Skocz do zawartości

#2392 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanieponiedzialek.png.e914c770f991b2c063f4bf8014c86912.png
Czy jest coś co byś zmienił aktualnie w redakcji? Czegoś Ci brakuje albo uważasz, że coś jest zbędne? (Prosimy o wypowiedzi - każdy głos ma znaczenie :) ) 

  • Super! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że według mnie nie ma do czego się przyczepić, gdyż sama redakcja jest wykonywana systematycznie i zachowana jest należyta estetyczność. 

  • Super! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem ostatnio. Odpuściłbym serie dlaczego ja? oraz mpp albo zrobił chwilowa przerwe. Oprócz tego chyba bym nic nie zmienił bo jest sporo nowości 

  • Super! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Ciężko sie przyczepić do czegokolwiek. Można w jednym zeby pytania sie nie powtarzały jakiś czas 🙃 W miare mozliwosci sprawdzić czy dane pytanie nie było wcześniej przed napisane. Dobrze jest jak jest w chwili obecnej. NIe ma co zmieniać czy czegoś nowego dodawać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trochę za wiele tego wszystkiego... z czegoś bym zrezygnował. 

  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Wszystko git, na pewno na przestrzeni upływu czasu, pojawia się nowe rzeczy, które przyciągają nowe grono odbiorców 

  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wyrzucił bym cytaty - zerowa aktywność tam, trochę bez sensu.

 

Może przez spam na czacie w postaci "XX odpowiedział na YY" wydaje się tego wszystkiego za wiele, jednak tak czy siak zawiesił bym coś na chwilę. Bardziej w celu odświeżenia głowy i "stęsknienia się" za.. FORMA GŁOSOWANIA CO ODPADA. 

  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Jest super, dużo tego i tak mi się podoba!

Co do 

2 godziny temu, BRYLANT 32 napisał(a):

Osobiście wyrzucił bym cytaty - zerowa aktywność tam, trochę bez sensu.

 

Może przez spam na czacie w postaci "XX odpowiedział na YY" wydaje się tego wszystkiego za wiele, jednak tak czy siak zawiesił bym coś na chwilę. Bardziej w celu odświeżenia głowy i "stęsknienia się" za.. FORMA GŁOSOWANIA CO ODPADA. 

 

Cytat dnia to najlepsza rzecz w tej redakcji i cieszę się że @ Nescio  kontynuuje to co zaczęła pewna osoba 😉

Ahh jeszcze dodam że w cytatach nie chodzi o komentarz a o przeczytanie ich, a z niektórych wyciągnięcie wniosków.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.