprezach ale nie w moim miescie tylko w okolicznych wsiach gdzie kola gospodyn wiejskich organizuja dożynki a dzieci maja za free zjezdzalnie i wiele zabaw dla dzieci z animatorem bo w miescie z cenami to ich poje...za przeproszenkem..30zl za 5 minut zjezdzania a zazwyczaj jest ich kilka i jeszcze karuzela gdzie dziecko jak zobaczy to spazmu dostaje i chce wejsc na wszystko  😮 do tego tandetne zabawki nie tak jak kiedys i cena 2x wieksza niz w sklepie z zabawkami 😮 o wacie, popcornie i innych duperelach nie wspomne. Mam 1 dziecko i trudno jest go od tego odbic a co dopiero rodzic ktory ma 3 dzieci to jakas masakra isc na festyn 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.