Skocz do zawartości

#2398 Pytanie na dziś


Dranzer

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanieponiedzialek.png.e914c770f991b2c063f4bf8014c86912.png
Dziś początek roku szkolnego. Jak masz stosunek i jakie emocje wzbudza w Tobie dzisiejszy dzień? 
 

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, początek kolejnego tygodnia pracy :no:

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Zakończyłem urlop i poszedłem do pracy jak dziecioki do szkoły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak każdy inny. 😅

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to początek roku szkolnego mnie cieszy.  Nareszcie dzieciory beda miec co robić zamiast drzec japy od świtu do zmierzchu.

 

Odkad skończyłam naukę kojarzy mi się to jedynie z początkiem jesieni.

 

A kiedys to nie przepadałam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Dzien jak kazdy u mnie a w szczególności Poniedziałek urwanie glowy az do samego późnego wieczora. Na szczęście edukacje skończyłem dawno dawno temu. Dzieciaki teraz beda w szkole miec swoje zajecia, niz sie opierniczać na podwórku czy pod komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że dzieciarnia nie będzie po nocach przesiadywać i wydzierać się/robić burdy mi pod oknem bo na rano do budy idą hahaha xD

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny dzień i poniedziałek. Cieszę się bardzo że koniec wakacji.. Jak siedziałem od 6 do 22 na budowie i widziałem wszystkich tych urlopowiczów czy tam leserów to aż mnie szlag jasny trafiał krew nagła zalewała... :4566_KEKW: i dobrze niech teraz zapierdzielają! Dziś aż miło się patrzało jak te ulice i to wszystko już o 6 na nogach i biegiem biegiem .... 

  • Haha 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NiktCzemna napisał(a):

Teraz to początek roku szkolnego mnie cieszy.  Nareszcie dzieciory beda miec co robić zamiast drzec japy od świtu do zmierzchu.


No tak... Ty siedziałaś całe życie w piwnicy, w ciszy. 

Dzień jak każdy inny. Nigdy mi poniedziałek nie przeszkadzał - ani za czasów nauki ani w dorosłym życiu. Kwestia co się w życiu robi i rodzaju motywacji do rozpoczęcia nowego tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BRYLANT 32 napisał(a):

No tak... Ty siedziałaś całe życie w piwnicy, w ciszy

😂 wiesz, 20 lat temu dzieci nie byly takie rozdarte jak dzis, że pisk z byle powodu a matka/ojciec ma wywalone, że dzieciak co pol minuty piszczy ze slychac go w promieniu kilometra 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.