Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #11


Mi3L0nK4

Czy naciśniesz?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Możesz porozmawiać z Bogiem lecz minuta rozmowy kosztuję Cię 5min życia.

    • Tak
      5
    • Nie
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

Jedna minuta rozmowy z Bogiem jest bezwartościowa czy byłoby to liczone w godzinach, dniach czy latach. Na podstawie tej rozmowy można wywnioskować czy moje życie jest prowadzone odpowiednią drogą, żeby po śmierci na ziemi przebywać w jego królestwie.

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Proste że naciskam

Mam tylko jedno pytanie, czy to co się mówi i uczy jest prawdą czy bujdą na resorach

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

TAK - Wystarczy mi jedna minuta w sam raz. Mam kilka próśb ktore moze by mi spełnił i wysłuchał.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie . Jak będzie potrzeba to zawsze można z nim porozmawiać bez skracania sobie życia a czas zweryfikuje czy rozmowa była udana czy nie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut, to nie jest tak wiele. Oczywiście jeśli ta istota rzeczywiście była by "bogiem", to mógłbym poświęcić wiele minut, by z nią porozmawiać i poprzebywać. Osobiście jestem ateistą, ale wyobrazcie sobie: masz możliwość realnie spotkać się i pogadać z najpotężniejszą istotą we wszechświecie - stworzycielem całego świata. Wiecie jakie to daje nieograniczone możliwości?  Można by było podpytać czy to Jahwe, Allah, Kryszna itd. Czego by chciał od Twojego jestestwa itd. itd. Można by było go poprosić (a nóż widelec by się zgodził) : "Ty bogu, daj mi moc tworzenia swojego świata, w której to ja jestem nieśmiertelnym bogiem!" Wtedy tworzysz swój wymiar i ustawiasz wszystkie zasady pod siebie. Sprowadzasz osoby, które kochasz by żyły wiecznie i dajesz drugie życie swoim bliskim. W tym świecie jest tylko to co chcesz i jest to piękne i wspaniałe, a suma sumarum wcale sobie nie skracasz życia, bo jesteś drugim bogiem 😉

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.