Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #10


Mi3L0nK4

Czy naciśniesz?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Umiesz być niewidzialny lecz niegdy nie wiesz kiedy się ta niewidzialność skończy.

    • Tak
      7
    • Nie
      4

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Podejrzewam że pierwsze 5 minut by mi wystarczyło 😂 zostałabym milionerka 😂

  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie musiałbym mieć tego na stałe, wystarczy kilka dni i miałbym wszystko czego potrzeba. Druga sprawa, to kobiety musiałby się kąpać w bieliźnie, bo tak to by nie mogły czuć się za bezpiecznie xD 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!

Niewidzialność by była mega fantastyczną mocą, ale losowość jej zakończenia mogłaby być trochę "mało przyjemna" w skutkach, a czasem wręcz niebezpieczna.

Trochę też mnie boli, że przedmówcy podchodzą do tego tematu dość egoistycznie i mało etycznie. "Być milionerem"? "Popatrzeć na laski pod prysznicem"? Come on! Pieniądze to nie wszystko i nie trzeba nikogo podglądać, by się napatrzeć na piękne i nagie kobiece ciała. Może to kwestia wieku, może jakiegoś wychowania, ale mam całkiem inne podejście. Jakbym miał nieograniczoną niewidzialność, to chciałbym być zmianą, którą pragnę widzieć w świecie i którą ten świat potrzebuję. Zaczynając od drobnych uprzejmości i pomocy, po jakieś akcje na szerszą skalę, by zli ludzie zapłacili za swoje grzechy. 
Wielka Moc to wielka Odpowiedzialność, jak mawiał legendarny wręcz wujek Ben w Spider-Manie 😉

  • Lubię to! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moce można wykorzystać w dobry i zły sposób, więc pewnie większość z nas by się pokusiła o "małe" przywłaszczenie z dodatkiem czegoś dobrego dla świata, człowieka czy zwierząt. 

Niewidka insta kojarzy mi się z jakąś kradzieżą ogromnej kasy, żeby zapewnić sobie i najbliższym "wszystko" co tylko potrzeba z dodatkami. Co dalej bym zrobił? Tego nie wiem. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak! Biorę niewidkę i lece do putina XD 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Podejrzewam że pierwsze 5 minut by mi wystarczyło 😂 zostałabym milionerka 😂

Podejrzewam że nawet nie trzeba byłoby 5 minut xD też bym z tego właśnie w ten sposób skorzystał:d 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, K4Bum napisał(a):

Oczywiście że tak! Biorę niewidkę i lece do putina XD 

To weź przy okazji pajaca z Białorusi xd

Mi3L0nK4 ,

Zawsze staraj się używać opcji edytuj. Pierwsze ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Tyle dobrego zrobiłbym! I nie mówię tu o korzyściach majątkowych tylko dla siebie 😄

  • Lubię to! 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

NIE - nie sztuka okraść ale później sie wyspowiadać z tych skradzionych pieniążków skąd masz i ile. Bank ci nie przyjmnie O tAK na ladna buzie. Jeszcze rzad sie tym zainteresuje skąd taka suma a nie inna? Trzeba by bylo troche kombinacji robić żeby upłynnić skradziona kasę. Do czego mi ta niewidzialność potrzebna? Do pójścia na saune i pooglądać gole ciala? :9452_lul: Wystarczy ze pojde na BASEn, jest na czym oko zawiesić. Lub dobrze sie odrzywiac i byc ladnie ubrany, pachnącym, ostrzyżonym i wysportowanym a reszta leci sama. Wiem nie wszyscy sa tacy 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.