Skocz do zawartości

#2396 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

pytaniesobota.png.23784a85b7f7b4c9a2ed592599b18f8f.png
Czy kiedykolwiek myślałeś/łaś o handlu czymś nielegalnym? Nie chodzi tu tylko o zioło czy narkotyki, ale może jakiś towar bez akcyzy, bez licencji czy znaczków markowych itd. Próbowałeś/łaś coś kombinować w tym temacie? Czy jednak wolisz zarabiać w 100% legalnie? 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nigdy nie interesował mnie nielegalny handel, może to szybka i łatwa kasa, ale konsekwencje nie zależą do miłych. Wolę legalne źródła, często tu w Danii odwiedzam "złomowiska" i szukam antyków, następnie sprzedaję za jakąś tam cenę.

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś człowiek się tym interesował ale zabrakło odpowiednich środków jak i ludzi ułożonych do tego aby coś rozkminiac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o rozprowadzaniu grzybków psylocybinowych dla ludzi chętnych przeżyć coś niesamowitego. Nie uznaje tego jako narkotyk, bo to natura. Zaznaczam, MYŚLAŁEM XD

  • Haha 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś fajkami w gimnazjum xD matce podwalałem i w gimbie sprzedawałem 1zł od sztuki a później chweile tytoniem tym na kilogramy xD 

 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Nie myslalem nawet o tym. Takze nigdy tego nie robilem i raczej nie mam zamiaru sie w to bawić. :big_boss: Legalnie to mozna garba dostac i pozbyć sie włosów z nerwicy 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś parę złoty na tym szkło zarobić xD ale więcej sprzedawczyków było, że srach 😄 

wole legal 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od myślenia do czynów daleka droga, ale jak to się mówi: "jak kraść to miliony". Szczerze miałem takie myśli ale konsekwencje są zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.