Skocz do zawartości

#2397 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytanieniedziela.png.ecc228c619054de5bce25c9dcb2cc4a4.png
Czy cofnięcie czasu byłoby dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? 
Co byś zrobił?

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno to bym nie zrobił tyle głupstw w swoim życiu co dotychczas, bym się zastanowił 3 razy nad pewnymi kwestiami .. jeżeli byla by taka możliwość, cofnąłbym beż zastanowienia! 

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Tak, chciałbym w niektórych kwestiach cofnąć czas i obrać inne drogi.

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałbym cofnąć czas i wiele spraw potoczyło by się inaczej niż mam teraz , Człowiek inaczej  by postąpił w wielu sprawach jak i nie popełnił tych błędów co zrobił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jak cofniemy czas to dojdziemy do tego samego momentu bo to pętla czasu i JA z przeszłości robiłbym to samo co JA teraz bo nie cofnąłbym czasu ze swoją aktualną wiedzą tylko cofnął się w czasie do przeszłości więc bez sens i nie chciałbym się cofać 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Oj cofnął bym czas i wa bank bym zagral kilka razy w totka. I miałbym juz na wszystko święty spokój. Dzieki temu spelnil bym kilka swoich marzeń. Gdzies na pewno w tej chwili bym siedzial w cieplych krajach i ssaczyl jakiegoś drinka nie martwiąc sie o jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo gdybym cofnela sie w czasie nie miala bym syna. Po za tym wydaje mi sie ze bledy ktore w zyciu popelniamy czegos nas ucza i staramy sie ich wiecej razy nie popelniac. Jaki sens byl by gdybym sie cofala i to naprawiala i skad pewnosc ze byla bym z naprawy tego bledu zadowolona ? Moze nam sie wydawac ze byl to blad ale czy napewno i jakie konsekwencje miala by jego naprawa ? 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym rozwiązaniem, chciałbym bardzo, zrobił bym dużo rzeczy lepiej.

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia typowe pie.. "nie byłbym w miejscu, w którym jestem teraz..". - najgorsze zdanie ever.

Pytanie PO CO cofać ten czas? Nie pokłóciłbyś się z rodzicami, partnerem? Nie dostałbyś jedynki w szkole? Gdyby nie te głupoty albo i nawet poważne decyzje czy błędy dzisiaj byłbyś zupełnie innym człowiekiem i otaczałbyś się innymi ludźmi prawdopodobnie. Czy bylibyśmy w lepszym miejscu? A może i tak dostalibyśmy po dupie od życia? Dla mnie to podobna sytuacja do tego, czy chciałbym wiedzieć kiedy umrę itp. Nigdy w życiu. Przez swoje decyzje jestem szczęśliwym człowiekiem, Tatą i patrzę rano w lustro. 

Żadne wróżenie z chu.. kart, fusów ani opowieści śmiesznej treści mnie nigdy nie przekonają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Cofanie się w czasie nie jest sprzeczne z zasadami fizyki wiec mozne jeszcze za naszego życia uda się komuś to zrobić!

Ja cofnął bym się o kilkanaście dni, znając liczby w totka po prostu bym zagrał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.