Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #7


Mi3L0nK4

Czy naciśniesz?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Możesz się teleportować gdzie chcesz lecz cenną takie umiejętności jest 5lat Twojego życia po każdej teleportacji.

    • tak
      2
    • nie
      8

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Wole przejechać te 1600 km w jeden dzien, niż żebym straciła 5 lat. Chociaż gdyby mi dali takie 200 lat życia to na pewno bym skorzystała!

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Oczywiście, że tak!

Nie dla zabawy, ale można w ten sposób zrobić coś dobrego i nie 10 razy w ciągu dnia bo na tym zakończy się nasze życie, ale są momenty w życiu które mogą pozostawić swoje piętno na całe życie, a ja jedną teleportacją mógłbym temu zapobiec! Pięć lat wydaje się nie za dużą karą.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać dosłownie to samo, co @ aRR  + parę słów od siebie. 
Tak wcisnąłbym. Mimo dużego postępu cywilizacyjnego i szerokiej gamy środków transportu do wyboru człowiek nie jest w stanie dostać się w każde miejsce na Ziemii, czy poza nią, nawet jak jest ono oddalone o "głupie" 200 metrów. Możliwe, że taka szybka teleportacja (nawet w te i we wte) mogła by uratować przed śmiercią kogoś nam bliskiego. A stąd nasuwa się kolejna konluzja - Czy wolimy stracić 10 lat życia, ale zyskać dalsze szczęście, radość, miłość i więcej mega pozytywnych uczuć, czy z bezsilności, do końca długiego życia, żyć w żałobie, smutku, nie potrafiąc poradzić sobie z bólem rozrywającym nasze serce? Myślę, że jednak lepiej żyć krócej, a szczęśliwiej, niż długo w rozpaczy i żalu. Oczywiście każdy by taką moc, mógł wykorzystać jak chce, ale każdy kto myśli, wykorzystałby ją raczej sporadycznie, niż na jakieś głupie widzimisie - "wielka moc, to wielka odpowiedzialność". MyWjU4e.png 

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

NIE - Do niczego mi nie potrzeba teleportacji. Mamy tyle środków komunikacji i mi to wystarczy. A czy gdzies sie dostane za tydzien czy 3 tygodnie to inna bajka, poczekam cierpliwie. Wole swoje zycie na czymś przyjemniejszym zaoszczędzić i żyć sobie długo i szczęśliwie. 5 lat to jest sporo życia. :big_boss: Dla mnie każdy rok sie liczy. Taka mam swoje opinie na ten temat, i nie każdy sie musi z tym zgadzać. 👍 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie, nieoplaca się, to tak jakby spełnić swoje największe marzenie 

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.